Recenze na návrhy – doporučení architekta

Doporučení a recenze na bytového architekta / designera – pokud máte s naší prací zkušenost, podělte se o ni prosím.
Děkujeme Jiří Čtvrtek, Pavla Beranová, Tomáš Jáger, Eva Schneiderová a Ivana Řeháčková.

Návrhy a realizace interiérů doporučuje 323 našich zákazníků.

 • Lucie Forštová napsal:

  Máme 100 let starý dům, který se chystáme částečně rekonstruovat a hledali jsme někoho, kdo by nám poradil se změnou vnitřní dispozice místností, zároveň i s budoucím vzhledem exteriéru. Pan Čtvrtek z 3D interiérů reagoval okamžitě a během pár dnů k nám přijel na konzultaci pan Pokora. Již dříve jsme tam na toto někoho měli, architektu, projektantku, ale prostě to s nimi nesedlo… Buď jsme necítili od nich zájem, částečná rekonstrukce byla „pod jejich úroveň“, jejich nápady nebyly praktické, někdy i úplně mimo…. No a pak přijel pan Pokora 🙂 a to bylo něco úplně jiného! Konzultace trvala několik hodin, podrobně jsme probrali možnosti, problémy i omezení a na konci se najednou objevilo praktické i hezké řešení. V návaznosti na změnu vnitřních dispozic navrhl i změnu oken tak, aby to zvenku nevypadalo blbě. A přicházel se spoustou nápadů ohledně třeba topení, bylo jasné, že se vyzná :-). Určitě s ním budeme pokračovat i nadále.

 • Lešek Wacławik napsal:

  Moc rádi bychom doporučili paní Beranovou jako skvělého designéra pro náš nedávný projekt rekonstrukce domu, kde jsme potřebovali navrhnout interiér, který zahrnoval design kuchyně, obývacího pokoje, koupelny, jídelny, zádvěří a schodiště.

  Paní Beranova přistoupila k našemu projektu s vynikajícím profesionálním přístupem. Její schopnost porozumět našim potřebám a přáním nám umožnila dosáhnout optimálního designu pro naše prostory. Její dovednosti v kombinaci s kreativitou nám poskytly unikátní a moderní interiér, který přesně odpovídá našemu vkusu a životnímu stylu a hlavně se nám velmi líbí :).

  Co nás opravdu nadchlo, byla schopnost paní Beranové přijímat naše návrhy a poskytovat nám prostor pro zapojení do procesu tvorby. Její otevřenost a schopnost akceptovat naše nápady a drobné úpravy vedly k synergii mezi našimi představami a jejími designovými dovednostmi.

  Její profesionální postoj, kreativní přístup a schopnost komunikace jsou vynikající a rádi bychom ji doporučili všem, kteří hledají designéra s jedinečným pohledem a schopností plně porozumět potřebám klienta.

 • Zuzana Němečková napsal:

  Paní Beranovou jsme oslovili kvůli pomoci s předsíní a obývacím pokojem. Byla velmi ochotná, milá, přijela a měla na nás čas. Věnovala se nám a ochotně nám se vším poradila. Truhlář nám pak podle perfektně zpracovaného návrhu vše vyrobil a máme to doma moc krásné. Paní Beranovou mohu jen doporučit.

 • Tomáš napsal:

  Na 3D interiéry pana Čtvrtka jsem narazil náhodou, když jsem hledal odbornou pomoc při řešení interiéru našeho RD. Výsledek a celá spolupráce předčila mé očekávání!!
  Vše probíhalo jako po drátkách jak se říká následovaly grafické návrhy, které byly přesně tím, co jsem si představoval. Společné nadšení se mnou sdílela celá moje rodina.
  Celková spolupráce byla rychlá, pohodová, profesionální. Pan Čtvrtek nám doporučil velice sympatickou dizajnérku Ivanu Řeháčkovou která je velice profesionální a stačí jí málo ,aby návrhy dávala na první dobrou chválíme.
  Ještě jednou moc děkuji a mohu vřele jen doporučit !

 • Anna Dítětová napsal:

  Paní Schneiderová je úžasná paní s citem pro realizaci,ktérá ochotně vytváří útulný domov.Já měla představu poněkud jinou(ŠPATNOU) vyvedla mě zlatou uličkou do reality.Paní Schneiderové touto cestou ji děkuji a vřelé DOPORUČUJI

 • Šárka Svobodová, Radim Glajc napsal:

  Paní Schneiderová nám vytvořila krásný návrh rekonstrukce kuchyně, koupelny, WC a chodby přesně podle našich představ. Velmi oceňujeme rychlou a bezproblémovou komunikaci, zaslání odkazů na zařizovací předměty a především dohodnutí samotné realizace u stavební firmy a truhláře. Díky tomu všemu nám paní Schneiderová ušetřila spoustu času a starostí. Moc děkujeme a vřele ji doporučujeme dalším zájemcům.

 • Liba Gloserová napsal:

  Studio 3Dinteriery, přístup pana Čtvrtka i paní Schneiderove hodnotím jako velmi vstřícný. Kontakt na toto studio jsem nasla na internetu,hledala jsem spolehlive studio z Vysociny, a byla to výborná volba. Spoluprace probíhala podle dohodnutých podmínek, paní Schneiderová vypracovala návrh obýváku i kuchyně, který se nám velmi líbil, do návrhu zapracovala všechny naše požadavky, pruzne reagovala i na naše drobné návrhy změň. Chválím i zaslání odkazu na zařizovací předměty včetně cenových nabídek i zprostředkování kontaktu na firmy,které její návrhy zrealizují. Výběr tohoto studia byla výborná volba a mohu ostatním spolupráci s nimi doporučit.

 • Simona Ž. napsal:

  Studio 3D interiéry jsem si vybrala, protože se mi na stránkách líbily ukázky prací. Jak pan Čtvrtek, tak paní Řeháčková byli příjemní a vstřícní. Přijeli, poradili, byt zaměřili a paní Řeháčková mi navrhla úpravy celého bytu. Vyřešila se lepší dispozice bytu a díky návrhům si umím představit, jak bude nově byt vypadat. Chtěla bych ještě jednou touto cestou poděkovat paní Řeháčkové za její ochotu, trpělivost a vstřícnost. Všechny mé požadavky vždy rychle zapracovala do návrhů a přesně odhadla, co a jak by mělo vypadat, i když jsem sama někdy neměla úplně jasnou představu. S návrhy jsem moc spokojená a Studio 3D mohu všem doporučit.

 • Magdalena Vondráková napsal:

  Dobrý den. Studio 3D interiéry jsem si vybrala stran realizace malého dětského pokoje v bytovém domě. Spojila jsem se s paní Evou Schneiderovou. Domluva konzultace byla rychlá a velmi vstřícná. Náhledy jsou zhotoveny velice prakticky a vzhledně vzhledem k malé velikosti pokoje. Studio velice doporučuji, jsem moc spokojena. S pozdravem

 • Nataša Bartoňová napsal:

  Svoje představy obývacího pokoje s kuchyní jsem řešila telefonicky s paní Eva Schneiderovou a musím říci, že hned napoprvé se „trefila“.
  Potom ještě proběhlo pár drobných úprav, které jsme spolu konzultovaly. Komunikace s paní Evou byla velice příjemná, rychlá a pokud budu ještě přemýšlet o dalším návrhu, určitě se na paní Evu obrátím obrátím.
  Další velké plus je i to, že vám kuchyň i zaměří a pošlou i odkazy na navrhovaný nábytek, stěrku, dveře… Ještě jednou velký dík.

 • Zuzana Pruchova napsal:

  Dekuji Tomasovi Jagerovi za uzasny navrh obyvaku. Probehlo jedno setkani. Premereni primo na miste a ujasneni predstavy, jak dana mistnost ma vypadat a jak nalozit citlive s uloznym prostorem. Vytvoril skvelou vizualizaci a to dokonce ve 2 variantach. Byl i velice ochotny k doladeni detailu a me pripadne navrhy dotahl do konce a dokonalosti. Propojeni s truhlarem a jeho zhotoveni nabytky na miru naprosto bez problemu a v kvalite. Za me muzu jedine doporucit.

 • Zuzana Janczyková napsal:

  Děkujeme paní Řeháčkové za moc pěkný návrh klasického panelákového obývacího pokoje, kde je třeba využít každého volného místa, oceňujeme, jak si hravě poradila s našimi požadavky a svým návrhem dokázala proměnit obývací pokoj k nepoznání. Spolupráci s paní Řeháčkovou vřele doporučujeme a ještě jednou moc děkujeme.

 • Martina Zápotocká napsal:

  Děkujeme paní Beranové za vypracování perfektního návrhu naší nové koupelny . Hned napoprvé se naprosto trefila
  do naší představy…..nebylo potřeba nic upravovat. S p. Beranovou jsme moc spokojeni a těšíme se na další spolupráci
  při zhotovení návrhu naší nové kuchyně a obývacího pokoje.

 • Michal Stařík napsal:

  Návrh naší ložnici se povedl hned na poprvé. Jsme naprosto spokojení.
  Vše co jsme si domluvili bylo splněno na jedničku.
  Děkujeme 😃

 • Klára Petrová napsal:

  Oslovila jsem paní Beranovou na základě předchozích zkušeností, kdy nám p. Beranová navrhovala kuchyň a obývací pokoj. Tentokrát šlo o návrh dětského pokoje pro malého syna. P. Beranová nám navrhla krásný pokojík v příjemných barvách, který bude teď vyhovovat malému chlapci, ale pomocí pár změn s ním poroste. Oceňuji i to, že mi p. Beranová vyšla vstříc ohledně termínu, když jsem na návrh spěchala. Určitě se na p. Beranovou ráda a s důvěrou zase obrátím.

 • Martin Bulíček napsal:

  Spolupráce s paní Beranovou byla výborná, vždy nás vyslechla, dobře poradila a s návrhy se přeně trefila do našich přestav.
  Tímto bych jí chtěl poděkovat za spolupraci a krásný design. Mohu její služby vřele doporučit.

 • Michal Š. napsal:

  V první řadě bych chtěl poděkovat za návrhy interiéru. Velmi profesionální přístup. Rychlé zapracování požadavků klienta. Vřele doporučuji.

 • Marie Švihálková napsal:

  Chtěla bych poděkovat paní Schneiderové za konzultaci, bylo to pro nás zajímavé a přínosné. Její nápady jsou velice originální. Vše promyslí do poslední detailu. Moc děkujeme a budeme ji všude doporučovat

 • Gabriela Zourková napsal:

  S paní Beranovou byla vynikající spolupráce. Oceňuji jeji profesionalitu a vřele její služby doporučuji.

 • Martin Kupec / Oxalis dessous napsal:

  Děkuji za spolupráci s paní Pavlou Beranovou, která úplně přesně pochopila naše potřeby a zadání při návrhu re-designu naší prodejny. Jednání navíc bylo velice příjemné, rychlé a vždy ochotné a věcné. Těším se na spolupráci na dalších projektech.

 • Marie Minářů napsal:

  Moc děkuji paní Pavle Beranové za krásný návrh kuchyně, obýváku a ložnice. Její ochota při jednání, jednoduchý a čistý návrh interiéru mi naprosto vyhovoval. Vřele doporučuji.

 • Lenka Šťastná napsal:

  Chválím a doporučuji paní Evu Schneiderovou, více jak rok jsme si lámali hlavu, jak předělat pokojíky našich ratolestí tak, aby byli oba spokojení a zároveň byly pokoje funkční, praktické i hezké zároveň. Hned první návrhy u obou pokojů byly v podstatě perfektní a jsme z nich všichni nadšení a to jsme měli nemalé požadavky.

 • Tomáš Hanousek napsal:

  Mockrát děkuju paní Ivaně Řeháčkové za krásný návrh interiéru kuchyně s obývacím pokojem a ložnice v bytě vybudovaném v podkroví starého domu. Vše od prvního kontaktu po mailu, příjemné osobní schůzky a následné vlastní tvorby interiéru proběhlo úplně hladce a v pohodové atmosféře. Paní Řeháčková se mnou návrh interiéru postupně konzultovala, vstřícně zvážila návrhy z mé strany a pokud je viděla jako problematické, vysvětlila mi proč je nedoporučuje. Výsledný návrh se mi moc líbí a vlil mi „čerstvou krev do žil“ v průběhu náročné rekonstrukce. Těším se na realizaci a pokud budu v budoucnu potřebovat pomoci s návrhem interiéru, už vím na koho se obrátit :-). Profesionální a současně lidskou spolupráci s paní Řeháčkovou mohu vřele doporučit. Ještě jednou moc děkuju, Tomáš

 • Jitka Riedlová napsal:

  Chtěla bych aspoň takto velice poděkovat paní Schneiderové za úžasný návrh a přístup při jednání o rekonstrukci byt. jádra ,kuchyně a předsíně. Je profesionál na svém místě. Dokáže se ihned vcítit do potřeb zákazníka, obdivuji její trpělivost a nápaditost ,velmi nám pomohla ,i když to s námi neměla jednoduché ,vše dokázala vyřešit a byla nad věcí .Všem kdo máte potřebu navrhnout a zrealizovat jakoukoliv přestavbu ,s radostí doporučuji obrátit se na ní. Velmi se těšíme , až bude naše přestavba hotová a usnadní nám život .Veliký dík milá paní Schneiderová.

 • Eva Ś. napsal:

  Vřele doporučuji spolupráci s paní Schneiderovou, velmi milá, vstřícná a profesionální. Konzultace proběhal nad očekávání produktivně a byla více než nápomocná při návrhu změny interiéru obývacího pokoje s KK. Její pohled a nápady jsou velmi originální a zejména oceňuji empatii a bezproblémovou komunikaci. Má výborný smysl pro detail a moderní trendy, avšak nevnucuje své vize a drží se zadaných kritérií a přání zákazníka. Děkuji za Vaši návštěvu a rady, minimálně polovina z nich bude realizována.

 • Andrea Dohnalová napsal:

  Tímto bych chtěla poděkovat paní Řeháčkové za úžasný návrh dětského pokoje pro dceru. Komunikace byla bezproblémová, rychlá. Do návrhu dala vše, co jsem si do pokoje přála. Už se těším až pokoj zrealizujeme. Moc děkuji a vřele doporučuji 🙂

 • Marta Svobodová napsal:

  Chtěla bych touto cestou poděkovat paní Schneiderové která pro mě navrhovala koupelnu a WC. Spolupráce s ní byla vždy příjemná,vstřícná.
  Koupelna se mě moc líbí, nyní pracujeme na její realizaci. Paní Schneiderovou budu vždy s radostí doporučovat.

 • Jana Horáková napsal:

  Ráda bych poděkovala za skvělou práci paní Ivaně Řeháčkové. V posledních 3 letech nám navrhla dětské pokoje pro syna a dceru a obývací pokoj. Výsledný návrh je vždy dokonalý, přesně dle požadavků a představ, které máme. Paní Řeháčková navíc bere v potaz rozpočet, který uvedeme, nabídne produkty v dražší i levnější cenové kategorii. Za mě naprostá spokojenost.

 • Martin kolda napsal:

  Děkuji a doporučuji spolupráci s paní Schneiderovou. Naprostá spokojenost s návrhem dětských pokojů, pouze minimum úprav po prvním úchvatném návrhu. Skvělý cit pro detail a vnímání požadavků a představ dětí.

 • Weddingvenue napsal:

  S paní architektkou Evou Schneiderovou jsme byli velmi spokojeni. Moc milý přístup, profesionalita, cit pro detail a hned první návrh byl dechberoucí a těšíme se na jeho realizaci 👏🏻…za vše moc děkuje svatební salon Weddingvenue 🙂🩷

 • Lukáš a Helena Matějíčkovi napsal:

  Chtěli bychom paní Schneiderové poděkovat za krásný návrh koupelny. byli jsme překvapeni, jak do naší malé koupelny se podařilo vměstnat toliko moderních prvků. Přestože jsme neměli prakticky žádnou představu, tak jsme byli z prvního návrhu nadšeni. Vřele doporučujeme.

 • Pavla Wasserbauerová napsal:

  Ráda bych touto cestou poděkovala paní Schneiderové. Její návrh obývacího pokoje s kuchyní byl velmi zajímavý a po dalších úpravách jsme se dostali do finále na realizaci teď pracujeme a doufám, že výsledek bude perfektní. Spolupráce s ní byla od samého začátku velmi příjemná. Komunikace, termíny, změny návrhů atd.
  Spolupracovali jsme spolu i na kompletní rekonstrukci bytu, kde se ukázala její nápaditost a skvělý smysl pro detail.
  Moc děkujeme 🙂

 • Hana Coufalová napsal:

  Spolupráci s paní Evou Schneiderovou vřele doporučuji. S návrhy jsem velmi spokojená. Jsou světlé, vzdušné, funkční, podle mých představ. Děkuji.

