Ložnice plná asymetrie – Brno

Návrh interiéru ložnice v Brně – vzhledem k tvaru pokoje měl designer od začátku jasnou představu o umístění postele. Postel umístil co nejvíce do levé části interiéru. Napravo od postele stojí velká šatní skříň, čímž následně získál pokoj asymetrický dojem (stejně jako stávající ložnice). Proto se rozhodl tuto asymetrii ještě více umocnit pomocí dalších prvků: SDK přizdívka za postelí a kolem televize, záclona s jedním závěsem a koberec částečně zasunutý pod postel. Třešničkou na tomto asymetrickém dortu jsou dřevěná truhla a drátěný stolek ikea, s dřevěnou deskou, namísto nočních stoků (ty se klidně můžou kdykoliv zaměnit za klasické noční stolky)..

Objevujte krásu dřeva

Objevte výraznější dekor dřeva kombinovaný tmavě šedými lesklými dvířky s černými kovovými úchytkami. SDK přizdívka zabarvena na tmavě šedou. Skoro až černouá barva přizdívky ohraničuje plochu, na kterou natáhl disagner tapetu s šedou betonovou patinou. Nakonec se nad postel umístili tři závěsné lampy s lesklým měděným povrchem, který celkovému vzhledu pokoje dodá trochu „šťávy“.

Také si prohlédněte:

dětské pokoje v Brně, obývací pokoje Brno, bytový designer z Brna, brněnské kuchyně, nahlédnutí do brněnských koupelen, brněnská ložnice

Interiér v Brně - proč od nás?

  • Jsme tým designérů s 15ti letou zkušeností v oblasti interiérů. Navrhujeme jak nové interiéry, tak i příp. 
zajistíme částečné či komplexní rekonstrukce bytu 
a pokojů za rozumnou cenu.
  • Vyvarujeme Vás možných chyb, kterých se můžete 
při realizaci interiérů dopustit a zároveň Vám zajistíme 
nejoptimálnější poměr mezi cenou a kvalitou 
dodaných služeb i materiálů.
  • Vytvoříme harmonogram prací a nákresů instalací
  • Případné názory zákazníků na naši práci naleznete 
v sekci reference zákazníků