Návrhy šperků a klenotů

Jak si zajistíte, že Vaše šperky budou vypadat přesně podle Vašich představ? Zakázkovou výrobou, která podléhá Vašim přáním a touhám. Představme si to na příkladu, kterým mohou být

zásnubní prsteny. Jistě muž kolikrát tápe s výběrem a neví, jaký prsten by se líbil jeho nastávající ženě. Přitom princip je jednodušší, než jste si možná mysleli. Zlatnický ateliér Pluhař je tu pro Vás a určitě Vám poradíme. Navíc pokud nechcete prsten z naší kategorie a raději byste chtěli svůj vlastní šperk, není problém ho vyrobit. Možná jste někde Váš vysněný klenot jen letmo zahlédli nebo kolem něj už ve výloze brouzdáte měsíce, ale je pro Vás moc drahý. Naše úpravy nejrůznějšího kovu, např. zlato, stříbro, platina, pro nás nebude náročnou činností. Zásnubní prsteny, ale i kterékoliv jiné prsteny se tak mohou stát opravdu originálními kousky. Exkluzivita prstenů kolikrát nesouvisí s počtem karátů, ale je to i o zkušenostech zlatníka, tradici a smyslu pro detail. Naše zlatnická dílna taková je. Opravdu dbáme na každý detail a snažíme se Vám vyjít maximálně vstříc. Jsme ochotni Váš návrh nejen zpracovat, ale přizpůsobit i Vašim potřebám. Chcete udělat Vaší ženě snů opravdu radost a požádat ji o ruku krásným prstenem? Poté vsaďte na kvalitu našeho zlatnictví a obraťte se na nás. Jistě žena má různé představy o dokonalém prstenu, tak si ho společně navrhněte nebo pokud chcete zůstat v utajení, čímž zásnuby zcela jistě jsou, podívejte se na noční stolek. Jaké má Vaše žena prsteny? Z toho vycházejte. Určitě se jí budou hodit ke stříbrným prstenům, zásnubní prsteny stříbrné a ke zlatým zase zlaté. Určitě není překážkou domluvit i jinou netradiční zakázku. Naše galerie skýtá plno takových přání. Precizní práce, dlouhá životnost a punc jedinečnosti je v každém z našich prstenů, ale i v jiných špercích, včetně náhrdelníků, náramků a náušnic.

Návrhy šperků a klenotů

zásnubní prsteny

Zlatnická dílna, kde přijímáme Vaše návrhy na úpravy nejrůznějších šperků je tu a je v našem podání skutečným mistrovským dílem, které ve Vašem životě neztratí hodnotu. Nechte si vyrobit zásnubní prsteny na zakázku a tím pádem se Vám trefíme 100% do vkusu.

Návrhy a realizace interiérů doporučuje našich zákazníků.