 • Hana Coufalová napsal:

  Paní Eva Schneiderová, pro mě vypracovala návrhy rekonstrukce koupelny, kuchyně a předsíně. Spolupráce s ní byla velmi příjemná, jednání bylo vstřícné, trpělivé.

 • Eva Havlišová napsal:

  Dobrý den pani Beranová,
  s vaší prací jsem byla velmi spokojená, s rychlostí i s výsledkem, byla jsem nadšená. A chtěla jsem se zeptat kdybych chtěla pomci s návrhem 2pokojíků

 • Irena Nováková napsal:

  Paní Ivanu Řeháčkovou jsem oslovila s prosbou o vypracování návrhu řešení chodby. S návrhem jsem moc spokojená, vytvořila krásný vzdušný prostor. Jednání s ní bylo velmi příjemné, vstřícné a podnětné. Spolupráci s paní Řeháčkovou vřele doporučuji, je skvělá! Moc děkuji IN

 • Renata Langrová napsal:

  Požádala jsem Pavlu Beranovou o konzultaci ohledně velmi těžko uchopitelného dlouhého a úzkého obýváku, jehož dispozice jsou pevně dané neb se jedná o nosné zdi. Všechny domluvy fungovaly, žádné posouvání termínů, přišla na minutu přesně a pozorně poslouchala, jaké mám od obýváku představy a jaké aktivity bychom tam chtěli provozovat. Všimla si několika detailů. kterým jsem já nedávala žádný význam, tím pádem se otevřela cesta, kterou jsem sama neviděla. Celý projekt se od té doby dobře rozjel a já doufám, že se podaří vytvořit funkční a přitom harmonicky ladný prostor. Děkuji :). RL

 • Alena Hortová napsal:

  Paní Beranovou jsme oslovili na základě našich předchozích zkušeností s jejich návrhy. Tentokrát jsme potřebovali pomoct s návrhem koupelny. Paní Beranová nám připravila nádhernou koupelnu – světlou, funkční, jednoduchou, kterou bychom sami nikdy nevymysleli. Sladila nám ji se zbytkem zrenovovaného interiéru (kuchyň, obývák, chodba, schodiště). Nyní koupelnu stavebně dokončujeme a velice si pochvalujeme výhodu 3D návrhu, kdy můžeme vidět, jak to doopravdy bude vypadat a dle toho se mnohdy snáz rozhodnout. Velké díky a velký obdiv!

 • Petra Havlová napsal:

  Moc děkuji paní Beranové za spolupráci, připravila návrh obývacího pokoje v souladu s našimi představami a na přání nabídla několik odlišných variant. Jednu z nich jsme se rozhodli realizovat a výsledek je perfektní, přesně podle našich představ. Spolupráci s paní Beranovou vřele doporučuji.

  Petra Havlová

 • Jana Dočekalová napsal:

  Chtěla bych touto cestou moc poděkovat paní Řeháčkové za nádherné návrhy kuchyně a schodiště. Spolupráce byla od samého začátku naprosto skvělá. Po domluvě paní Řeháčková přijela, vše si zaměřila a vyslechla moji představu. Návrhy předčily moje očekávání, neuvěřitelně si poradila s celým prostorem. Velmi jsem si přála mít troubu zabudovanou v panelu v úrovni pracovní desky a myslela jsem si, že je to v mojí kuchyni nereálné, protože to tady není úplně dobře řešené. Nicméně paní Řeháčková si s tím dokonale poradila. Skvěle vyřešila celý prostor a také úložné prostory. Jsem z návrhů velice nadšená, už se nám blíží termín realizace a nemůžeme se dočkat, až to budeme mít tak, jak nám to paní Řeháčková navrhla. Vřele služby studia 3D interiéry doporučuji, vše proběhlo v pořádku a k naší maximální spokojenosti.

 • Michal Ginzl napsal:

  Rádi bychom poděkovali paní Řeháčkové za návrh dětského pokoje. Vyslechla naše představy a vznikl z toho krásný dětský pokoj s mnoha úložnými prostory a zároveň s dostatečným místem na hraní. Komunikace byla bezproblémová. Velice rychle na vše reagovala. Dále jsme poprosili paní Řeháčkovou o pomoc s obývacím pokojem. Návrh se nám také velice líbil. Práci společnosti 3D interiéry budeme rádi doporučovat dále.

 • Jindřiška Horáková napsal:

  Doporučení na paní Schneiderovou budu s radostí předávat dále.Moc děkujeme za skvěle zhotovený návrh obyvacího pokoje.Spolupráce s ní byla od samého začátku skvělá.Přijela,zaměřila,vyslechla naši představu a přání.Za pár dní poslala 2 zpracované návrhy obyvacího pokoje a nám vyrazila dech.Dokonale vystihla naši představu a přání.Obyvací pokoj máme hotový,cítíme se v něm skvěle a nechce se nám ho ani opouštět.Nadšení trvá stále a návštěvy jsou unešené z té proměny stejně jak my.Paní Schneiderové patří velké díky.Určitě se na ni v nejblizší době obrátíme,máme v plánu novou kuchyň.

 • Michaela Slavíková napsal:

  Doporučení na Ivanu Řeháčkovou s radostí budu předávat dále. Spolupráce od začátku do konce byla na jedničku. Přijela, zaměřila, vyslechla přání a poslala návrhy (2x dětský pokoj), který nám všem, včetně dětí vyrazil dech. Dokonale vystihla požadavky, zakomponovala zájmy dětí a i barevně se naprosto trefila. Děti byly nadšené. Proběhlo pouze pár kosmetických úprav a vše obratem a v pořádku. Naše realizace se blíží do finále, a my se nemůžeme dočkat. Moc děkujeme a vřele doporučujeme.

 • Jana Hanslová - Kovářová napsal:

  Tímto bychom chtěli moc poděkovat za návrh dětského pokoje pro syna. Vzhledem k tomu, že prostor pro budoucí dětský pokoj je atypický, trápili jsme se několik měsíců s tím, jak vše vyřešit. Nakonec jsme zvolili služby paní Schneiderové a nemohli jsme udělat lépe. Spolupráce s paní designérkou byla skvělá a vznikl úžasný návrh, který zdaleka předčil naše očekávání. Do puntíku splnila naše požadavky a ještě mnohem více. Ještě jednou velice děkujeme a již se těšíme na realizaci. Profesionalita, vstřícnost, ochota… paní Schneiderovou můžeme vřele doporučit!

 • Karel Zajíc napsal:

  Jednoduše řečeno, pan Čtvrtek dokázal náš interiér přetvořit v něco, co absolutně předčilo mé nápady i očekávání. Každé setkání bylo velmi lidské, příjemné a profesionální. Nejvíce oceňuji logiku úložných prostor a velmi kreativní přístup k návrhům a vůli experimentovat. Výsledný interiér vypadá ještě lépe než v návrhu, a není nic, na co si mohu stěžovat, ba naopak.

  Osobně mohu jenom doporučit, mnohokrát děkuji za Vaši práci.

 • Monika Zajícová napsal:

  Těžko si umím představit víc:-)
  Pan Čtvrtek nám byl doporučen s tím nejlepším hodnocením, viděli jsme jeho realizace, přesto jsme k té naší přistupovali velmi obezřetně. Jsme velmi konzervativní, v oblasti designu zcela marní, dokážeme možná říci, co se nám líbí a co ne, ale rozhodně jsme nedokázali jasně definovat, co vlastně očekáváme.
  I s tím vším se pan Čtvrtek dokázal poprat – pomalu a trpělivě nás vedl ke změnám a výsledek byl fantastický. Že dokázal nadchnout naše pubertální děti, to nás ani nepřekvapilo. Že ale dokázal otočit naše „tak to rozhodně ne“ a navrhnout něco, co jsme vůbec netušili, že chceme, to nechápu dodnes.
  Pan Čtvrtek se propsal do každé místnosti našeho domu, stal se jeho součástí… Hluboká poklona a velký dík!

 • Lenka Pešková napsal:

  S návrhem dětského pokoje od pana Čtvrtka jsme moc spokojení. Oceňuji profesionální přístup a příjemné jednání, kdy si pan Čtvrtek vyslechl všechna přání a následně je realizoval popř. zdůvodnil, proč takové řešení není vhodné.

 • Hana Láníková napsal:

  Dobrý den, ráda bych moc poděkovala paní Ivaně Řeháčkové za její návrh kuchyně a obývacího pokoje, za její skvělý, vstřícný a trpělivý přístup se mnou. S návrhy jsem moc spokojená, kuchyň mi sedla prakticky ihned – i z úzkého a malého prostoru umí paní Řeháčková vykouzlit vkusnou moderní kuchyň. Díky Vám!

 • Křížovi napsal:

  S panem Jágerem máme velmi dobrou zkušenost. Návrhy pro náš byt byly krásné a jsme velmi spokojeni. Setkali jsme se s velmi profesionálním přístupem. Služby pana Jágera můžeme doporučit.

 • Monika Maloňová napsal:

  Děkujeme panu Jágerovi za návrh dětského pokoje pro nadcházejícího školáka. Pokoj je malý a pan designér prostor využil maximálně efektivně a nadčasově, takže pokoj bude jistě sloužit mnoho let. Jeho návrh byl v naprostém souladu s našimi očekáváními. Již máme i z realizováno a jsme nadšeni.

 • Eva Dočekalová napsal:

  Děkujeme za příkladnou spolupráci bytové návrhářce paní Ivaně Řeháčkové s návrhem rekonstrukce našeho obývacího pokoje. Oceňujeme zejména její profesionalitu, empatii a vstřícný přístup k zákazníkovi. Bez její odborné pomoci bychom plánovanou změnu těžko uskutečnili.

 • Jitka Kurdíková napsal:

  Děkujeme tímto paní Schneiderové za návrhy dětského pokoje, pokoje pro hosty a předsíně. Velmi vkusně a s citem vystihla naše představy, promptně řešila naše připomínky. V jednoduchosti je krása a to se potvrdilo i v návrzích. Moc děkujeme za profesionální a zároveň lidský přístup. Pomohla jste nám vytvořit krásný a útulný domov. Vřele doporučujeme!

 • Petra Holubová napsal:

  Chtěla bych poděkovat paní Evě Schneiderové z 3D interiéry Čtvrtek za krásný návrh dětského pokoje pro osmiletého klučinu a 10 letou slečnu. Její návrh nám doslova vyrazil dech. Je praktický a hezčí, než jsme si představovali. Komunikace s paní Schneiderovou je velmi rychlá. Pouštíme se do realizace a snad se vše podaří tak jako je v návrhu. Moc děkujeme. Všem doporučuji.

 • Romana Veselá napsal:

  Spolupráce s panem Čtvrtkem byla naprosto skvělá! Rychlé jednání, potřebovala jsem konzultaci na místě, chtěla jsem poradit s přestavbou bytového jádra v panelovém domě s ne zrovna šťastnou původní dispozicí. Svými nápady přesně vystihl mé představy, do zařízení interiéru vnesl opravdu jednoduché ale trefné prvky. Teď probíhá realizace a já se moc těším na výslednou podobu mého nového bydlení. Ateliér 3D Čtvrtek mohu vřele doporučit.

 • Radim Lex napsal:

  Rád bych touto cestou poděkoval bytové návrhářce slečně Ivaně Řeháčková za úžasné návrhy interiérů jednotlivých částí domů. Celý koncept změny interiéru domu pojala návrhářka velice moderním a decentním stylem s požadavky, které jsem na interiér měl. Podařilo se takto navrhnout obývací pokoj s jídelnou a kuchyní, koupelna a ložnice. Celkově jsou návrhy interiéry vzdušné, minimalistické a elegantní. Postupně dodávané návrhy byli z mé strany připomínkovány velice málo a slečna návrhářka se trefila do vkusu a mého požadavku hned napoprvé. Velice doporučuji slečnu Řeháčkovou všem, kdo mají o rekonstrukci interiéru zájem.

 • Helena J. napsal:

  Dobrý den, ráda bych poděkovala bytovému designérovi panu Tomáši Jágerovi za krásné a účelné návrhy nového bytového jádra a kuchyně s obývacím koutem v panelovém domě. Podařilo se mu dostat na minimální plochu vše, co bylo požadováno a přestože se jedná o malometrážní byt, tak prostor působí vzdušně, útulně a elegantně. Navíc se pan Jáger zvolenou barevností a designem přesně trefil do našeho vkusu. Služby pana Jágera mohu vřele doporučit, komunikace s ním probíhala příjemně a ve smluvených termínech. Fyzicky rekonstrukce ještě neproběhla, ale už teď se těšíme na naše nové útulné bydlení.

 • Ondřej Bláha napsal:

  Spokojenost s návrhem, sami by sme to takto nenamysleli. Určitě 1* za kuchyň, obývák máme nakonec jinak ale světla jsme ponechali. S odstupem času se nám to líbí stále více. Za nás pana Čtvrtka mohu s klidným svědomím doporučit. Asi bych jen uvítal řešit návrh ve vazbě na rozpočet zákazníka.

  • Jiří Čtvrtek napsal:

   Dobrý den, děkuji za referenci. Jsem rád, že se Vám interiér líbí. Dohledával jsem v naší korespondenci rozpočet, který bych měl při návrhu zohlednit, ale žádný jsem nedohledal. Jinak se samozřejmě snažíme finanční limit v návrhu zohlednit.

 • Alena Hortová napsal:

  Vážíme si návrhů, které jsme za ty roky spolupráce s p. Čtvrtkem dostali. Tvoříme tak útulnější, ale i praktičtější domov. Rekonstrukce celého domu stále ještě probíhá a už teď se těšíme na nové, hezké bydlení.

 • Leona Tomková napsal:

  Chtěla bych poděkovat za výborné služby paní Evy Schneiderové, její fér jednání, úžasné vypracování 3D návrhů chaty. Přesně vystihla styl, její práce nemá chybu. Mohu jenom doporučit.

 • Monika Vondrušková napsal:

  Chtěla bych ještě jednou poděkovat za služby firmy 3D interiéry Čtvrtek, velice vstřícné a velmi rychlé jednání a konkrétně osobní konzultace s paní Pavlou Beranovou absolutně předčila mé očekávání. I do malého interiéru přinesla spoustu nápadů, včetně různých alternativ. Velice ráda doporučím dál!

 • Zuzana Kozlová napsal:

  S větším zpožděním bych chtěla poděkovat paní Evě Schneiderové z 3D interiéry Čtvrtek za krásný návrh dětského pokoje pro devítiletého syna. Její návrh je originální, praktický a hezčí, než bych si dokázala představit. Komunikace s paní Schneiderovou byla rychlá, pružně reagovala na naše připomínky. Až budeme zařizovat pokoj pro druhého syna, ráda bych se opět obrátila právě na ni. Ještě jednou děkuji.

 • Radka Sovíčková napsal:

  Od kamarádky jsem dostala doporučení na paní Schneiderovou z 3d interiéry Čtvrtek. Její návrh pokojíčku pro našeho dospívajícího syna se velice povedl. Perfektně využitý každý prostor, sladěné doplňky, tapeta, barva atd. Prostě skvělá práce. Komunikace s paní Schneiderovou byla výborná, rychlá. Doporučuji! Tímto bych jí chtěla ještě jednou moc poděkovat.

 • Iveta Horáčková napsal:

  Chtěla bych tímto moc poděkovat paní Schneiderové za nádherné návrhy. Paní Schneiderovou jsem oslovila vzhledem k recenzí její práce, protože jsem byla z jejich návrhů naprosto nadšená. Přesně vystihla styl, který splňoval mé požadavky, její práce je praktická a zároveň nádherná. Vůbec jsem netušila, že je možné vykouzlit něco tak úžasného a dokonalého. Její práce je opravdu úžasná. Moc děkuji paní Schneiderové za perfektní návrhy, dokáže opravdu zázraky, děkuji moc.

 • MV napsal:

  Po informativni schuzce s bytovym designerem panem Jagerem jsem byla presvedcena, ze vdechne memu rekonstruovanemu bytu novy rozmer. Domluvili jsme se na skandinavskem stylu. Navrhy pana Jagera presne vystihly moje pozadavky a predstavy. O realizaci navrhu nabytku se stara truhlarstvi, kde nabytek dle navrhu vyrobi a prijedou i namontovat do bytu. Spoluprace probihala hladce, vsechny navrhy byly zhotoveny dle smluveneho terminu a ja se muzu tesit z krasneho a utulneho domova.

