Návrh autobusové zastávky Ostrov nad Oslavou

Na základě předchozích prací od naší architektky pro Městys Ostrov nad Oslavou, nás kontaktoval pan starosta s žádostí o návrh autobusové zastávky. Zastávka měla být modernějšího vzhledu s respektem k okolí a místu. Oproti původnímu stavu zastávky, jsme mysleli i natělesně handicapované a starší pasažéry. Původní chodník ohraničený obrubníkem jsme upravili a nástupní ostrůvek navrhli bezbariérově.

Lavičky z tištěného betonu od ICE

Rozhodli jsme se využít regionální firmy a nové technologie pro případnou realizaci. Proto jsme oslovili firmu ICE, která vyvíjí univerzální komplexní tiskový systém pro 3D tisk betonu. Navrhli jsme nadčasový design laviček doplněný o profily z masivního dřeva, který nenuceně splyne s okolní přírodou. Město kladlo důraz na dostatek odpadkových košů. Aby koše nenarušovaly vzhled a celkový dojem z okolí, začlenili jsme odpadkové koše do boxů vyrobených rovněž 3D tiskem.

Finální vzhled fasády zastávky

Ve finálním vzhledu autobusové zastávky se odrazilo přání, použít sytě žlutou barvu na fasádu a zrušení prosklených částí budovy. Dále dostatek míst k sezení a digitální hodiny.

Autobusovou zastávku - proč od nás?

  • Jsme designéři / architekti s 15ti letou zkušeností v oblasti bytových a veřejných interiérů. Nabízíme návrhy, poradenství a realizace interiérů a exteriérů. Navrhujeme jak nové exteriéry a interiéry, tak i zajistíme částečné či komplexní rekonstrukce bytu, a domů za rozumnou cenu.
  • Návrh je nejlevnější způsob jak Vás vyvarujeme možných chyb, kterých se můžete při realizaci interiérů dopustit. I levně může znamenat kvalitně. Zároveň Vám zajistíme  nejoptimálnější poměr  cena a kvalita dodaných služeb i materiálů.
  • Vytvoříme harmonogram prací, nákresů instalací a okótování nábytku komerčních i soukromých interiérů
  • Případné názory zákazníků na naši práci (příp. diskuze) naleznete  v sekci reference / doporučení zákazníků
  • Dále nabízíme návrhy komerčních interiérů a firem. Vyřešíme prostory kadeřnických salónů, sladíme design jednacích místností, kanceláří, obchodů, kaváren, barů, restaurací s firemní identitou