Návrhy dispozic bytu a domu

  Dispoziční řešení 3KK

  Jak dispozičně vyřešit 3+KK? Návrh dispozice bytu 3KK řešil náš interiérový designér, pro rozsáhlou rekonstrukci a úpravy všech nenosných příček.Prioritní bylo řešení rozložení koupelny a kompaktní ložnice s velkou samostatnou šatnoutak, aby splnili všechny požadavky zákazníků. Také se řešila dispozice kuchyně s obývacím koutem s televizí zavěšenou na zadní straně kuchyňské linky.

  Řešení patra rodinného domu

  Návrh dispozice pro kompletní rekonstrukce patra v rodinném domě s minimální úpravou příček.Jde hlavně o optimální využití stávajícího prostoru na základě zákazníkových požadavků.

  Panelákové změny dispozice bytu 1+1

  Návrh dispozice panelákového bytu 1+1 včetně návrhu rekonstrukce jádra. Jak dispozičně změnit malý panelákový byt se můžete dozvědět od našeho interiérového designéra Tomáše Jágera.Prioritou byla pohodlná manželská postel, dostatek úložných prostorů a menší obývací kout s pracovným stolem. Také vás zajímá: paneláková změna z 2+1 na 3+kk návrh rekonstrukce bytu 1+1 jak vyřešit panelákový dětský […]

  Dispozice dětského pokoje v Brně

  Brno Návrh tří variant dispozic kompatktního dětského pokoje pro dívku včetně rozkreslení nábytku pro truhláře.Tento návrh dispozice pomáhá vyřešit ergonomii pokoje včetně stávajícího nábytku a piána.

  Dispozice dodinného domu

  Návrh dispozice kuchyně s obývacím koutem ve čtvercovém pokoji v rodinném domě. Také se inspirujete v návrhu rekonstrukce – interiér celého domu proměna bytového domu

  Řešení bytu 3+1

  Návrh dispozice celého zrekonstruovaného patra rodinného domu včetně úprav příček koupelny.Vytvoření samostatné bytové jednotky 3+1 v patře rodinného domu Také se inspirujete v návrhu rekonstrukce – byt 3+1 paneláková proměna z 2+1 na 3+kk

Potřebujete v bytě nebo domě vyřešit návrh dispozice? Nabízíme nákresy a konzultace dispozice příček, nábytku i instalací. Vyřešíme optimální rozmístění a členění interiéru na základě dispozičních možností interiéru a požadavků zákazníka. Předejdeme chybám, které by v případě jejich odstranění byly jak časově tak finančně nákladné.

Dispozice interiérů a jejich řešení  - proč od nás?

 • Jsme bytový designéři / architekti s 15ti letou zkušeností v oblasti bytových interiérů. Nabízíme návrhy, poradenství a realizace interiérů. Navrhujeme jak nové interiéry, tak i zajistíme částečné či komplexní rekonstrukce bytu, bytového jádra a domů za rozumnou cenu.
 • Návrh je nejlevnější způsob jak Vás vyvarujeme možných chyb, kterých se můžete při realizaci interiérů dopustit. I levně může znamenat kvalitně. Zároveň Vám zajistíme  nejoptimálnější poměr  cena a kvalita dodaných služeb i materiálů.
 • Vytvoříme harmonogram prací, nákresů instalací a okótování nábytku komerčních i soukromých interiérů
 • Případné názory zákazníků na naši práci (příp. diskuze) naleznete  v sekci reference / doporučení zákazníků
 • Dále nabízíme návrhy komerčních interiérů a firem. Vyřešíme prostory kadeřnických salónů, sladíme design jednacích místností, kanceláří, obchodů, kaváren, barů, restaurací s firemní identitou