 • L. Mejvaldová napsal:

  Oslovením společnosti 3D interiéry Čtvrtek a následná komunikace s paní Evou Schneiderovou je velmi příjemná zkušenost a spolupráce. Ochota, vstřícnost, věcná komunikace vedly k elegantnímu a originálnímu návrhu naší kuchyně a pokoje.
  Jsme velice spokojeni.

 • Lenka Viková napsal:

  Dobrý den,
  ráda bych zde napsala referenci na spolupráci s paní Ivanou Řeháčkovou – bytovou designérkou.
  Spolupráci mohu doporučit, paní Řeháčková je šikovná a empatická. Naslouchá přání zákazníka a má skvělé nápady. Paní Řeháčková navrhovala úpravu interiéru v mém bytě, který je atypický a dispozice špatné. Sama jsem si zařízením bytu lámala hlavu 5 let a bez úspěchu. Návrh řešení kuchyně a obývacího koutu, a také ložnice, se mi moc líbí. Konečně budu mít krásný domov, o jakém jsem snila.
  Děkuji 🙂

 • Blanka Ch. napsal:

  Velmi děkujeme paní Řeháčkové za návrhy dětských pokojů pro syny. Naše spolupráce byla od začátku skvělá, její návrhy odrážely představy nás rodičů, ale i přání našich synů. Po této zkušenosti jsme si nechali zpracovat i návrh koupelny a jsme nadšeni – krásný a moderní design. Vše bylo dodáno v předem domluvených termínech. Naše spolupráce bude do budoucna určitě pokračovat, už se těšíme. Vřele doporučujeme.

 • Kamila Vaculíková napsal:

  Po velmi dobré zkušenosti s navržením dětských pokojů jsme znovu kontaktovali paní Schneider s žádostí o návrh hlavní obytné místnosti (obývací pokoj-kuchyň). Podle vypsaných požadavků se svými návrhy prakticky napoprvé trefila do našeho vkusu, přesně dodržela slíbený termín, její návrh je krásný, elegantní, designově čistý a přitom praktický. Velmi doporučujeme. Kdybychom chtěli v domě ještě cokoliv měnit, rozhodně se na ni znovu s důvěrou obrátíme.

 • Leona Svobodová napsal:

  Opětovně jsme se s důvěrou obrátili na paní Schneiderovou, která nám před 2 lety navrhovala dětské pokojíčky. Tentokrát s návrhem obývacího pokoje. Paní Schneiderová nám i přes časovou vytíženost vyšla vstříc s termínem a na základě fotografií stávající místnosti vytvořila úžasné návrhy. Hned první návrhy dostanete zpracované tzv. renderováním …. obrázky vypadají jako fotky budoucího interiéru. Je to super, vidíte předem, jak bude interiér skutečně vypadat. Spolupráce s paní Schneiderovou byla velice příjemná, pružná, rychlá. Po zkušenostech z několika rekonstrukcí doporučuji investovat do služeb bytového architekta. Moc děkujeme a těším se na další spolupráci!

 • Zdeňka Myšková napsal:

  Společnost 3D interiéry jsme si vybrali po kladných hodnoceních a ukázkách jejich realizací na webu. Jsme maximálně spokojeni. Nikdy by nás nenapadlo, že i tak malý prostor, jako je naše koupelna, lze zařídit úcelně a velmi vkusně. Návrh nebyl třeba upravovat, pouze byl doplněn o naše dodatečné požadavky.
  Velmi děkujeme paní Evě Schneiderové za vypracovaný návrh koupelny a příjemnou spolupráci.

 • Robert Dlabal napsal:

  Společnost 3D Interiéry jsme našli na webu a líbili se nám jejich realizace. Spolupráce s panem Čtvrtkem byla velmi příjemná a pro nás přínosná, neboť jsme ne vždy měli tu správnou obrazovou představivost, kterou pan Čtvrtek má naopak velmi dobrou!
  Na začátku jsme prošli jednotlivé místnosti u kterých jsme chtěli navrhnout interiéry a řekli naše hrubé představy o kterých jsme následně společně diskutovali. Poté následovali již elektronické grafické vizualizace. Vizualizace jsou velmi kvalitní a věrně zachycovali náš prostor/ místnosti. To vnímám jako velmi podstatnou skutečnost, která nám pomohla v rozhodování jakou cestou se vydat.
  Závěrem jsme si nechali prostor i okótovat pro následné zaměření pro truhláře.
  Děkujeme za kvalitní návrhy a velmi příjemnou spolupráci.

 • Pavel Chadima napsal:

  Od paní Řeháčkové jsme si nechali dělat návrh obývacího pokoje, kuchyně, chodby a dětského pokoje. Spolupráce s ní byla příjemná a bezproblémová. Dojela za námi prodiskutovat naše představy, na základě kterých vypracovala v domluveném termínu první návrhy. Následné otázky a připomínky s námi ochotně zkonzultovala a velmi rychle je zapracovala. Konečné návrhy se nám velmi líbí, neboť jsou profesionálně a moderně zpracované a přesně odpovídají našim (do té doby nejasným) představám o našem budoucím bydlení. Služby paní Řeháčkové vřele doporučuji.

 • Lenka M. napsal:

  Chtěla bych tímto velmi poděkovat paní Evě Schneiderové za naprosto úžasné návrhy dětského pokojíčku a ložnice, ze kterých jsme nadšeni a moc se nám líbí. Oba návrhy jsou přesně podle našich představ, jsou skvěle řešené a zároveň velmi moderní a nádherné, jsme maximálně spokojeni. Paní Schneiderovou jsme oslovili již v minulosti ohledně 2 návrhů a oba návrhy byly tak úžasné, že jsme nynější návrhy chtěli jen od ní. Děkujeme moc za nádherně vyřešený interiér, za skvělou a rychlou komunikaci a naprosto úchvatné návrhy.

 • Kateřina Felgrova napsal:

  Ráda bych poděkovala Interiéry Čtvrtek, a jmenovitě paní Schneider, za milou spolupráci a zaslané návrhy dětského pokoje. Paní Schneider velmi krásně promítla naše přání a představy do zaslaných návrhů. Veškerá komunikace byla perfektní, termíny dodržené. V případě , že budeme plánovat další rekonstrukce, určitě se znovu obrátíme na Vás.

 • Martina Škvorová napsal:

  Paní Řeháčková nám připravovala návrh dětského pokoje pro naši tříletou princeznu s vizí do budoucích letech, abychom nemuseli pokoj po nějaké době opět předělávat. Měli jsme jasnou představu, na základě které paní Řeháčková návrh vyladila do dokonalosti. Vlastně se nám hned napoprvé líbil. Spolupráce byla skvělá a příjemná. Dodací doba návrhu byla sice delší, ale na tohle se vyplatí počkat. Vřele doporučuji 🙂

 • Fousek Radim napsal:

  S přítelkyní jsme se rozhodli pro celkovou rekonstrukci bytu 3+1. Na internetu jsme se dozvěděli o možnosti využít služeb bytového architekta, konkrétně pana Čtvrtka. Veškerá komunikace s ním probíhala rychle, věcně a vždy dodržel stanovený termín, na kterém jsme se předem domluvili. Svými návrhy nám vytvořil nový, krásný a moderní byt podle našich představ. Všechna jednání probíhala v naprostém pořádku a jsme maximálně spokojeni.
  Děkujeme za odvedenou práci.

 • Lenka Hladíková napsal:

  Paní Řeháčková nám připravovala návrh obývacího pokoje spojený s pracovnou.Vůbec jsme nevěděli,jak společný prostor vyřešit. V podstatě napoprvé se nám navrh líbil.Barvy zvolila velmi vkusně a cela spolupráce byla ohromně rychlá a příjemná.Takže za nás skvělé 🙂

 • Kamila Vaculíková napsal:

  Firmu 3D Interiéry jsem našla na Internetu, líbily se mi jejich návrhy/ realizace prezentované na stránkách. Hledali jsme pomoc při zařizování 2 dětských pokojů. Návrhy nám zpracovala paní Eva Schneider, a byli jsme více než spokojeni. Profesionální přístup, rychlé jednání, v návrhu krásné tapety, vkusné a zároveň funkční kusy nábytku, hezké dekorace. Vše přesně podle našich přání. Vřele doporučujeme.

 • Romana Matoušková napsal:

  Paní Schneiderová nám dělala návrh dětského pokojíčku pro dvě – zatím ještě malé – slečny. Už ale víme, že pokojíček jim vydrží ještě na dlouhá léta. Přes naše neznalostní dotazy a požadavky je výsledný návrh malého panelákového pokojíčku skvělý – nápaditý, krásný, originální a přesně pro budoucí slečny. Paní Schneiderová jak osobně, tak na dálku s námi komunikovala skvěle a už teď se těším až budeme za pár let předělávat obývací pokoj. Určitě se zase obrátíme sem.

 • Marcela Jandová napsal:

  Navrhy pan Jagera na webovych strankach studia nas zaujaly, tudiz jsme jej oslovili, aby nasim synum vypracoval navrh, jak z jednoho velkeho pokojiku vytvorit dva mensi pro 2 studenty – pricemz uprostred pokoje je francouzske okno a potrebujeme jej rozdelit pokud mozno na 2 rovnomerne casti. Navrzeny nabytek, ieho rozmisteni i pouziti doplnku je velmi inovativni, moc se nam libi, uz se tesime na realizaci. Panu Jagerovi velice dekujeme a uz ted rozhodne vime, ze tahle spoluprace s nim nebyla pro nas ta posledni :-).

 • Petra Soukupová napsal:

  Pro dceru 14 let jsme řešili pokoj v panelovém domě. Měli jsme jasno o typu nábytku, ale nevěděli jsme si rady s jejich rozmístěním. Paní Beranová nám připravila nejprve půdorysy a po odsouhlasení ideální verze 3 D návrh. Paní Beranová navrhla originální prvky, detaily a zajímavá řešení, které by nás nenapadli a které v pokoji hezky propojila. Pokoj působí uceleně a útulně. Určitě se rádi obrátíme opět.

 • Andrea Žáková napsal:

  Pan Jáger mi navrhoval postupně předsíň, pracovnu a obývací pokoj. S návrhy i komunikací jsem byla spokojena. Mohu doporučit.

 • Pavla Syslová napsal:

  Moc děkujeme paní Beranové za ochotu a rychlé jednání ohledně návrhu rekonstrukce koupelny. Naprosto se trefila do naši představy… skvělý design, zároveň praktické. Velká spokojenost.

 • Jana Šoborová napsal:

  Paní Beranová nám kdysi navrhovala obývací pokoj a s návrhem jsme byli moc spokojeni. Nyní jsme poptali návrh ložnice a dětského pokoje a opět všechno proběhlo na jedničku. Návrhy jsou moc pěkné, pokoje funkční se spoustou úložného prostoru a také prostorem pro práci, což je v dnešní době home officů opravdu potřeba. Ještě jednou moc děkujeme a těšíme se na další spolupráci!

 • Hana Mrňová napsal:

  Na doporučení kamarádky jsem oslovila pana Tomáše Jágera, který nám vytvořil úžasný návrh dětského pokoje pro naši slečnu. S komunikací a vypracováním jsem byla naprosto spokojená. Těším se na další spolupráci.

 • Jana Horáková napsal:

  O 3D Interiérech jsme se dozvěděli přes internet, když jsme hledali někoho pro online zpracování návrhu dětského pokoje pro našeho pětiletého syna. Návrh zpracovala paní Řeháčková. Přestože jsme si museli kvůli množství zakázek na výsledek počkat téměř 4 měsíce, výsledek stál za to. Paní Řeháčková byla ochotná, skvěle s námi komunikovala, termín, který jsme si při objednávce domluvili, dodržela. Návrh je moderní, nadčasový, přesně dle našich představ. Jsem si jistá, že nespolupracujeme naposledy. Moc děkujeme, Horákovi

 • Eva Wollnerová napsal:

  Studio 3D jsme našli na internetu, když jsme chtěli změnit náš obývací pokoj. Návrhu se ujala p. Schneider. Její návrhy se nám moc líbily. Byly svěží, splňovaly naše představy. Komunikace skvělá. Paní Schneider doporučujeme.

 • Zuzana Sekerková napsal:

  Děkujeme p.Evě Schneider za naprosto profi jednání a rychlost s jakou byl návrh zpracován…a to podotýkám…naprosto bez nutnosti velkých změn.Paní Eva vystihla naše přání naprosto dokonale.Pokud budeme potřebovat jakýkoli návrh…naše volba je jasná…Sekerkovi

 • Radek Zavadil napsal:

  Paní Beranovou jsme oslovili již podruhé, tentokrát na návrh obývacího pokoje s kuchyňským koutem. Paní Beranová zapracovala všechny naše požadavky a vytvořila velmi pěkný návrh interiéru. Oceňujeme moc i poskytnutí spousty odkazů, kde vybavení nakoupit. Byla s ní velmi dobrá spolupráce.

 • Jiří Rousek napsal:

  Rozhodli jsme se udělat si novou ložnici a výběr pana Tomáše Jágera byl dílem náhody. Splnil všechno co jsme očekávali včetně termínu a odkazů kde čerpal svoji inspiraci. Moc děkujeme za spolupráci a můžeme jen doporučit.

 • Soňa Tichá napsal:

  K paní Schneiderové jsme se dostali přes naše známé, kteří už s ní spolupracovali a byli spokojeni, takže jsme neváhali a oslovili ji také. Potřebovali jsme vyřešit dětský pokoj (spíše už studentský) a jelikož máme kluka a holku, tak současně každému zajistit trochu soukromí. I přes malé prostory pokoje paní Schneiderová vykouzlila perfektní návrh. Po celou dobu spolupráce byla ochotná a vstřícná a tímto jí moc děkujeme 😉. Oceňuji také možnost využít realizačních partnerů.

 • Bulvasovi napsal:

  S prací paní Schneider jsme byli velmi spokojeni. Po všech stránkách vyhověla našim připomínkám a svými zajímavými nápady vytvořila opravdu jedinečný návrh pokojíku. Děkujeme.

 • Erika Škrabánková napsal:

  Velmi děkujeme paní Řeháčkové za návrhy nábytku do všech místností našeho rodinné domku. Oceňujeme super nápady a perfektní vystižení stylu a potřeb celé naší rodiny. Komunikace byla skvělá, flexibilní a spolehlivá, prostě super. Paní Řeháčková předčila naše očekávání a doporučujeme ji všem, kteří touží po pěkném interiéru, ale neví jak do toho. Obraťte se na profesionály z 3D Interiéry Čtvrtek 🙂

 • Eva Chvajová napsal:

  Studio 3D jsem si vyhledala na internetu. Po shlédnutí realizací návrhů jsem požádala paní Beranovou o zhotovení návrhu dámského pokoje. Do návrhu zakomponovala všechny moje požadavky a vytvořila vkusný,praktický a barevně pěkně laděný pokoj, ve kterém je radost trávit čas.Oceňuji i příjemné vystupování a ochotu při vzájemné komunikaci během tvorby návrhu. Taktéž dodržení slíbených termínů. Děkuji.

 • Alpa a.s. napsal:

  Pro návrhy rekonstrukce původních kanceláří a přípravu nových kanceláří jsme oslovili pana Čtvrtka, 3D Interiéry. Pan Čtvrtek splnil veškeré naše požadavky a vytvořil nadčasové a reprezentativní návrhy kanceláří i zasedací místnosti. Za kolektiv firmy Alpa, a.s. tímto děkujeme.

 • Zuzana Prokopová napsal:

  Velmi děkujeme paní Schneiderové za vypracování návrhu dětského pokoje pro syna. Styl i barevné kombinace jsou podle našich představ, návrh splňuje všechny naše požadavky a není nutné ho upravovat.

 • Jan Bláha napsal:

  Rád bych poděkoval paní Řeháčkové za návrh obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ložnice a koupelny v rodinném domě. Velmi oceňuji její ochotu a profesionální přístup. S realizací podle zpracovaných návrhů jsem maximálně spokojen.

 • Kristýna Špičková napsal:

  Do našeho plánovaného baráčku jsme si od paní Schneiderové nechali navrhnout kuchyni s obývacím pokojem. Komunikace byla skvělá, rychlá a konstruktivní. S výsledkem jsme moc spokojeni. Děkujeme!

 • Stanislav Kadula napsal:

  Děkujeme paní Beranové za návrh kuchyně a obývacího pokoje v rodinném domě. Návrh vyhovuje našim představám, jsme spokojeni s vybranou kombinací materiálů i barev. Celkový dojem je velmi zdařilý. Paní Beranová vždy velmi ochotně a rychle reagovala na naše požadavky. Můžeme jen doporučit.

