Návrhy fasád domů

  Exteriér domu s fasádou od designéra

  Nezabýváme se pouze interiéry, ale i exteriéry. Návrh exteriéru domu designérem může přinést nejen vizuální estetiku, ale i praktickou funkčnost. Níže představujeme vizualizaci, která se zaměřuje na klíčové aspekty a trendy při navrhování exteriéru domu od profesionálního designéra. Exteriér Domu: Když Design přesahuje hranici obyčejnosti Vstupní brána do světa domova je důležitým prvkem, který nás […]

  Návrh dvougeneračního domu na venkově

  Nevite si rady s vaší fasádou dvougeneračních domků na venkově? Neváhejte se obrátit na našeho designéra. Rádi Vám pomůžeme, ať už s barvou nebo typem fasády, oken, střechy, okapů.

  Rekonstrukce fasády – moderního domu

  Rekonstrukce moderní fasády domu po 10 letech, pro kterou se rozhodl manželský pár.

  Design plotu a fasádního obkladu Praha

  Návh fasády a oplocení v Praze, zpracovaný našim designérem Tomášem Jágerem.

  Historické fasády

  Historické fasády – pokud opravujete, rekonstruujete nebo obnovujete historický dům, nabízíme pomocnou ruku formou 3D návhu budoucího vzhledu vaší budovy. Vytvořený design na historickém objektu v Chocni, si vzala na starost kolegyně Ing. Arch. Ambrosová. Zákazníci potřebovali vytvořit návrhy opravdu rychle, maximálně do měsíce. V příloze nám poslali fotky historického objektu. Jednalo se právě o […]

  Návrh cihlové fasády – Brno

  Cihlová fasáda – stavíte nebo rekonstruujete dům v Brně nebo okolí a nevíte si rady s fasádou? Nabízíme vám profesionální spolupráci s naší architektkou, která pro vás zpracuje fotorealitický návrh designu vašeho budoucího domu. Neváhejte a ušetřete si čas i peníze Dobře zvolená fasáda dokáže podtrhnout celkový vzhled vašeho domu a ušetřit zklamání z výsledného […]

  Návrh autobusové zastávky Ostrov nad Oslavou

  Na základě předchozích prací od naší architektky pro Městys Ostrov nad Oslavou, nás kontaktoval pan starosta s žádostí o návrh autobusové zastávky. Zastávka měla být modernějšího vzhledu s respektem k okolí a místu. Oproti původnímu stavu zastávky, jsme mysleli i natělesně handicapované a starší pasažéry. Původní chodník ohraničený obrubníkem jsme upravili a nástupní ostrůvek navrhli […]

  Bungalov – návrh omítky

  Vizualizace / návrh omítky bungalovu

  Terasy návrh

  Návrhy teras – venkovní terasy rodinných domů přizpůsobené stylu domu a pootřebám zákazníka. Nabízíme terasu z kovové konstrukce, zděné, nebo dřevěné.

  Barevně sladěný dům – fasáda Weber

  Návrh barev fasády domu komunitního centra / barvy Weber

  Fasáda hotelového domu Stupka

  Fasáda – návrh rekonstrukce / fasáda hotelového domu

  Řadový dům – fasáda

  Rekonstrukce fasády řadového rodinného domu kombinovaná s dřevěným obkladem a verandou, zapadá do požadavků zákazníků. Exteriér domu od našeho architekta si objednal mladý pár, který už nějaký rok obývá rodinný řadový dům na okraji Prahy.

  Vizualizace rodinného domu – návrh fasády Baumit

  Rodinný dům Praha/ fasáda a omítky Baumit

  3D návrh domu – design fasády

  Navrhovaní domů nás baví. Uvědomujete si riziko vysoké investice do fasády s nejistým výsledkem? Vyvarujeme vás chyb, kterých se při designu fasády domu můžete dopustit. 3D návrh domu umožní vidět vysněný dům dříve, než do něj investujete jedinou korunu. Obklady, nátěr fasád. okna či okapy sladíme v jeden harmonický celek.

  Vizualizace fasády

  Vyřešíme design domu pomocí vizuálního zpracování fasády, za rozumné ceny po celé ČR a SR. Vizualizaci rodinného domu ve 3D s možností začlenění do okolí a případné realizace. Vyřešíme spoustu otázek které ohledně vašeho domu máte a na které nemáte odpověď. Proč řešení vzhledu domu od nás? Na tuto otázku máme snadnou odpověď. Pokud stavíte […]

  Návrh rodinného domu Brno

  Návrh rodinného domu Brno

  3D vizualizace fasády domu

  Nabízíme realistické návrhy fasád domů. Vizualizace fasády ve 3D je jednou z nejvíce vyhledávaných služeb týkajících se exteriérů domů.

  Fasády rodinného domu – online

  Fasáda rodinného domu u Prahy laděná do přírodních barev žluté a hnědé.

  Pergoly k domu

  Pergola – navrhujeme design pergol a návrhy rodinného domu

  Návrh fasády online

  Návrhy fasád online – exteriér rodinného domu na okraji Prahy. Na přání klientky jsme návrh novostavby klasického rodinného domu zpracovali v teplých přírodních odstínech. Meruňkovou fasádu s dřevěnými prvky doplňuje soklový obklad z cihelných Klinker pásků a bílé šambrány zvýrazňující okenní otvory. Okrajová část Prahy Vzhledem k narůstajícím cenám za pozemky se v současné době […]

Nedokážete si dle projektové dokumentace představit barevně váš budoucí dům?

Návrhy exteriérů / fasád domů rodinných i komerčních – oken, stěn či oplocení vám navrhneme a ukážeme v 3D návrhu tak, aby tvořili jeden harmonický celek.

3D grafický návrh domu vám umožní prohlédnout si a esteticky přizpůsobit exteriér vašim požadavkům dříve, než do něj investujete jedinou korunu. Návrh domu – jsme schopni měnit barvu fasády, oken, okapů, parapetů a soklů.

Fotogalerie návrh fasády

Pokud hledáte pouze inspiraci pro návrh fasády, prohlédněte si naši fotogalerii vizualizací.

Návrh fasády - proč od nás?

 • Jsme tým designérů s 15ti letou zkušeností v oblasti vizualizace exteriérů a návrhů fasád. Navrhujeme jak nové exteriéry, tak i příp.  zajistíme částečné či komplexní rekonstrukce domů  a fasád za rozumnou cenu.
 • Návrhy omítek či domů jsou nezávazné (nezavazují vás k realizaci)
 • Vyvarujeme Vás možných chyb, kterých se můžete  při realizaci domu dopustit a zároveň Vám zajistíme  nejoptimálnější poměr mezi cenou a kvalitou  dodaných služeb i materiálů.
 • Vytvoříme harmonogram prací, nákresů instalací
 • Případné názory zákazníků na naši práci naleznete v sekci reference zákazníků