Návrhy interiéru

Návrhy bytového interiéru – již 15 let navrhujeme realistické 3D interiéry a exteriéry za rozumné ceny, které vám pomohou realizovat interiér do posledního detailu. Ukážeme Vám možnosti barev a dekorací stěn, nábytku, podlah, dveří a bytových doplňků ve Vašem interiéru. Ke každému z Vás přistupujeme individuálně a návrh zpracováváme s ohledem na Vaše potřeby a finanční možnosti. Naší odměnou jsou pak  Vaše reference.

Co od nás získáte?

  • optimální řešení vašeho interiéru v podobě 3D návrhu ve 3-5ti pohledech
  • možnost úprav 3D návrhu – návrh na zálkadě vašich připomínek upravíme
  • zašleme vám odkazy na nábytek, dekorace, doplňky a názvy materiálů použitých v návrhu, což vám umožní přip.realizaci vlastními silami.

Dále nabízíme:

  1. na základě vypracovaného návrhu, vám zhotovíme projekt elektro – vodoinstalací a okótujeme nábytek pro výrobu.
  2. nezávazné cenové nabídky pro realizaci
  3. dozor při realizaci

Nepotřebujete návrh interiéru? Potřebujete pouze poradit?

Pokud právě stavíte či rekonstruujete, zajisté se Vám bude hodit rada odborníka. V tomto případě nabízíme konzultaci, při které nabídneme optimální řešení prostoru a rozmístění nábytku, sladíme barvy pomocí vzorkovníků podlah, dveří, nábytků a výmaleb. Příp. na místě zakreslíme dispozici instalací a nábytku. Vystříháte se tím chyb, kterých se můžete dopustit při finální realizaci interiéru, čímž ušetříte čas, starosti a v neposlední řadě i finance.

Nemáte dostatek času na realizaci a zajišťování kvalitních firem?

Nezoufejte…pokud chcete jistotu v kvalitně odvedenou práci a ceníte si svého času a peněz….vsaďte na jistotu. Vše co navrhneme, nezávazně naceníme a v připadně zájmu do detailu zrealizujeme. Navíc u námi a vámi prověřených spolupracujících firem máte možnost jako naši zákazníci získat zajímavé slevy, nebo prodloužené záruky. V případě zájmu zajišťujeme i dohled nad realizací návrhu.

3D návrh interiéru a podlahy

Nedílnou součástí naší činnosti je vhodná volba podlahy. Vybíráme ze všech dostupných materiálů na našem trhu. Podlahu zvolíme na základě vhodnosti materiálu, designu, a Vašich požadavků pro danou místnost. Výhoda 3D vizualizace je především, v reálném zobrazení podlahy v celém prostoru s ostatními zařizovacími předměty. 3D návrh Vám tak usnadní např. rozhodování v jaké barvě vybrat sedací soupravu, nebo jaký zvolit dekor dveří či nábytku a to dříve než do něj investujete jedinou korunu.

Mezi naše pole působnosti patří např. návrhy interiérů Jihlava, návrhy interieru Praha, návrhy interiéru Brno , návrhy Ostrava. Nově jsme pro Vás otevřeli interiérové studio ve Žďáře nad Sázavou.