 • Lenka Doležalová napsal:

  S celkovým přístupem a komunikací s paní Řeháčkovou jsme byli maximálně spokojeni. Vstřícný přístup a otevřenost návrhům. Ocenili jsme osobní návštěvu a možnost konzultovat naše představy na místě. Návrh odpovídá našim představám, zapracování drobných návrhů ke změně proběhlo obratem. Děkujeme :-).

 • Zuzana Oujezdská napsal:

  Pomoc 3D interiéry jsme využili před pěti lety při realizace dětského pokoje pro dceru. Při koupi nového bytu byla volba jasná. Ráda bych poděkovala slečně Řeháčková, která nám zaslaným návrhem vyrazila dech. Přesně odhadla naši potřebu, vizualizace odpovídala našim představám a na malých prostorech doslova čarovala. Ani jsem nevěřila, že je to vůbec reálné. JE :o) Komunikace skvělá, co jsme se domluvili platilo, termíny dodrženy, vstřícnost a ochota co se dnes nevidí. Mnohokrát děkujeme za spolupráci, byla to radost.

 • Martin Strašil napsal:

  Paní Beranová nám zpracovala návrhy koupelny, zádveří, kuchyně a jídelny spojené s obývacím pokojem. Měli jsme určitou představu o podobě těchto místností, ale návrhy paní Beranové předčily naše očekávání – naprosto se trefila do našeho vkusu. Vzájemná komunikace byla bezproblémová, příjemná. S prací jsme nadmíru spokojeni a velmi se těšíme na realizaci návrhů. Myslíme, že díky těmto návrhům se v našem novém domečku budeme cítit opravdu příjemně.

 • Kateřina Kotajná napsal:

  Paní Beranová nám poprvé navrhovala dětský pokoj netypických rozměrů. Byli jsme moc spokojeni a tak jsme ji o několik let kontaktovali znovu kvůli návrhu obývacího pokoje spojeného s kuchyní. Vše bylo krásně a precizně propracované přesně podle našeho vkusu. Musím ocenit i velice dobrou vzájemnou komunikaci a rady, které nám byly dány. Děkujeme za spolupráci a studio doporučujeme!

 • Iveta Sochorová napsal:

  Dobrý den, jelikož bydlíme v panelovém bytě, nedokázali jsme našim dvojčatům vymyslet dívčí pokoj. Náhodně jsem objevila stránky pana Čtvrtka na internetu, za což jsem opravdu velmi ráda. Jsme nadmíru spokojení. Tímto bychom chtěli poděkovat zejména paní Evě Schneider. Dokáže divy- i z takové malé místnosti vykouzlila parádní pokoj pro holky. Oceňujeme také i komunikaci, na jedničku. Až budeme někdy potřebovat služby pana Čtvrtka, určitě se na studio obrátíme.
  Děkujeme a doporučujeme, zdravíme z Teplic

 • Andrea Hrubá napsal:

  Návrh kuchyně a dvou koupelen nám zhotovila paní Beranová. Perfektně odhadla náš vkus. Oceňujeme rychlé a vstřícné jednání. Jsme moc spokojeni, děkujeme a doporučujeme.

 • Lucie B. napsal:

  Paní Schneiderová nám připravila návrhy dvou dětských pokojíčků. Návrhy byly krásné, hned na první pokus se nám zcela trefila do vkusu, do návrhů promítla všechny naše požadavky a návrhy snad i předčily naše očekávání. Se spoluprací jsme celkově velmi spokojeni a můžeme jen doporučit! Budeme rádi, když se paní Schneiderová bude podílet i na dalších plánech změn v našem bytě. Velmi děkujeme za spolupráci!

 • Lucie Beranová napsal:

  Paní Schneiderová nám připravila návrhy dvou dětských pokojíčků. Návrhy byly krásné, hned na první pokus se nám zcela trefila do vkusu, do návrhů promítla všechny naše požadavky a návrhy snad i předčily naše očekávání. Se spoluprací jsme celkově velmi spokojeni a můžeme jen doporučit! Budeme rádi, když se paní Schneiderová bude podílet i na dalších plánech změn v našem bytě. Velmi děkujeme za spolupráci!

 • Hana Jelínková napsal:

  Již po druhé spolupracujeme se společností 3D interiéry, tentokrát pokoj pro mladou slečnu navržený paní Ivanou Řeháčkovou. Prostě nádhera, přesně vystihla holčičí duši a přání. Velmi milá komunikace a navíc, což není dnes už vůbec běžné, vše na čem jsme se dohodli bylo uděláno a navíc v domluvených termínech. Oceňujeme kreativitu a spolehlivost. Děkujeme moc a určitě doporučuji jak paní Řeháčkovou tak pana Čtvrtka:-)

 • Marie Weinhoferová napsal:

  Návrh na rekonstrukci kuchyně a obývacího pokoje nám připravovala p. Schneiderová. Její návrhy byly naprosto úžasné, předčily naše očekávání. Velice dobrá spolupráce, komunikace. Na naše požadavky reagovala rychle a efektivně. Pomohla nám také s výběrem dodavatelů a doplňků. Pokud budeme v budoucnu opět něco rekonstruovat, určitě se obrátíme opět na p. Schneiderovou. Ještě jednou moc děkujeme za překrásný návrh. Mohu jen doporučit.

 • Gabriela Hurtová napsal:

  Moc chválíme pana Čtvrtka za výborné návrhy bytu i následného zrealizování. Rekonstrukce proběhla výborně. Nejen že nám pan Čtvrtek doporučoval spotřebiče a velmi dobře dokázal poradit, ale ve velmi rychlém čase dokázal udělat návrh místnosti, která původně nebyla v plánu. Za celou rekonstrukci bychom mu tedy rádi poděkovali.

 • Petra Pavlíková napsal:

  Na paní Beranovou jsem dostala pozitivní reference od příbuzných, a protože jsme si s manželem nevěděli rady s praktickým a zároveň stylovým řešením malého podkrovního dětského pokoje, rozhodli jsme se kontaktovat paní Beranovou, která to za nás vyřešila, pokojíček navrhla k naší plné spokojenosti a poradila nám s jednotlivými detaily. Za příjemnou a pohotovou komunikaci moc děkuji a jsem ráda, že jsme řešení pokoje nechali na paní Beranové. Doporučuji!

 • Zdeněk Soukup napsal:

  Děkujeme panu Jágerovi za návrh interiéru a fasády. Byli jsme spokojeni. Snad se nám to stejně hezky podaří zrealizovat. 🙂

 • Petra Havlová napsal:

  Pana Čtvrtka jsme oslovili na základě kladných referencí na internetu. Potřebovali jsme poradit s úpravou interiéru kuchyně. Pan Čtvrtek přijel osobně a po konzultaci s námi a zaměření interiéru vypracoval v dohodnutém termínu návrh, který po drobných úpravách naprosto splnil naše očekávání.
  Návrh přesně splňuje naše představy o budoucí kuchyni a spolupráci s firmou 3D interiéry Čtvrtek můžeme s klidným svědomím doporučit každému, kdo potřebuje s plánováním nového interiéru pomoci.

 • Adéla a Pavel Žákovi napsal:

  Velmi rádi bychom poděkovali paní Řeháčkové za laskavý a profesionální přístup. Vše nám vyhotovila v krátkém čase v opravdu skvělé kvalitě a přesně tak jak jsme si predstavovali. Je to člověk na správném místě. Velice si toho vážíme a přejeme další klienty a další jedinečné nápady. Děkujeme a doporučujeme!

 • Dominika Lisáková napsal:

  Chcem poďakovať pani Řeháčkovej za nádherný návrh našej obyvačky. Niektoré detaily jsou fakt super. Moc dobre sa mi s pani Řeháčkovou spolupracovalo, bola moc milá, ochotná, profesionálna a hlavne rýchla. Vrele doporučujem!

 • Dominika Lisáková napsal:

  Chcem moc poďakovať paní Řeháčkovej za nádherný návrh našej obyvačky. Spolupráce s nou bola moc príjemná, reagovala veľmi rychle a profesionálne.

 • Mlynářovi napsal:

  Moc děkujeme za skvělé návrhy pana Čtvrtka, byli jsme moc spokojeni jak s rychlostí, tak i s nápaditostí, která z běžného panelákového bytu udělá neskutečně útulné a pohodové místo.
  Určitě doporučujeme!!!

 • Kopečkovi napsal:

  Děkujeme paní Schneiderové za návrhy interiéru. Oceňujeme pružnost, vstřícné a rychlé jednání, nápaditost, praktické rady a profesionální přístup. Vřele doporučujeme!

 • Adéla Menclová napsal:

  Toto studio jsme si vybrali na základě recenzí zákazníků a dobře jsme udělali. Potřebovali jsme navrhnout dětský pokoj pro školáka, který by byl funkční a zároveň nadčasový. Díky paní Evě Schneiderové se vše podařilo ještě lépe, než jsme očekávali, spoustu praktických věcí včetně uspořádání bychom sami nedomysleli. Paní Schneiderová byla velmi ochotná, dobře se s ní komunikovalo i ohledně úprav, pomohla nám nejen návrhem, ale i doporučeními a nezávaznými nabídkami od truhláře po čalounění. Moc děkujeme, pokud budeme ještě něco v bytě upravovat, rozhodně se na Vás rádi obrátíme znovu.

 • Petra Zábojová napsal:

  3D interiéry Čtvrtek jsme si vybrali s manželem především z toho důvodu, že jsme poptávali zpracování návrhu obývacího pokoje, který by splňoval multifunkčnost a kromě obývacího pokoje sloužil taktéž jako pracovna i jídelna. Na tak malém prostoru jsme nebyli sami schopni vymyslet smysluplnou a funkční místnost, která by splňovala všechny naše požadavky. Taktéž se nám líbilo, že toto studio nabízí zpracování návrhu včetně okótování nábytku, zákazník se tak může rozhodnout, zda celý návrh nechá plně v rukou tohoto studia nebo si návrh realizuje postupně.
  Díky paní designerce Evě Schneiderové se podařilo místnost rozvrhnout tak, aby splňovala všechny naše parametry a zároveň byla vkusně zařízena. Paní Schneiderová nám připravila více návrhů, které s námi ochotně telefonicky probrala a doupravila dle našich dodatečných přání. Komunikace s paní designerkou byla výborná, vždy zohlednila naše dodatečné úpravy. Jsme velmi rádi, že jsme si vybrali právě ji, neboť nám pomohla zútulnit náš stávající obývací pokoj.

 • Helena Balcarová napsal:

  Tímto bychom s manželem chtěli poděkovat paní Evě Schneiderové za profesionální návrh obývacího pokoje a předsíně. Velmi jsme ocenili některé návrhy detailů v obývacím prostoru ať již co se svítidel týče či závěsů. Paní Schneiderová vždy ochotně zapracovala naše připomínky do výsledného perfektního návrhu. Jsme spokojeni. 🙂

 • Simona Slabihoudková napsal:

  Děkujeme paní Beranové za návrh chodby našeho rodinného domku. Krásná práce s řešením, které nás mile překvapilo.

 • Andrea Šemberová napsal:

  Děkuji p.Tomáši Jagerovi za 3D návrh kuchyně, Již podruhé jsme ho oslovili a opět jsme spokojeni ,že i tak ,na dálku porozuměl naší představě 🙂
  Určitě se zase na něj obrátíme s další proměnou ,až nastane čas. Doporučuji, není to promarněná investice.

 • Stanislava Eliášová napsal:

  Děkujeme za velmi pěkný návrh pí.Schneiderové.
  Obrátili jsme se na ni již podruhé a opět odvedla vynikající práci.
  Jsme velmi spokojeni.Přejeme hodně spokojených zákazníků.

 • Irena Radová napsal:

  Moc děkuji za návrhy interiéru – dětský pokoj pro dceru a obýací pokoj s jídelnou panu Tomáši Jagerovi. Oceňuji jeho odborné znalosti, profesionalitu a také velmi vstřícný a empatický přístup. Náhodně jsem studio našla na internetu a vše naprosto jen v tom nejlepším,předčilo mé očekávání. Termíny konzultace, cena, ochota. Výborná volba i investice 🙂

 • Renáta Hrbatá napsal:

  Na základě doporučení jsme oslovili bytového architekta pana Tomáše Jágra ohledně rekonstrukce kuchyně a obývacího pokoje. V nelehké době koronaviru byl velice vstřícný, ochotný a návrh zpracoval dle našich požadavků. Na veškeré naše dotazy odpovídal ochotně a snažil se nám vyjít maximálně vstříc. Všem mohu jen doporučit.

 • J V napsal:

  Děkuji paní Schneiderové za návrh bytu. Jsem spokojen s vybranou kombinací barev a řešením malého prostoru. Výsledek odpovídá mým představám a moc se mi líbí. Paní Schneiderová reagovala vždy rychle a vyhověla všem mým připomínkám a požadavkům na změnu.

 • Hana Georgiánová napsal:

  Paní Beranová,
  moc děkuji za všechny Vaše rady a doporučení a především za výbornou, profesionální spolupráci a trpělivost.

 • Klára Petrová napsal:

  Děkujeme paní Beranové za návrh kuchyně a obývacího pokoje v rodinném domě. Návrh vyhovuje našim představám, jsme spokojeni s vybranou kombinací materiálů i barev. Celkový dojem je neokoukaný a nadčasový. Paní Beranová vždy velmi ochotně a rychle reagovala na naše dotazy a požadavky. Jsme rádi, že jsme si při řešení návrhu vybrali odbornici. V budoucnu se na paní Pavlu Beranovou jistě obrátíme i při řešení dalších místností. Doporučujeme!

 • Zdeněk Besta napsal:

  Moc děkuji paní Evě Schneiderové za perfektní návrhy kuchyně a obývacího pokoje – vše odpovídalo mým představám, design je atraktivní, moderní a nadčasový. Současně chci poděkovat za její profesionální a pozitivní přístup v komunikaci, ochotu při hledání variant a také trpělivost. S designérskou prací paní Schneiderové jsme byl velmi spokojen a mohu ji vřele doporučit dalším zákazníkům !

 • Petra Pavlickova napsal:

  Děkuji moc paní Beranové za krásný návrh částí interiéru naší staré roubenky – kuchyně,obývacího pokoje a koupelny a těším se na dalši spolupráci .

 • Vytlačilovi napsal:

  Děkujeme moc paní Beranové za povedeně zpracované návrhy do naší novostavby. S paní byla výborná komunikace a snažila se nám vyjít co nejvíce vstříc a poradit. Rozhodně doporučujeme.

 • Irena Plechšmídová napsal:

  Paní Řeháčkové moc děkujeme 🙂 za nádherný studenstský pokoj pro kluky – i po opakovaném shlédnutí vizualizací jsme nadšení a těšíme se až bude hotový. Návrh splnil veškěrá naše očekávání – pokoj je nejen útulný, ale hlavně praktický, a v úzkém panelákovém prostoru nepůsobí ani stísněně ani jako „přeplněný tunel“ s nábytkem po stranách. Všechny zóny, které jsme zde chtěli mít, máme, a navíc krásně designově sladěné. Velké naše díky patří také za milou komunikaci a profesionální přístup.

 • Lucie Poláková napsal:

  Od pana Tomáše Jágra máme navrženy čtyři pokoje, dva dětské, pracovnu a ložnici. Byli jsme vždy moc spokojeni s jeho přístupem, rychlostí a nic pro něho není problém, poradí si s každým pokojem. Návrhy s námi konzultoval a snažil se je vždy přizpůsobit našim požadavkům, ale i přesto se mu podařilo zachovat vždy jedinečnost každé místnosti. Všechny pokoje jsou krásné, zajímavé a zároveň i praktické. Určitě doporučujeme a moc děkujeme.

 • Andrea Bartáková napsal:

  Moc děkuji paní Řeháčková za naprosto dokonalý design a návrh dětské koupelny. Předčila veškeré mě očekávání. 😉

 • Marie Tomáštíková napsal:

  Rozhodně doporučujeme paní Evu Schneiderovou, která nám zpracovala 3D návrh kuchyně. Perfektní komunikace, veliká vstřícnost a na nic jsme nemuseli čekat. S návrhem jsme velice spokojeni a děkujeme za spolupráci.

 • Denisa Šmejkalová napsal:

  Vřele doporučuji architektu Evu Schneiderovou u které jsme si nechali zpracovat 3D návrhy 3 pokojů. Veškerá komunikace proběhla na jedničku , případné úpravy byly ihned zohledněny , výsledek parádní. Za nás mohu říci, že investice stojí za to , odměnou je krásný a nápaditý interiér. Děkujeme paní Schneiderové za profesionální přístup.

