Návrhy interiéru

Návrhy bytového interiéru – již 15 let navrhujeme realistické 3D návrhy interiérů a exteriéru za rozumné ceny, které vám pomohou realizovat interiér do posledního detailu. Ukážeme vám možnosti barev a dekorací stěn, nábytku, podlah, dveří a bytových doplňků ve vašich interiérech. Ke každému z vás přistupujeme individuálně a interiér zpracováváme s ohledem na vaše potřeby a finanční možnosti. Naší odměnou jsou pak  vaše reference.

Co od nás získáte?

  • optimální řešení vašeho interiéru v podobě 3D návrhu ve 3-5ti pohledech
  • možnost úprav projektu  – projekt na zálkadě vašich připomínek upravíme
  • zašleme vám odkazy na nábytek, dekorace, doplňky a názvy materiálů použitých v návrhu, což vám umožní přip.realizaci vlastními silami.

Dále nabízíme:

  1. na základě vypracovaného projektu, vám zhotovíme nákres elektro – vodoinstalací a okótujeme nábytek pro výrobu.
  2. nezávazné cenové nabídky pro realizaci
  3. dozor při realizaci

Potřebujete pouze poradit?

Pokud právě stavíte či rekonstruujete, zajisté se vám bude hodit rada designéra. V tomto případě nabízíme konzultaci s interiérem, při které naši designéři nabídnou optimální řešení prostoru a rozmístění nábytku, sladíme barvy pomocí vzorkovníků podlah, dveří, nábytků a výmaleb. Příp. na místě zakreslíme dispozici instalací a nábytku. Vystříháte se tím chyb, kterých se můžete dopustit při finální realizaci interiéru, čímž ušetříte čas, starosti a v neposlední řadě i finance.

Nemáte dostatek času na realizaci a zajišťování kvalitních firem?

Nezoufejte…pokud chcete jistotu v kvalitně odvedenou práci a ceníte si svého času a peněz….vsaďte na jistotu. Vše co navrhneme, nezávazně naceníme a v připadně zájmu do detailu zrealizujeme. Navíc u námi a vámi prověřených spolupracujících firem máte možnost jako naši zákazníci získat zajímavé slevy, nebo prodloužené záruky. V případě zájmu zajišťujeme i dohled nad realizací návrhu.

3D návrh interiéru a podlahy

Nedílnou součástí naší činnosti je vhodná volba podlahy. Vybíráme ze všech dostupných materiálů na našem trhu. Podlahu zvolíme na základě vhodnosti materiálu, designu, a Vašich požadavků pro danou místnost. Výhoda 3D vizualizace je především, v reálném zobrazení podlahy v celém prostoru s ostatními zařizovacími předměty. 3D vizualizace vám tak usnadní např. rozhodování v jaké barvě vybrat sedací soupravu, nebo jaký zvolit dekor dveří či nábytku a to dříve než do něj investujete jedinou korunu.

Mezi naše pole působnosti patří např. návrhy interiérů Jihlava, návrhy interieru Praha, návrhy interiéru Brno , návrhy Ostrava. Nově jsme pro Vás otevřeli interiérové studio ve Žďáře nad Sázavou.