Interiéry feng shui

Feng shui je učení o harmonii lidského života a všeho co jej obklopuje. Pokud se rozhodnete zařídit si dům či byt ve stylu FENG ŠUEJ, je důležité zachovat podstatu jin a jang a rovněž rovnováhu pěti elementů: ohně, vody, dřeva, kamene a kovu. Tyto elementy promítnuté v interiéru a dispozici i členění prostoru Vám pomohou dosáhnout rovnováhy prostředí. Pokud si sami netroufáte zařídit si interiér v tomto stylu, rádi Vám pomůžeme.

Odborná konzultanka o Feng-Šuej

Zařizování interiéru podle Feng-Shui má svá daná pravidla a doporučení, ale ve skutečnosti to na první pohled ani nepoznáte. Mohou se v něm nacházet jakékoliv moderní prvky, jen se musí vědět, jak je vhodně uspořádat.

Pokud má klient  požadavek na  tvorbu interiéru podle této filozofie, můžeme nabídnout 3D návrh podle tohoto učení pod odborným dohledem. Spolupracujeme s konzultantkou  v oblasti Feng-Šuej paní Ivonou Drdlovou, která se poradenstvím v této oblasti zabývá již několik let.

Tvorba interiéru podle Feng-Shui je o to zajímavější, že si vytvořeným designem zároveň můžete cíleně posilovat určité oblasti svého života. Mocným nástrojem jsou tvary a barvy. Na základě rozboru, se podle prvků, které působí v jednotlivých sektorech navrhuje interiérové zařízení a barevné ladění stěn, které je zakomponováno do našeho 3D návrhu. Výsledkem bývá, že se v takovýchto prostorech cítíme dobře a uvolněně, jsme plni energie, což se pak promítá do dalších oblastí našeho života. Jsme zdraví, lépe spíme, daří se nám v práci. Což má za následek lepší prosperitu, máme dobré vztahy a více optimismu do budoucna. Vezměte proto své bydlení vážně a neváhejte využít Feng-Shui konzultanta  na pomoc, určitě se Vám to vyplatí. Bude nám potěšením Vám být nápomocni v realizaci Vašeho bydlení snů.