 • Hana Melicharova napsal:

  Chtela bych timto podekovat pani Rehackove za krasny navrh nove kuchyne, ktery bohate splnuje nase ocekavani. Kuchyn nejen, ze hezky vypada, ale jiz z navrhu je patrne, ze bude opravdu prakticka. Chtela bych i vyzdvihnout rychlou reakci pani Rehackove na nase pripominky a dotazy, ochotne nam se vsim poradila a vysla vstric nasim pozadavkum. Pani Rehackova je profesionalka na svem miste.

 • Jana Nachtigalová napsal:

  Vaše designové studio jsem kontaktovala díky výborné prezentaci na internetu. Potřebovala jsem pomoc s návrhem pokojíků pro dospívající děti. Zadání bylo o to těžší, že pro syna máme k dispozici pouze minipokjík 2x3m. Dle referencí a ukázek prací na vašich stránkách jsem kontaktovala paní Schneiderovou. Když nám paní Schneiderová poslala první návrhy pokoje pro chlapce, vyrazilo nám to dech. Minipokojík vypadá velmi útulně a je funkční, syn tam má vše co požadoval (vzhledem k velikosti pokoje byl rozumný 😀 ) Drobné změny, které syn požadoval, byly velmi brzy zakomponovány. I pokojík pro dceru je velmi krásný a funkční. Jsou navrženy krásné doplňky, originální světlo. Velmi mi pomohlo, že mi paní Schneiderová poslala odkazy, kde se dá co koupit. Komunikace s paní Schneiderovou byla velmi příjemná, návrhy pokojíků byly dodány časově dle dohody. Přestože vše probíhalo on-line, jsem s výsledky naší spolupráce maximálně spokojená. Velice tímto paní Schneiderové děkuji!

 • Ondřej Mejzlík a Martina Svobodová napsal:

  Chtěl bych tímto velice poděkovat panu Čtvrtkovi za nádherné návrhy kuchyně, obývacího pokoje a ložnice. K vypracování návrhů mě přesvědčila partnerka a musím říci, že to byla skvělá volba. Návrhy byly přesně podle našich představ. Pan Čtvrtek je při komunikaci velice milý a profesionální, úpravy návrhů zpracuje téměř okamžitě a dodrží termín, který slíbí. Ještě jednou mnohokrát děkujeme a pokud bychom do budoucna měli zájem o Vaše služby, rádi se na Vás znovu s důvěrou obrátíme.

 • Michaela Urbanová napsal:

  Již podruhé jsme využili služeb pana architekta Tomáše Jágera. Poprvé nám navrhoval dětský pokoj, podruhé ložnici a obývací pokoj.Všechny návrhy se snažil maximálně přizpůsobit jak citlivě k prostoru, tak našim požadavkům. Při jednání byl velice ochotný, vstřícný a pružný. Byli jsme moc spokojení a služby pana architekta Tomáše Jágera můžeme jen doporučit!

 • Erika Pallahyová napsal:

  Využila som službu on-line návrhu. Som maximálne spokojná s komunikáciou aj výslednou prácou pani Schneiderovej.

 • Ondřej Stemberk napsal:

  Skvělá domluva, kreativní myšlení a výborný výsledek. Rekonstrukce bytu se rázem stala podstatně jednodušší a snesitelnější. Obrovské poděkování patří Evě Schneiderové, která za tím vším stála. Byla skvělým asistentem od zrodu myšlenky, přes veškeré plánování, až po dodání všech podkladů a nabídek od dodavatelů. Již nyní vím, že služby paní Schneiderové využiji i při dalších projektech, které mě v budoucnu čekají.

 • Milan a Helena Hanouskovi napsal:

  Blíží se nám důchod a tak jsme s manželkou hledali někoho, kdo by nám pomohl s rekonstrukcí vnitřních prostor domu, hlavně kuchyně a obývacího pokoje, obou koupelen, chodby, zádveří a schodiště do patra. Po dlouhém hledání jsme na internetu našli firmu pana Čtvrtka 3D interiéry. Po jejím oslovení se nás ujal pan Tomáš Jáger. Trpělivě vyslechl naše představy a po čase nám prezentoval svoje návrhy. Musíme říci, že se nejenom přesně trefil do našich představ, ale ještě mnohé přidal a svými nápady nás velmi mile překvapil. Velmi ochotně také reagoval na několik našich připomínek a výsledkem jsou návrhy, které nás nadchly. Proto jsme se rozhodli pokračovat ve spolupráci s panem Jágerem i firmou pana Čtvrtka i do budoucna a věříme, že vše dotáhneme až do finální podoby. Vřele doporučujeme tuto firmu i ostatním zájemcům.

 • Petr a Eva Gregorovi napsal:

  Se studiem 3D interiéry jsme měli dobrou zkušenost již z minulosti, kdy nám navrhovali obývací pokoj. Nyní jsme se na studio obrátili s prosbou o zpracování návrhu na kuchyni. Vybrali jsme si paní architektku Evu Schneiderovou a byli jsme velmi rádi, za její rychlou reakci. Seznam našich prvotních požadavků perfektně zapracovala do návrhu a doplnila o řadu vlastních netradičních nápadů. To vše s nebývalou rychlostí. Dokonce komunikace o víkendu nebyl žádný problém. Pár našich připomínek k návrhům bylo vždy zapracováno tak, že předčili naše očekávání. Paní architektka je velká profesionálka a budeme je ji každému jen doporučovat.

 • Petr a Eva Gregorovi napsal:

  Na studio 3D interiéry jsme se obrátili po předchozí dobré zkušenosti s přestavbou obývacího pokoje. Tentokrát jsme potřebovali zrekonstruovat kuchyni. Pro návrh jsme si vybrali paní architektku Evu Schneiderovou. Velmi si ceníme jejího vstřícného a rychlého jednání. Zapracování našich požadavků do návrhu bylo prostě skvělé a zcela odpovídalo našim představám. To že byla schopná reagovat na naše požadavky i o víkendu není zcela běžným jevem. Nápadité doladění návrhu nestandardními doplňky, dávají návrhu punc jedinečnosti. Každému můžeme paní architektku doporučit. Moc děkujeme.

 • PETRA ZAK s.r.o. napsal:

  Potřebovala jsem navrhnout kancelář a masážní salon. Paní Eva Schneiderová se toho ujala, je velice šikovná a kreativní. Z celkem malého prostoru mi vytvořila nádhernou kancelář a pomáhala mi i při realizaci. Masážní salon byla pro ni výzva, kterou zvládla opět na výbornou. Z čeho jsem byla ovšem nadšena, bylo to, že mi pomohla i se zařízením veškerých drobných doplňků. Studio 3D interiéry mohu jen a jen doporučit. Pokud budu do budoucna cokoliv potřebovat, tak se na celý team velice ráda obrátím znova.

 • Jiří Joukl napsal:

  Potřebovali jsme konzultaci ohledně dispozice a sladění barev v obývacím pokoji s kuchyňským koutem a v předsíni. Pan Čtvrtek byl velmi flexibilní a během pár dní přijel na místo, kde jsme vše probrali a vybrali jeden z několika jeho pěkných a dispozičně vhodně řešených návrhů. Tímto děkuji za Vaší práci.

 • Lubomír Janda napsal:

  Na studio 3D interiéry jsem narazil náhodou, když jsme začali plánovat návrh dvou dětských pokojů. Mezi realizovanými návrhy jsem nenašel žádný průměrný návrh. Všechny se nám líbily, zvláště od pana Jágera. Jsem kreativní člověk a mám několik zdařilých rekonstrukcí za sebou, ale to byla pro mne jiná liga. Byl jsem zvědavý, jak se pan Jáger popasuje s malým prostorem a požadavkem velkých úložných prostor. Dalo by se říct, že plán dispozice jsme měli podobný, ale v čem je velký rozdíl, že návrh pana Jágera je vypracovaný do detailu a vždy něčím překvapí. Už se těšíme, až budou návrhy na oba dětské pokoje zrealizované.

 • Jiří Hudeček napsal:

  Paní Ivana Řeháčková pro nás zpracovala návrh interiéru velké vstupní chodby v rodinném domě. Bezvadně se s ní spolupracovalo, již první návrh byl koncepčně vtipný a hezký. Okamžitě a vstřícně vždy reagovala na naše připomínky a náměty a tak je výsledkem až překvapivě krásný a přitom praktický návrh interiéru. Jsme velmi spokojeni, těšíme se na realizaci a paní Řeháčkové moc děkujeme.

 • Andrea Bartáková napsal:

  Děkuji panu Jágerovi za rychlou komunikaci, super domluvu a hlavně pěkný 3d návrh koupelny.

 • Petr Lukášek napsal:

  Mnohokrát děkuji paní Evě Schneiderové za profesionální přístup a skvělou spolupráci. 🙂

 • Lucie Richterová napsal:

  Chtela bych podekovat panu Ctvrtkovi za podnetnou konzultaci pro dokonceni detskeho pokoje a loznice. Studio jsem oslovila ve chvili, kdy mi jiz dosly napady, jak dane mistnosti dokoncit a tapala jsem take v technickem provedeni. Konzultace pro me byla prinosna z toho duvodu, ze nekdo se na me predstavy podival odbornym okem a rekl na ne svuj nazor. Zaroven vsak pan Ctvrtek prisel se spoustou svych napadu, ktere jsem neznala nebo me vubec nenapadly. Ocenuji i rychlost sjednaneho setkani. S podekovanim Lucie Richterova.

 • Zuzana Hamplová napsal:

  Na společnost 3D interiéry jsem narazila zcela náhodně na internetu. I hned mě zaujaly reálné návrhy a hlavně rozmanitost návrhů. Důležité pro mě bylo, že jsou schopni přijet i do vzdálené Ostravy. Schůzka s paní Beranovou byla velmi profesionální a příjemná. Po této schůzce předala podklady kolegům a ti za velmi krátký časový interval vytvořili 3D návrh fasády domu. Následně nám paní Beranová vytvořila návrh 2D a návrhy 3D obývacího pokoje, kuchyně s jídelnou, předsíně, chodby a koupelny. Velice oceňuji, že paní Beranová respektovala naše požadavky a opravdu se nám „trefila“ do vkusu. Návrhy jsme upravovali minimálně. Na doporučení si rodiče nechají také zhotovit 3D návrhy. Byla jsem nadmíru spokojená a bude doporučovat dále.

 • Zedníkovi napsal:

  Společnost 3D interiéry nám zpracovávala grafické návrhy 2 pokojů (obývacího a dětského). Oceňujeme zejména následující: nejrychleji reagovali na poptávku ze všech oslovených studií, jednání bylo velmi profesionální a též velmi flexibilní (různé změny požadavků z naší strany zapracovávali víceméně obratem). Úvodní schůzku jsme měli s panem Čtvrtkem a ohledně dalšího jsme komunikovali s paní Schneiderovou a oba bych ocenil za jejich pro-klientský přístup. Velmi dobrou práci odvedla při realizaci i truhlářská firma pana Kotoviče, kterou nám zprostředkovali.
  Celkově jsme velmi spokojeni a spolupráci doporučujeme.

 • Helena Zlámalová Gargošová napsal:

  Ráda bych touto cestou poděkovala paní Evě Schneiderové za návrh chodby a společných prostor obývacího pokoje a kuchyně. Na základě kladných referencí jsem oslovila společnost 3D interiéry a musím konstatovat, že k těmto referencím ráda přidám tu svoji. Na základě e-mailové komunikace jsme dohodli termín zaměření místností (tímto děkuji i panu Jagerovi, který provedl zaměření místností a vyzpovídání mé osoby) a nedlouho poté jsem již měla první návrhy od paní Scheiderové. Rychle reagovala na mé podněty (kterých bylo, vzhledem ke kvalitnímu návrhu, nemnoho).
  S návrhy od paní Schneiderové jsem velmi spokojená, komunikace byla vstřícná, rychlá, konstruktivní. Spolupráci všem doporučuji.

 • Bohdan Maleček napsal:

  Před rokem jsem se rozhodli, pro největší změnu našeho bytu.
  A to kompletní rekonstrukci. Když už jsme do toho šli, chtěli jsme rekonstrukci od profesionálů. Zaujali nás návrhy Studia pana Čtvrtka. Panu Čtvrtkovi jsme vysvětlili naše představy a pak už vše nechali na něm. Rozhodnutí o rekonstrukci se Studiem pana Čtvrtka a firem se kterými spolupracuje ( Stavební práce Orest Ivasyuk, Podlahy Bukáček, Truhlářství Kotovic, Elektro Sodomka, Malířské práce Martin Körber a Opál Interiér paní Zemanové) byla naprosto správná volba.
  Společně nám vytvořili NOVÝ DOMOV!
  Mnohokrát děkujeme a vřele doporučujeme.
  Rodina Malečkova

 • Jan Bláha napsal:

  Děkuji panu Jágerovi za návrh fasády novostavby rodinného domu. Naprostá spokojenost s profesionálním přístupem. Pan Jáger vytvořil velmi zajímavý návrh, díky kterému po realizaci fasády získal rodinný dům jedinečný vzhled, který zároveň ladí s okolní přírodou.

 • Iveta Trejbalová napsal:

  Velice děkujeme za krásný návrh dívčího pokoje od Eva Schneiderová. Rychlost,pomoc s výběrem, několik variant, fajn komunikace. Doporučujeme.

 • Stanislava Eliášová napsal:

  Oslovili jsme Vaše studio ohledně návrhu podkroví a kuchyně.
  Ozvala se nám pí.Schneiderová.Bylo nám jasné,že návrh hlavně podkroví nebude jednoduchý-otevřený,členitý prostor 120m2,s trámy,kde jsme potřebovali umístit ložnici,obývací pokoj,koupelnu a šatnu.
  Musíme ovšem uznat,že pí.Schneiderová se všeho zhostila na jedničku.Pochopila naše představy a výsledek je úžasný.
  To samé se týká kuchyně!!!
  Vyzdvihujeme naprosto profesionální přístup,stálý kontakt přes email,prostě spolupráce na vysoké úrovni.
  Realizace je v plném proudu.
  Ještě jednou velké díky!!!

 • Svobodovi napsal:

  Oslovili jsme vaše studio s požadavkem návrhu dívčího pokoje. Na poptávku okamžitě zareagovala paní Eva Schneiderová. Rozhodli jsme se rozdělit jeden velký dětský pokoj v podkroví na dva stejné, menší – kluk a holka. Potřebovali jsme do pokojíčku umístit vše potřebné, což bylo vzhledem k netypickému tvaru pokojů náročné. Designérka na základě fotek stávajícího pokoje (ještě nerozděleného) a našich požadavků zpracovala úžasný návrh a navíc vytvořila i návrh pro syna. Děti byly nadšené. Doladili jsme už jen pár detailů a teď nás čeká realizace. Rozhodně nelitujeme investice do návrhu, protože předem víme, jak bude vypadat výsledek!!! Moc děkuji paní Schneiderové, komunikace výborná, návrhy rychle a super!!! Příště zase ráda využiji vašich služeb.

 • Pokorní napsal:

  Chtěla bych velice poděkovat za bezchybnou spolupráci paní Řeháčkové, toto je naše již druhá zkušenost s firmou 3Dinteriéry a opět vše výborné.
  Děkuji Pokorná

 • Hana Horáčková napsal:

  Ráda bych touto cestou chtěla moc poděkovat paní Řeháčkové. Návrh studentského pokoje, který nám zaslala, je opravdu krásný. Neměli jsme vůbec žádné připomínky. Paní Řeháčková vzala v úvahu naše požadavky a vytvořila opravdu překrásný moderní pokoj. Spolupráce s ní byla výborná, téměř okamžitě reagovala na naše dotazy, vždy vstřícně a s velkou ochotou. Pomohla nám prakticky se vším – od výmalby až po nábytek. Ještě jednou moc děkuji a vřele doporučuji!!!

 • Eva Kmochová napsal:

  Dovolila jsem se obrátit právě na paní Pavlu Beranovou coby bytovou designerku, kterou jsem oslovila s ohledem na reference a seznámení se s již realizovanými jejími návrhy, z důvodu potřeby pomoci s návrhem kuchyně do našeho rozestavěného domu u lesa. Paní Pavla Beranová vytvořila v krátké době návrh pro realizaci naší kuchyně. Návrh je překrásný. Dokázala snoubit mé požadavky a potřeby včetně stávajících prvků/věcí, které jsem si přála zakomponovat do naší kuchyně. Komunikace a osobní setkání s paní Pavlou Beranovou bylo velmi příjemné a zároveň profesionální. Celková spolupráce byla na vysoké úrovni. Mohu jen doporučit a s radostí v budoucnu využiji další služby paní designerky!

