Gastro Velkoobchod

2P Gastro

Vybavte si Vaši kuchyň těmi nejkvalitnějšími produkty nebo si ji rovnou nechte celou navrhnout! V gastro oblasti nemáme hranice! Naše dlouholeté zkušenosti v oboru nám propůjčují schopnost skvěle odhadnout každý podnik, a vybrat tak pro něj vhodnou technologii. Zaručujeme Vám, že v kuchyni od 2P Gastro bude radost pracovat!

Dodavatelé

Naše dodavatele jsme velice pečlivě vybírali po celé Evropě. Výsledek je takový, že spolupracujeme pouze se špičkami v oboru! Obchodní partnery máme v Itálii nebo třeba v Německu. A samozřejmě sázíme i na domácí společnosti! Firmy jako Salvis, Blanco, Winterhalter nebo Coldline jdou cestou neustálých inovací. Jejich výrobky tak vždy budou mít něco navíc!

Gastro Servis

Občas se stane, že se i na tom nejkvalitnějším výrobku objeví závada. S tím samozřejmě počítáme! Zřídili jsme proto speciálnígastro servis, a jelikož jsme profesionálové, pracujeme vždy co nejrychleji. Na naší HotLine +420 608 294 851 nám navíc můžete volat kdykoli! Opravy také provádíme o víkendech a svátcích.

Poruchám gastronomického vybavení se ale vždy snažíme předejít. Našim zákazníkům nabízíme systém cyklických preventivních prohlídek, kdy jejich podniky pravidelně obchází náš vyškolený technik. V každé kuchyni vše zkontroluje, a pokud to bude možné, tak menší závady rovnou opraví na místě.

Gastro Velkoobchod

Říkáte si, že ty nejkvalitnější produkty budou mít také odpovídající vysokou cenu? Ne u nás! Jelikož bereme vše přímo od dodavatele, máme možnost domluvit výhodnou cenu. Gastro Velkoobchod, který provozujeme, je ke svým zákazníkům zkrátka férový! A pokud se rozhodnete toho vzít více najednou, jsme připraveni Vám udělat vylepšenou množstevní nabídku.

2P Gastro Velkoobchod se prostě vyplatí! Takže ať už jde o nový konvektomat, myčku nebo sporák neváhejte se na 2P Gastro obrátit!

Návrhy a realizace interiérů doporučuje našich zákazníků.