Interiér obýváku

Interiér obýváku v rodinném domě, prošel částečným redesignem. Výrazná cihlová kožená sedací souprava a kontrastní žlutá kuchyňská lika, je vyvážená šedou výmalbou. Šedá barva interiér obývacího pokoje příjemně spojuje a tlumí kontrast barev. Dominantí lampa z IKEA, a relaxační křeslo dotváří pohodu v klidové zóně, ať už při čtení knížky či při ohni z biokrbu.

Když interiér ztrácí jiskru

Pokud máte pocit, že Váš interiér obývaku či kuchyně strácí jiskru, nezoufejte. Stejně jako naši zákazníci z rodinného domu na vysočině oslovte nás. Není nutné kupovat vše nové. V interiéru obývacího pokoje jsme ponechali koženou sedací soupravu, masivní podlahu a obkladové sklo. Na žádost přidali televizní stěnu, křeslo s lampou a biokrb.

Šedá výmalba v interiéru

Dříve nepředstavitelná záležitost se dnes stává běžnou. Šedá barva ve formě výmalby dodala interiéru decentnost a utlumila výrazné barvy nábytku či dekorací. S dalším využitím šedé barvy se stále více setkáváme v kuchyni. Interiér kuchyně  v dekoru dřeva doplněný o šedou pracovní desku či dekor šedého betonu posune klasickou kuchyň  do moderního stylu.

Interiéry - Proč od nás?

  • Jsme tým designérů s 15ti letou zkušeností v oblasti interiérů. Navrhujeme jak nové interiéry, tak i příp. 
zajistíme částečné či komplexní rekonstrukce bytu 
a pokojů za rozumnou cenu.
  • Vyvarujeme Vás možných chyb, kterých se můžete 
při realizaci interiérů dopustit a zároveň Vám zajistíme 
nejoptimálnější poměr mezi cenou a kvalitou 
dodaných služeb i materiálů.
  • Vytvoříme harmonogram prací, nákresů instalací 
a celou zakázu koordinujeme
  • Případné názory zákazníků na naši práci naleznete 
v sekci reference zákazníků