 • Dagmar Štěpánová napsal:

  Chtěla bych touto cestou poděkovat panu Jágrovi, který nám navrhoval kuchyň, obývací pokoj, pracovní kout i dětské pokoje (kluci nadšení). Již před panem Jágrem jsem komunikovala s jiným architektem, ale ten nám neustále nutil svůj návrh a pohled. Poté jsem narazila na internetové stránky 3D interiérů a oslovila pana Jágra. Pan Jáger k nám přijel, vyposlechl si naše představy a přání a pokaždé nám poslal takový návrh, ke kterému jsme neměli téměř žádné výhrady. Mohu jen doporučit. Nevylučujeme, že ještě služby pana architekta využijeme:-) Děkujeme!

 • Michaela Setlová napsal:

  Na základě předešlé zkušenosti jsem se znovu obrátila na paní Beranovou a s návrhem kuchyně s obývací části jsem velmi spokojena. Velmi oceňuji skvělou komunikaci na dálku, vyslyšení všech přání a profesionální přístup. Moc děkuji a zároveň doporučuji.

 • Markéta Kudrnová napsal:

  S paní Schneiderovou se mi spolupracovalo výborně. Už mám od ní návrh na třetí pokoj. Téměř vždy se mi líbí už její první návrhy. Dokáže skloubit praktičnost s krásou. Komunikace je naprosto bezproblémová. Děkuji.

 • Lenka Neuschlová napsal:

  Ráda bych touto cestou poděkovala paní Schneiderové za úžasný návrh dívčího pokoje. S paní Schneiderovou jsme spolupracovali už na návrhu ložnice a velká spokojenost nás vedla k tomu, že jsme se rozhodli oslovit ji i s návrhem pokoje pro dceru. Pokoj je útulný a zároveň praktický a zajímavý. Dcera je nadšená. Oceňuji i komunikaci s paní Schneiderovou. Nic není problém, na všechny dotazy a přání rychlá reakce a celkově příjemná komunikace.

 • Dana Cíchová napsal:

  Jsme velmi spokojeni s návrhy ložnice, koupelny, kuchyně, jídelny a obývacího pokoje od paní Schneiderové. Konečná podoba návrhů všech místností je přesně podle našich představ. Velmi dobrá byla i komunikace s paní Schneiderovou, když bylo potřeba dořešit některé detaily. Škoda, že už nemáme čas pro návrhy ostatních místností v domě. Doufáme, že se realizace podaří přesně podle návrhů. Každopádně jednoznačně doporučujeme.

 • Renata Holešovská napsal:

  Opět musíme poděkovat za profesionální spolupráci panu Čtvrtkovi, již potřetí jsme se na něj obrátili, aby nám pomohl s interiérem bytu. Po dvou velmi úspěšných návrzích dětských pokojíčků nám nyní v telefonické konzultaci odhalil, jak správně upravit doplňky (výmalbu) v bytě tak, aby správně proudila energie a pěkně se nám bydlelo. Navrhl i nám neznáme doplňky (např. mechové stěny). V budoucnu se na něj určitě zase rádi obrátíme. Děkujeme za vstřícnost – konzultaci na dálku 🙂

 • Iveta Habalová napsal:

  Moc děkujeme za návrh kuchyně, který byl od paní Schneiderové. Kuchyň, až na pár drobností, u kterých z důvodu technologie výroby muselo být zvoleno alternativní provedení, byla vyrobená dle návrhu. Je moderního provedení, vzdušná a nadčasová. Všem se líbí.
  Paní Schneiderová je skutečnou profesionálkou. Moc děkujeme za rychlou komunikaci, krásný návrh, který se překlopil do reality. Za mně řečeno: „splněny sen“.

 • Lenka Neuschlová napsal:

  Komunikace se všemi z 3D interiérů byla rychlá, vstřícná a bezproblémová. Návrh ložnice od paní Schneiderové mě nadchnul. Oceňuji celý koncept, ale i nápadité detaily. Už se těším na návrh studentského pokoje, který bude opět od paní Schneiderové.

 • Hana Mainušová napsal:

  Oslovila jsem paní Schneiderovou s návrhem dětského pokoje pro dceru. Poslala mi jich několik a všechny byly moc krásné. Bez nich jsem si zařízenou místnost neuměla vůbec představit. Moc jí děkuji i za rychlou komunikaci a spolupráci s ní všem doporučuji.

 • Lenka Grešlová napsal:

  Nechala jsem si navrhnout všechny místnosti v novostavbě rodinného domu.
  Poté, co jsme si s architektkou sladily své představy, mi slečna Řeháčková udělala z mého domu dům snů. Chtěla bych velmi poděkovat za vstřícnost a rychlost zasílaných návrhů. Stejně tak jsem byla nadšena vizualizací fasády a okolí domu, kterou pro změnu udělal p. Jáger. Služby 3D Interiéry Čtvrtek mohu jen doporučit. Je to výborná investice pro ty, kteří, stejně jako já, do vínku nedostali schopnost barevně a propozičně sladit interiéry. Ještě jednou díky.

 • Helena Jásková napsal:

  S návrhy od paní Schneiderové jsem velmi spokojená, dobrá komunikace a jednání. Oceňuji praktické vychytávky, ale i celkové ladění a detaily podle představ. Spolupráci všem doporučuji.

 • Pavla Soukeníková - Plzeň napsal:

  Děkuji panu Čtvrtkovi za podnětné nápady pro realizaci rekonstrukce bytu, oceňuji cit pro barevné ladění interiéru, také přátelské jednání.

 • Novotný Roman / Barber shop napsal:

  S návrhem na barber shop od slečny Řeháčkové, jsem byl více než spokojený. Skvělí přístup, skvělá domluva, rychlost a neskutečný design. Vřele doporučuji všem, kteří chtějí mít své vysněné místo vyšperkováné. Jesťe jednou moc děkuji.

 • Iva Moravcová napsal:

  Návrhy obývycího pokoje s ložnící a chodby nám paní Beranová udělala podle našich představ, byli jsme velice spokojení.

 • Pavla Kučerová napsal:

  Potřebovala jsem navrhnout dispozičně řešení pokoje, který měl sloužit nejen jako obývací pokoj, ale také jako ložnice. Nechtěla jsem řešit každé ráno rozkládání pohovky, či vyklápět postel. Přála jsem si mít oddělenou část na spaní a přitom funkční obývací pokoj, jelikož pokoj nebyl moc velký rozhodla jsem se obrátit na odborníky. Dle návrhů, které jsem našla na internetu ze studia 3D interiéry Čtvrtek a které se mi velmi líbily, jsem se rozhodla oslovit p. Jágera a musím říct, že to bylo to nejlepší rozhodnutí, jelikož jeho návrh mne nadchl a kromě drobných detailů, nebyly potřeba žádné úpravy. Spolupráci s p. Jágrem mohu jen a jen doporučit, skvělá komunikace, vyhovění mým požadavkům, vše proběhlo naprosto bez problémů. Přeji Vám více spokojených klientů. Kučerová

 • Markéta Drabinová napsal:

  Již delší dobu jsem uvažovala o rekonstrukci pokojíčku pro mé syny. Po návštěvě mé kamarádky, která mi ukázala návrh pokojíčku p.Beranové pro svou dceru, bylo jasné, kam se obrátím. Trošku mě mrzela delší doba čekání na osobní schůzku a poté vypracování návrhu, ale chápu, že nejsem jediná, která má o toto zájem. Čekání se vyplatilo. Kluci i já jsme byli nadšeni. Také bylo super, že nám p. Beranová poslala odkazy, kde dekory, nábytek atd. lze koupit a objednat. Z návrhu budeme určitě čerpat z 90%. Pár maličkostí si kluci pozměnili (např. barvu tapety). Určitě spolupráci doporučuji a pokud budu v budoucnu uvažovat o rekonstrukci dalších pokojů a sama si nebudu vědět rady, obracím se s důvěrou na p. Beranovou.

 • Jan Kučera napsal:

  Potřebovali jsme navrhnout menší pokojíček pro naše dvě děti (6,8). Líbila se nám jedna z realizací, tak jsme se rozhodli pro spolupráci s paní Beranovou. Návrh pokojíčku byl zhotoven v domluveném termínu, taktéž zapracovány požadované změny. Vše za příznivou cenu. Návrh se nám líbí, spousta praktických věcí by nás ani nenapadla, vlastními silami bychom to rozhodně tak hezké a praktické neudělali. Peníze za návrh se rozhodně vyplatí, ušetří to spoustu starostí v budoucnu při realizaci. Spolupráci doporučujeme.

 • Martin Svoboda napsal:

  Veliká spokojenost s paní Schneiderovou z 3D interiérů. Krásné návrhy a skvělá komunikace. Jsem moc spokojený, všem doporučuji.

 • Marie Šilhánová napsal:

  Studio 3D interiéry jsem si našla na internetu, pan Čtvrtek okamžitě reagoval na moji poptávku. Zaměření proběhlo ve velmi krátké době.
  Paní Řeháčková zpracovala návrh kuchyně dle mých představ. Nebylo potřeba nic měnit ani upravovat. Návrh byl dokonalý. Děkuji za ochotu, rychlou komunikaci a profesionální přístup. Jsem velmi ráda, že jsem se pro tuto firmu rozhodla a mohu všem doporučit .

 • Olga Bukovjanová napsal:

  Paní Beranovou jsme si vybrali s ohledem na reference i již realizované návrhy, které se nám líbily a také díky tomu, že paní Beranová působí i v našem městě. Jedna osobní schůzka a mnoho vyměněných mailů = perfektní návrh dispozičního řešení ve dvou variantách, který odpovídá našim požadavkům na zařízení celého spodního patra plánovaného rodinného domu (obývací pokoj, kuchyně, zádveří, pracovna/hostinský pokoj). Komunikace s paní Beranovou byla velmi příjemná a zároveň profesionální. Po prvotním osobním setkání a návrhu obratem zapracovala naše požadované úpravy, dolaďovali jsme jen detaily. Vystihla přesně to, co jsme do interiéru chtěli dostat (a sami nevěděli jak). Potěšilo nás, jak pracuje s detaily i s celým prostorem. Velmi milé bylo osobní jednání i profesionální, trpělivá a zároveň neskutečně rychlá komunikace na dálku. Děkujeme a s potěšením doporučujeme!

 • Jana Sobotková napsal:

  Studio pana Čtvrtka jsem objevila na internetu, když jsem hledala architekta, který by nám pomohl s rekonstrukcí kuchyně s obývacím pokojem. Vybrali jsme si ho jak pro prezentované návrhy, tak pro výborné recenze, se kterými musíme po spolupráci jen a jen souhlasit.
  Vyčkávala jsem s hodnocením až poté, kdy bude náš interiér zcela hotový. Nyní, cca tři týdny po nastěhování, se celá naše rodina shoduje, že se v bytě cítíme hrozně moc příjemně a přirozeně a moc se nám tam líbí. Díky nevelkému stavebnímu zásahu se prostor otevřel a je vzdušnější.
  Po první osobní návštěvě pana Čtvrtka, kdy nám rovnou navrhl dispoziční řešení, nám samotný návrh zpracovala paní Schneiderová.
  Byli jsme moc překvapení, jak se nám trefila do barev a našich přání. Vybrali jsme si jednohlasně hned jeden z prvních dvou návrhů, který jsme už jen společně upravovali v detailech. Návrh se nám líbil tak, že jsem doobjednala i 3D návrh chodby, se kterým jsem také moc spokojená.
  U pana Čtvrtka jsme si dále objednali koordinaci při samotné realizaci rekonstrukce. Nemohli jsme udělat lépe! Všechny profese skvěle navazovaly a vše „klaplo“ přesně tak, jak byl dopředu navržen harmonogram prací. Jeho komunikace s námi i jednotlivými firmami byla naprosto úžasná. Dále všechny firmy a řemeslníky, které nám doporučil, odvedly práci na jedničku a jsme maximálně spokojeni – byli to jak zedníci z firmy p. Oresta, podlahář p. Bukáček, tak truhlář p. Kotovic.
  Nyní, kdy jsme doladili i textil a dekorace musím říct, že interiér vypadá téměř přesně, jako na 3D návrzích, které mi paní Schneiderová posílala emailem. Barvy, ač jsou ve skutečnosti trošku jiné (většinou trochu tmavší), než na návrhu, k sobě úplně výborně ladí a líbí se nám i v reálu.
  Sečteno a podtrženo, jsme moc rádi, že jsme si vybrali pro návrh i realizaci právě toto interiérové studio a můžeme ho všem ostatním jen a jen doporučit! A ještě jednou oběma architektům moc děkujeme!

 • Nikola Mahdalová napsal:

  Chtěla bych velice poděkovat ateliéru, konkrétně paní Schneiderové za návrh dětského pokojíčku. Jsme moc spokojeni, návrh je přesně podle našich představ, jednání bylo vždy příjemné a bez čekání. Spolupráci s tímto ateliérem vřele doporučuji.

 • Mirka Sedláková napsal:

  Studio 3D interiéry jsem našla na internetu. Domluva byla velmi snadná a schůzka s panem Čtvrtkem příjemná. Návrh zpracovala paní Schneiderová a jsem nadšená. Těším se,až bude pokoj hotový. Děkuji a doporučuji!

 • Mirka Holzbauerová napsal:

  Studio 3D interiéry jsem našla na internetu a moc se mi líbily návrhy i výsledné realizace. Pan Čtvrtek přijel na osobní konzultaci v podstatě během pár dní. Jednalo se o návrh studentského pokoje pro našeho syna. Pan Čtvrtek byl ochotný dorazit i v sobotu, aby syn mohl být přítomen. Během hodiny nám nakreslil návrh s tipy na spoustu vychytávek. Oba jsme nadšení. Myslím, že komentář syna mluví za vše „Ten pán byl super. Tak dobré jsem to ani nečekal“. Ještě jednou děkujeme.

 • Simona Mašová napsal:

  3D interiéry rozhodně doporučuji. Na studio jsem narazila při plánování přeměny pokoje na ložnici s pracovnou. S paní Schneiderovou jsem probrala moje představy o stylu a vybavení. Po zaslání výsledného návrhu jsem nemohla věřit vlastním očím, že se jedná o stejný prostor. Návrh paní Schneiderové je úžasný – přesně vystihla můj vkus! 🙂
  Chtěla bych ještě jednou poděkovat za pomoc, protože sama bych pokoj do takového krásného a útulného místa nikdy neproměnila.

 • Robert Hejtmánek napsal:

  Studio 3D můžeme opravdu doporučit. Návrh od paní Schneiderové je krásný a originální. Už se těšíme na realizaci.
  Děkujeme Hejtmánkovi

 • Petra Pechová napsal:

  Studio pana Čtvrtka jsem našla na internetu. Oslovili jsme pana Jágera při návrhu obývacího pokoje s jídelnou a kuchyně. Na základě našich požadavků se pan Jáger perfektně trefil do našeho vkusu a barev. S návrhem jsme moc spokojení a chtěli bychom mu touto cestou moc poděkovat. Pechovi

 • Ivana Cíchová napsal:

  Potřebovali jsme návrh studentského pokoje. Na základě kladných referencí jsme oslovili studio pana Čtvrtka. Přijela k nám paní Schneiderová, která s profesionální pečlivostí vše zaměřila, vymyslela a navrhla. S jejím návrhem jsme byli spokojeni na 110%, nic jsme neměnili. S pomocí pana Kotovice se vše dotáhlo do zdárného konce. Naše holky mají pokoj, který má pracovní i odpočinkovou část se spoustou úložného prostoru a to vše na pár metrech čtverečních. Paní Schneiderová, děkujeme! Cíchovi

 • Alexandra a Vít Foukalovi napsal:

  Na toto interiérové studio jsem narazila čirou náhodou. Oslovila jsme pana Jágera, aby nám navrhnul společný prostor – kuchyně, jídelna, obývák. S manželem jsme měli částečnou představu o nové podobě. Po návštěvě pana Jágera, kdy si na nás opravdu udělal čas a kdy jsme diskutovali o daném prostoru, našich představách nám přišly do mailu návrhy. Byly ÚŽASNÉ!! Udělaly se jen kosmetické změny a nyní máme před sebou samotnou realizaci. Práci pana Jágera mohu určitě doporučit, a tak se také již v mezičase stalo😊

 • Ivan Augustin napsal:

  Spoluprací s paní Pavlou Beranovou jsme získali návrhy interiéru obytných místností, koupelny, haly a zádveří novostavby RD dle našich představ.
  Jako důležitou součást návrhů jsme obdrželi potřebné odkazy na výrobce jednotlivých komponent vybavení. Postupovali jsme místnost po místnosti, ke každámu návrhu jsme uplatnili přípdné drobné připomínky, čímž vznikly návrhy k naší úplné spokojenosti
  Vše je zpracováno v profesionální kvalitě a ještě v předstihu oproti předem dohodnutému termínu.
  Spolupráci s paní Beranovou rozhodně doporučujeme.

 • Ladislava Jurková napsal:

  Pana Čtvrtka jsem oslovila s žádostí o návrh studentského pokoje a zádveří. Přestože naše komunikace probíhala pouze e-mailem a telefonicky, jsem z výsledných návrhů nadšena – perfektní dispoziční uspořádání, krásně sladěné barvy, do posledního detailu propracované návrhy. Pana Čtvrtka mohu jen doporučit, je to odborník ve svém oboru, komunikace velmi příjemná, vstřícné jednání, okamžitě do návrhu zapracuje případné připomínky, dodržuje stanovené termíny. Těším se na další spolupráci.

 • Lenka Kotačková napsal:

  Na studio pana Čtvrtka jsme dostali doporučení od kolegyně. Nadchl mě tehdy návrh její kuchyně, jak realisticky byl zakomponován do stávajícího inteieru a s jakými nápady obměnili celý prostor. Po prvotní konzultaci a zaměření nám paní Řeháčková v dohodnutý termín dodala návrh, který vypadal spíše jako foto skutečného interieru . Po drobných funkčnch úpravách skříněk a jedné barvy do kompozice to bylo přesně to, co jsem si představovala a studio p. Čtvrtka tomu dalo velmi reálný rozměr!!! Děkuji a už nyní se těším na nový interier, protože přesně vím, jak bude vypadat ! Kotačková

 • Pokorní napsal:

  Návrhy našeho interiéru nám paní Beranová udělala podle našich představ, byli jsme velice spokojení.
  Jsme velmi spokojeni s kvalitou zpracování paní P.Beranové. Již se těšíme na další spolupráci.

 • Jarmila Vozábová napsal:

  Děkuji paní Schneiderové za krásný návrh obývacího pokoje. Její profesionalita, rychlost a trpělivost vedla k naší velké spokojenosti.

 • Pavel Topinka napsal:

  Paní Beranovou mohu jen doporučit. Dělala nám návrh už na druhý studentský pokoj. Vždy se trefila hned napoprvé a splnila naše očekávání. Děti i my jsme z návrhů nadšení. Ještě nás do budoucna čeká jeden studentský pokoj a víme, že jednoznačně opět oslovíme paní Beranovou.

 • Martina Novotná napsal:

  Spolupráce s paní Schneiderovou byla na jedničku. Profesionální přístup, návrh jednoznačně splnil naše očekávání. Vřele doporučuji a teším se na další spolupráci.

 • Ulbrichovi napsal:

  Oslovili jsme pana Jágera s požadavkem na návrh dětských pokojů a předsíně. Výsledek bezezbytku splnil naše očekávání. Jsme s návrhy velice spokojeni, těšíme na další spolupráci.

 • Kučerovi napsal:

  Velmi jsem ocenila efektivitu spolupráce, bezproblémovou komunikaci, vstřícnost a profesionální přístup. V neposlední řadě musím ocenit krásný návrh obytného prostoru v podkroví.

 • Horáčkovi napsal:

  Služeb studia jsme využili 2x – návrh kuchyně s obývákem a chodby. Pokaždé se oba architekti trefili do našeho vkusu hned napoprvé, interiér je moderní, funkční a krásně propojený. Komunikace byla výborná. Vřele doporučuji!

 • Jitka Mihályová napsal:

  Potřebovali jsme pracovnu na míru, avšak s možností lehkého přebudování na dětský pokoj. Pan Jáger překonal naše očekování, návrh byl skvělý. Měli jsme jen lehkou představu, ale pan Jáger se nám trefil do vkusu po všech stránkách. Žádné větší úpravy tak v podstatě nebyly nutné. Jeho smysl pro detail a prostorové propracování je neocenitelné.
  Zatím mě mrzí jen to, že jsme si návrh nenechali vypracovat již během rekontrukce a na celý byt, rozhodně to stojí za to. V budoucnu už sami vymýšlet nic nebudeme.

 • Hurtovi napsal:

  Dobrý den. Rozhodli jsme se pro rekonstrukci téměř celého bytu – kuchyň, obývací pokoj, ložnice, koupelna a předsíň (jediné co nepotřebovalo rekonstrukci byl dětský pokoj) a oslovili 3Dinteriéry a konkrétně pana architekta Jiřího Čtvrtka. Interiérové studio jsme si vybrali na internetu na základě celé řady doporučujících recenzí, které rozhodně nebyly vymyšlené. Spolupráce s panem architektem Čtvrtkem byla perfektní a musím přiznat, že hned prvními návrhy se nám zcela trefil do noty a nebyla zapotřebí dělat žádné změny. Jenom byla třeba trpělivosti s mými laickými a doplňujícími dotazy, s čímž se pan architekt také popral -:). Čekací doba na návrhy je sice delší, ale s tím jsme na základě předešlé komunikace počítali, ale rozhodně se vyplatí. Pokud právě plánujete rekonstrukci a na pomoc byste rádi přizvali odborníky, určitě neváhejte oslovit 3Dinteriéry. Můžeme jenom doporučit!

 • Mlénský s.r.o. napsal:

  Byla jsem velmi spokojená s přístupem a návrhem dětského/studentského pokoje od pana Jagera. Všem jeho práci doporučuji !!!

 • Cars Forever s.r.o. napsal:

  Perfektní komunikace a ochota.
  Pan Jáger přijel i v sobotu na prohlídku kde s námi vše prošel,vyslechl si naše představy a dokázal najít pro nás perfektní řešení které předčilo naše očekávání o 100%.
  V průběhu realizace nám vždy ochotně odpovídal na naše doplňující dotazy.
  Všem můžeme jen a jen doporučit!!
  Za férové peníze dostanete naprosto perfektní přístup a služby.
  Ještě jednou velké DÍKY a určitě se zase ozveme!

 • Lucie Feriova napsal:

  Návrh dětského pokoje pro syna se paní Schneiderové velmi vydařil, trefila se do barev, rozmístění nábytku a využití prostoru. Drobné změny byly také upraveny v návrhu k mé spokojenosti. Spolupráce byla příjemná. Služeb paní Schneiderové určitě využiji i v budoucnosti. Děkuji tímto za dobrou spolupráci.

 • Hana Rusnakova napsal:

  Dekujeme panu Jagerovi za krasne navrhy naseho obyvaciho pokoje! Jsme velmi spokojeni, jiz potreti jsme se obratili na toto studio, podruhe na pana Jagera. Velmi doporucuji.

 • Jarmila Machová napsal:

  Tuto firmu rozhodně doporučuji, byla jsem spokojená na více než 100% , návrh naší kuchyně od paní Beranové je perfektní .

 • Judovi napsal:

  Návrhy našeho interiéru nám paní Beranová udělala podle našich představ a byli jsme velice spokojení, úžasná
  spolupráce. Můžeme jen doporučit.

 • Lukáš M. napsal:

  Potřebovali jsme zrekonstruovat pokoj pro syna. Paní Schneiderová hned v prvním návrhu kápla na správnou notu. Drobné úpravy, které následovaly, dovedly návrh k dokonalosti. Následná realizace s panem Kotovicem byla ukázková včetně dalších doplňků od paní Zemanové (Opalinterier). Výsledkem byl nádherný útulný studentský pokoj, se kterým je spokojen především syn.

  Děkujeme za nádherný návrh.

  Matějíčkovi (Dolní Dobrouč)

 • Zbyněk Mrkvička napsal:

  Spolupráce s paní Beranovou byla perfektní. S její prací na interiérech jsme velmi spokojeni. Rovněž oceňujeme dodržení veškerých domluvených termínů a doladění návrhů podle našich připomínek. Pokud budeme potřebovat další služby interierového studia, obrátíme se opět na paní Beranovou.

 • Mrňaví napsal:

  Oslovili jsme paní Schneiderovou ohledně změny dětského pokoje na studenský. Neskutečná proměna. Nádhera. Děkujeme

 • Kaláškovi napsal:

  Spolupracovali jsme s paní Schneider. Návrh obývacího pokoje s kuchyní byl perfektní, výborně sladěné doplňky, spolupráce dokonalá. Děkujeme a doporučujeme.

 • Knechtovi napsal:

  Ze studia 3D interiéry jsme oslovili pana Tomáše Jágera, aby nám pomohl s řešením interiéru obývacího pokoje spojeného s kuchyní a stolováním. O spolupráci jsme ho požádali ještě před dokončením projektu domu a jsme za to velmi rádi, protože jeho smysl pro detaily při užívání prostoru určitě oceníme. Během schůzek jsme podrobně probrali naši představu o interiéru jako takovém včetně použití barev. Naši představu přenesl do návrhu naprosto skvěle. Jednání s panem Jágerem byla vždy příjemná a konstruktivní. Z návrhu je zřejmé, že designu rozumí. Doporučujeme a moc děkujeme.

 • Nespěšná napsal:

  Návrh obývacího pokoje od paní Schneiderové byl hned dle mé představy a vkusu. Touto cestou bych ji chtěla poděkovat i za ochotu a trpělivost, vždy pohotově odpovídala na mé doplňující dotazy. Moc děkuji a spolupráci hodnotím na výbornou.

 • M. Čížová napsal:

  Velmi si pochvaluji spolupráci s panem Čtvrtkem, který se nejen dokázal velmi dobře poprat s mým náročným přístupem a určitým perfekcionismem, ale zároveň svými návrhy dokázal vystihnout moji osobnost a několikrát mne tím velmi překvapil. Je to určitě profesionál ve svém oboru zajímající se o aktuální trendy, komunikativní a vždy připraven zodpovědět i spoustu laických dotazů. Je nutno počítat s delšími čekacími lhůtami při první objednávce návrhů, což však jen pouze poukazuje na to, že je velmi žádaným designérem. Pokud na návrhy nespěcháte, vyplatí se určitě počkat. Všem novým klientům přeji stejnou spokojenost s návrhy, jakou nyní zažívám já.

 • Monika Pardubická napsal:

  Dobrý den, oslovila jsem 3D interiéry kvůli dětskému – studentskému pokoji pro svou 10-letou dceru. I já sama jsem vybírala dle recenzí, které jsem si přečetla a skutečně nejsou vymyšlené. Trefit se někomu do vkusu, stylu a to hned na poprvé, to je úžasné. Návrh jsem obdržela ještě 14 dnů před slíbeným termínem a všem se nám velmi líbil a již čekáme na realizaci. Máme podkrovní pokoj, malý, ale i v něm se dá využít prostor pro mladou slečnu dokonale a funkčně. Moc děkuji.

 • Štefánkovi napsal:

  Dobrý den, vřelý dík p.Schneiderové, návrh obývacího pokoje v selském stylu neměl chybu, práce na výbornou, do naší představy se trefila hned napoprvé. Pokud zrovna zvažujete, zda 3D interiéry oslovit, můžu jedině doporučit !
  Ještě jednou moc děkujeme

 • Kupčovi napsal:

  3D interiéry jsem našla na internetu a oslovila paní Beranovou. Náš požadavek byl propojení obývacího pokoje s kuchyní. S prací p. Beranové jsme byli velmi spokojeni. Řekla bych, že hned prvním návrhem se mi trefila do vkusu. Požadovali jsme sice menší úpravy, ale nakonec jsme se stejně vrátili k původnímu návrhu. Chválím výbornou komunikaci, ochotu a rychlost odpovědi na mé dotazy. Chci poděkovat paní Beranové a všem studio doporučuji.

 • Šafránkovi napsal:

  S prací studia, konkrétně s paní Beranovou, jsme velice spokojeni. Návrh zařízení odpočinkového pokoje zpracovala velmi vkusně i s ohledy na naše požadavky. Věřím, že i spolupráce s dodavatelskými firmami, které nám doporučila a my jsme jejich služeb využili, dopadnou také na výbornou. Zatím se to tak vyvíjí. Firmu nebudeme váhat využít i v případě dalších úprav domu.

 • Simona Kadlčíková napsal:

  Nápadů a práce p. Beranové jsem využila už dvakrát a jistě ne naposled. Návrh byl vždy velmi vkusný, minimalistický a funkční, cena příjemná. Po prvním návrhu zpracovala p. Beranová připomínky a obratem poslala návrh upravený. Jenom čekací doby na první návštěvu jsou v řádu měsíců, firma má spoustu práce, ale není se čemu divit, jsou dobří.

 • Pavla a Jan Lukešovi napsal:

  Naší vizí bylo maximální a efektivní využití malého prostoru kuchyňské linky, navíc v nestandardních podmínkách-klenuté stropy. Při prvním setkání jsme sdělili naši představu, domluvili se na požadovaných barvách a stylu. Využili jsme praktických nápadů a doporučení s volbou materiálu, vybavení a doplňků. Po obdržení a otevření hned prvních návrhů jsme museli uznat, že jsme se vzájemně pochopili víc než dobře. Hned u druhého návrhu jsme zůstali. Zkusili jsme ještě několik úprav, ke kterým docházelo obratem a návrh byl k naší spokojenosti upraven a dokončen.
  S prací studia, konktrétně s prací P.Beranové jsme byli velmi spokojeni, při dalším projektu rádi jejich služeb znovu využijeme.

 • Monika Bernáthová napsal:

  Našla jsem 3D interiéry na internetu když jsem hledala kdo by zpracoval návrh studentského pokoje pro dceru. Návrh (včetně variant řešení) byl úžasný. Dcera je nadšená a těší se na jeho realizaci. Vůbec jsem nečekala, že hned napoprvé se pan Čtvrtek trefí do našich očekávání, ale stalo se. Doufám, že i realizace se podaří.
  Doporučuji všem práci pana Čtvrtka.

 • Nováková napsal:

  Jsem velmi spokojena s rychlostí zpracováním,kvalitou a jednáním paní P.Beranové.
  Velmi všem doporučuji.

 • Oldřich Stejskal napsal:

  3D interiéry jsem našel jako asi všichni na internetu a hned nás doma zaujal návrh p. Schneiderové. Nebylo o čem přemýšlet, oslovili jsme ji a podle našich požadavků nám připravila návrh dívčího studenstkého pokoje. Většina komunikace sice probíhala po e-mailu nebo telefonu, musím říci, že to co navrhla nás uchvátilo. Při osobním setkání jsme pak jen doladili detaily. Vše probíhalo přesně podle mých představ a p. Schneiderová přesně zapracovala do návrhu naše specifické požadavky a ochotně připravila i variantní vizualizace. Musím říci, že jsme nadmíru spokojeni a každnému, kdo bych chtěl služeb této firmy využít mohu říci jen toto: BERTE JE VŠEMI DESETI A NEVÁHEJTE.
  Děkujeme moc, paní Schnederová.

 • Martina Klímová napsal:

  Dobrý den, tak jako mnozí další píšící recenzenti, i my jsme našli 3Dinteriéry Čtvrtek na internetu. Nejdříve jsme si pečlivě prohlédli řadu 3D vizualizací a zkusili oslovit několik studií. Ve finále (i z hlediska ceny návrhu) rozhodnutí „padlo“ na toto studio a spolupráci jsme začali s panem Tomášem Jágerem. Šlo nám o dětský/studentský pokoj pro dva chlapce ve věku 10 a 8 let, dvě značně nekompatibilní osoby (jeden maniak do všeho elektrického, hudebního a světelného, druhý „legoman“) na značně omezeném prostoru 15 m2 a navíc v bytě v zahraničí, tudíž bez osobní návštěvy (zatím). Ke komunikaci jsme tedy používali především email, případně telefon, detailní popis pokoje (a našich kluků) a kupu fotografií, aby si pan Jager mohl udělat představu. Výsledek? FANTASTICKÝ!!! Chválíme výbornou komunikaci, zapracování našich (a klučičích) připomínek, rychlost odpovědí na naše dotazy. I přestože jsme na návrh museli čekat (první oslovení proběhlo začátkem března, dokončení proběhlo právě nyní) a byli jsme na to předem upozorněni, vyplatilo se. Nyní čekáme na nacenění od truhláře pracujícího pro 3D interiéry a realizaci pokoje. Děkujeme, pane Jágře!

 • Alena Hepnarová napsal:

  Chtěli bychom poděkovat paní Schneiderové, trefila se nám do vkusu se svým návrhem – obývací pokoj propojen s kuchyní, hned napoprvé, jsme velice spokojeni i s jejím jednáním při komunikaci s ní . Pokud bychom v budoucnu uvažovali o nějakých změnách v interiéru, určitě paní Schneiderovou opět oslovíme. Veliká spokojenost, děkujeme Hepnarovi

 • Petr Vampula napsal:

  Kontakt a doporučení na pana Čtvrtka jsem dostal od kolegy, který byl s jeho návrhem uspořádání dětského pokoje pro 3 děti nadmíru spokojen a realizoval jej. Nejdříve jsem se bránil, že uspořádání garsonky zvládnu sám, ale po krátkém zamyšlení jsem si uvědomil, že nejsem odborník, tak proč si nepřizvat designéra právě teď, když je BJ de facto nezařízená. Pan Čtvrtek přijel na místo, strávili jsme spolu 1,5 hod. a já byl nadšen z jeho návrhu uspořádání jednoho pokoje, který zůstal vzdušný a přitom splňoval všechny moje požadavky. Rovněž jsem ocenil jeho další nápady na doplňky a vychytávky, aby se mi doma líbilo. Teď už jen návrh proměnit v realitu. Nezbývá než tuto službu a studio doporučit.

 • Ludmila Deštěnská napsal:

  Když jsem se rozhodla pro rekonstrukci mého malého bytu, bylo mi jasné,že potřebuji profesionální pomoc. Při hledání na internetu jsem objevila 3D interiéry. Po přečtení řady velmi pochvalných recenzí jsem se rozhodla toto studio oslovit. Ozval se mi pan Jáger, se kterým byla vynikající spolupráce. Jeho návrhy byly velmi čisté, elegantní a hlavně dokonale využily můj omezený prostor. Vše co slíbil, dodržel a velmi ochotně a obratem odpovídal na moje dotazy a připomínky. Byla jsem velmi spokojená nejen s přístupem pana Jágera při osobním setkání, ale s výsledkem jeho práce. Vřele doporučuji.

 • Ivana Rouchalová napsal:

  Ráda bych touto cestou velice poděkovala panu Čtvrtkovi, který mi již několikrát pomohl s úpravou a přestavbou interiéru. Byla jsem vždy maximálně spokojená s jeho designovými návrhy, realizace přestavby byla pro mě vždy daleko jednodušší, když jsem si mohla vyslechnout jeho nápady. Pana Čtvrtka moc doporučuji. Pokud budu v budoucnu uvažovat o jakékoliv změně interiéru, budu ráda, když mi opět pomůže.

 • Iva Vacková napsal:

  Studio 3D interiéry jsem neznala, upoutaly mě jejich stránky a zde prezentované návrhy. Objevila jsem je, když jsem začala hledat, kdo by mi mohl pomoci při úpravě bytu, poté co jsem zjistila, že to sama nemohu dát vše dohromady tak, abych byla opravdu spokojená. Panu Jágerovi děkuji hlavně za to, že přišel s takovým řešením dispozice bytu, na které jsem sice sama předtím myslela, ale zavrhla jsem ho jako neproveditelné. Pan Jáger nejenže dokázal, že proveditelné je, ale navíc se svým návrhem přesně trefil do mé představy – jednoduché, čisté, ale ne strohé a chladné. Spolupráce probíhala skvěle, co pan Jáger slíbil, to opravdu dodržel, velice ochotně a obratem odpovídal na mé dotazy a připomínky. Ještě jednou velké díky.

 • Zapletalovi napsal:

  Nevěděli jsme si rady se zařízením obývacího pokoje a chtěli poradit jak sladit barvy a materiály v pracovně. Již při návštěvě pana Čtvrtka jsme se rozhodli nechat si zpracovat návrh jak obývacího pokoje, tak i pracovny. Návrhu pracovny se ujala paní Schneiderová a je lepší, praktičtější a hezčí, než jsme si vůbec dokázali představit. Paní Schneiderová perfektně zapracovala všechny naše požadavky a ochotně zodpověděla veškeré dotazy. Trochu jsme se obávali, jak si s návrhem obývacího pokoje propojeného s kuchyní designéři poradí, ale po tom, co předvedla paní Schneiderová s naší pracovnou, se už jen těšíme.

 • Marcela Vopátková napsal:

  Uvažovala jsem o rekonstrukci koupelny a kuchyně. Proto jsem začala hledat bytového architekta, který mi všechno nakreslil a pomohl najít nejlepší řešení. Náhodou jsem objevila stránky jejich studia a prohlédla jsem si realizace jednotlivých architektů. Líbily se mi práce paní Pavly Beranové, a proto jsem jí oslovila. Když mi řekla, že budu čekat, věděla jsem, že to je známka dobrého architekta, že je o její práci zájem a nebudu litovat. Návrhy koupelny a kuchyně jsou moc hezké. Myslím, že jsme byly naladěny na stejnou notu a v návrzích byly minimální úpravy. Počítám, že se v budoucnu na ní opět obrátím s dalšími požadavky. Moc děkuji za kvalitní práci a vřele doporučuji všem.

 • Vašátkovi napsal:

  Děkujeme panu Jágerovi za návrh propojení kuchyně a obývacího pokoje. Zadání splnil naprosto dokonale, takže v návrhu nebylo třeba dělat žádné zásadní úpravy. Byl vždy vstřícný a naše dotazy zodpovídal obratem. Určitě bychom jeho služeb znovu využili a doporučili je také ostatním.

 • Iveta Šimůnková napsal:

  Paní architektku Beranovou jsme oslovili na základě doporučení od přátel. Její návrh se týkal úpravy zbytečně členitého a nesourodého podkrovního prostoru na pokoj pro středoškolského studenta. Rozhodující slovo pro hodnocení návrhu měl syn a ten byl – po několika menších úpravách – s výsledným návrhem spokojený. Jednání s paní architektkou je konstruktivní, svému oboru rozumí a její návrhy jsou esteticky zajímavé.

 • Anna Tichá napsal:

  Na internetu jsme objevili stránky 3Dinteriéry a tak jsme oslovili pana Čtvrtka. Velice příjemně se nám s ním spolupracovalo a s návrhy jsme moc spokojeni. Jedná se o velmi kvalitní zpracování a člověk si již podle 3D návrhu připadá už jako doma. Zatím máme zhotovený návrh kuchyně a koupelen a těšíme se na další návrhy obývacího pokoje a schodiště.

 • Stuchlíková napsal:

  S návrhy studentských pokojů pro dceru a syna jsme byli spokojeni. Rádi jsme přijali doporučení a rady od paní Beranové. Mockrát děkujeme Stuchlíková

 • Hanka Najmanová napsal:

  Na internetu jsem objevila stránky se zajímavými realizacemi a to byl impulz na oslovení.Moje představa o návrhu kuchyně byla celkem jasná,ale 3D návrh a invence paní Beranové vše završila v naprostou spokojenost.Naslouchala všem požadavkům a při návrhu je použila(barvy,materiály).Jediným nedostatkem návrhu byl termín zhotovení.
  Ještě jednou chci poděkovat paní Beranové a všem její práci jen doporučit.
  Děkuji Najmanová

 • Michelfeitovi napsal:

  Na základě referencí jsme se při rozsáhlé rekonstrukci rodinného domu 5+kk obrátili na paní Beranovou.
  Velmi oceňujeme její vstřícnost, trpělivost a pohodovou komunikaci. Jsme jí vděční, že profesionálně v návrhu vystihla naši představu, ale nenavrhovala něco jen proto, že „nám se to líbí“, pokud to nesplňovalo funkční nebo estetické zásady. Návrh jsme několikrát chtěli změnit. Paní Beranová nám vyšla vstříc, ale vždy jsme se s pokorou vrátili k prvnímu návrhu, protože byl nejvíc harmonický a podrobně promyšlený. Při plánování pomohla i vysoká kvalita 3D vizualizací.
  Paní Beranová má velký cit pro prostorové vnímání a získala si naprosto naši důvěru. Poskytla nám mnoho cenných rad i praktických odkazů. Po předchozí špatné zkušenosti s pražskými designery jsme zjistili, že lze (zde i za rozumnou cenu) získat profesionální a kvalitní vedení při rekonstrukci, bez kterého bychom se jako laici určitě neobešli.

  Paní Beranová, mnohokrát vám děkujeme a těšíme se na další spolupraci při řešení zbývajících prostor domu. Všem Vás vřele doporučujeme.

 • Věra Munzarová napsal:

  Na paní Beranou jsem se obrátila s prosbou o pomoc s návrhem kuchyně a jídelny. Mimo delší čekací dobu na návrh, která je ovšem známkou kvality její práce, nemohu spolupráci nic vytknout. S návrhem jsem moc spokojená a všude, kde finální návrh ukážu, sklízím jen chválu. Vřele paní Beranovou doporučuji. Děkujeme moc

 • Lenka M. napsal:

  Chtěla bych tímto moc poděkovat paní Schneiderové za nádherný návrh ložnice. Paní Schneiderovou jsme oslovili již podruhé, protože jsme byli z jejích návrhů naprosto nadšeni. Přesně vystihla náš styl a navrhla nám moderní ložnici, která splňuje veškerá naše přání, je praktická a zároveň nádherná. Vůbec jsem netušila, že je možné z našeho pokoje vykouzlit něco tak úžasného a dokonalého. Moc moc děkujeme paní Schneiderové za perfektní návrhy, dokáže opravdu zázraky, děkujeme moc.

 • Milan Koníř napsal:

  Spolupráci s paní architektkou Beranovou mohu určitě doporučit. Její návrhy mě nadchly. Dokázala proměnit naše pokoje neuvěřitelným způsobem. Jen škoda že se neumí alespoň rozčtvrtit a tím zkrátit čekací termíny 😉. Ale počkal jsem rád. Ještě jednou tímto děkuji.

 • Andělová napsal:

  Děkuji paní Schneiderové za 3D návrhy kuchyně částečně propojené s obývacím pokojem. Návrhy nám paní Schneiderová podle potřeb ještě dál ochotně upravila jak jsme potřebovali. Spokojenost.

 • Tereza Marešová - město Dačice napsal:

  Spolupráce s panem Jágerem byla výborná, po vzájemné konzultaci vypracoval návrh přesně dle našich představ. Zadáním bylo vypracování interiéru kanceláře v podkroví městského domu s přiznanými trámy, kde bylo třeba respektovat daný styl a zapracovat do něj moderní vybavení. Panu Jágerovi se toto podařilo na výbornou, interiér má nadčasový vzhled a slibuje příjemné klima pro pracovní tým. Pokud bude v budoucnu třeba, rádi opět využijeme jeho služeb. Doporučuji 🙂

 • Jana Veselá napsal:

  Zadání 3D návrhu dětského-studentského pokoje máme od paní Schneiderové.A když nám ho poslala, tak jednoznačně jsme věděli, že zakázku jsme zadali do povolaných rukou- dispozičně, barevně….. Hlavně vnuci byli nadšeni, co pro ně babička připravuje. Teď ještě návrh uskutečnit a pak se pochlubím výsledkem.

 • Nikol Plocková napsal:

  Návrh mého studentského pokoje mi dělal pan Čtvrtek a byla jsem velmi spokojená. Těším se na jeho realizaci. 🙂

 • Miroslav Černek napsal:

  Velmi oceňuji práci paní Beranové. Již v minulosti nám dělala návrh interiéru obývacího pokoje, dětského pokoje a nyní i pracovny. Vždy vystihla naše požadavky. Zpracování je velmi precizní. Celkově hodnotím velmi dobře a můžu jen doporučit. Je třeba ale počítat s delší dobou zpracování návrhu (vzhledem k vytížení paní Beranové), ale zde opravdu platí že: „kdo si počká, ten se dočká… :-)“ a výsledek stojí za to.

 • Miroslav Ježek napsal:

  Na firmu 3Dinteriéry jsme se obrátili na základě doporučení známých. Pan Čtvrtek nám svými originálními nápady s novým uspořádáním obývacího pokoje a kuchyně velice pomohl. Byli jsme moc spokojeni a doporučujeme jeho práci i ostatním.

 • Lenka M. napsal:

  Chtěla bych moc poděkovat paní Schneiderové za skvěle navržený pokoj pro mého syna, perfektně vystihla všechny naše potřeby a skvěle využila prostor v každém detailu. Pokoj je praktický i veselý, perfektně sladěný barevně i funkčně, jsme nadšeni a děkujeme moc za krásný návrh.

 • Klára Nováková napsal:

  Paní Beranová nám navrhovala obývací pokoj včetně koutu s pracovním stolem a dětský pokoj. S návrhy jsme byli velice spokojení, paní Beranová naprosto vystihla naše přání a očekávání a oba interiéry měly zároveň nápad a šťávu. Veškeré termíny byly dodrženy, spolupráce na upravách návrhů dle našich komentářů byla také perfektní. Jednoznačně doporučuji a určitě se na paní Beranovou obrátíme i v budoucnu.

 • Dana Walowa napsal:

  S firmou mám velmi dobré zkušenosti. Pan Čtvrtek mi navrhoval ložnici v RD. Řídila jsem se jeho návrhem a výsledek je perfektní. Díky této zkušenosti jsem s panem Čtvrtkem konzultovala interiér chalupy. Návrh se mi moc líbí a už se těším na realizaci Děkuji D.W.

 • Jaroslav Ptáček napsal:

  Malá poznámečka o velké spokojenosti. Je to radost a dobrý pocit, že to něco funguje, jak má. Paní Pavla Beranová z 3D interáry se nás ujala a pokusila se empaticky zhmotnit naše představy rekonstrukce kuchyně a nenásilně nás přivést i k jiným možnostem, které by se daly zrealizovat. Povedlo se, děkujeme, držíme palce, přejeme ať se Vám daří a už přemýšlíme, do čeho bychom se pustili, abychom opět mohli na chvíli spolupracovat.

 • Dana Kunčarová napsal:

  Chtěla bych touhle cestou strašně poděkovat. U nás to byl velký oříšek – spojit esteticky půdní prostor s ložnicí a vytvořit šatnu + soukromou koupelnu. Práce pana Jágera byla úžasná. Barvy, nábytek, 3D návrh – vše perfektní. Velice profesionální přístup, domluva výborná, z mé strany bylo každé změně vyhověno. Určitě doporučuji všem, kdo stále váhá ! Z malého prostoru máme maximálně využitý každý koutek 🙂

 • Iveta Vrábelová napsal:

  Chtěli bychom touto cestou moc poděkovat firmě 3D interiéry Čtvrtek za naprosto profesionální přístup. Vyhotovený návrh dětského pokoje, který je dílem Pavly Beranové, předčil veškerá naše očekávání. Paní architekta se dokázala poprat s úskalími malého prostoru panelákového pokoje a vytvořit nádherný pokoj pro 2 kloučky. V návrhu vyšla vstříc našim požadavkům na barevné provedení i další drobné detaily. Rozhodně doporučujeme a budeme-li v budoucnu rekonstruovat jiné části bytu, víme, na koho se obrátit.

 • Lenka Ilečková napsal:

  Potřebovali jsme návrh chodby a sladit barvy interiéru v obývacím pokoji. Pan Čtvrtek má velmi profesionální přístup, dokonalé vcítění se do prostoru a potřeb klienta. Můžeme jen doporučit, byli jsme velmi spokojeni. Znovu plánujeme se na p. Čtvrtka obrátit a přejeme mu mnoho dalších spokojených klientů!

 • Jana Holáňová napsal:

  S prací pana Jágera jsme byli/jsme moc spokojení. Trefil se hned při prvním návrhu do našeho vkusu, naší představy. Příjemné jednání, ochota, profesionální přístup, dokonalé 3D návrhy. Plánujeme se na něj opět brzy obrátit a vřele doporučujeme všem!

 • Vlastimil Havlíček napsal:

  S prací paní Schneiderové jsme byli velmi spokojeni, návrh obývací pokoje se nám velmi líbil. Paní Schneiderová byla velmi milá a ochotná. Komunikace s ní byla bez problému. Můžeme doporučit.

 • Květuše Maťhová napsal:

  Potřebovala jsem zpestřit naší domácnost, ale nevěděla jsem jak na to. Pan Čtvrtek nám velmi pomohl jak s originálními nápady tak s vizualizací. Komunikace byla výborná, jsme návrhem nadšeni a mohu jen doporučit.

 • Pavla Staňková napsal:

  Na studio 3D interiéry pana Čtvrtka jsme se obrátili s žádostí o odbornou pomoc při rekonstrukci bytu – plánované byly zásadní úpravy koupelny, předsíně, kuchyně a ložnice. Úkolu se zhostila paní Eva Schneiderová na výtečnou – její návrhy splňují naši představu o funkčnosti i barevném a materiálovém provedení. Jsme velmi spokojeni s jejími návrhy a nabídkou na zpracování cenových nabídek. Děkuji paní Schneiderové za skvělou spolupráci. Komunikace s ní byla bezvadná, cením si její ochoty, trpělivosti a pracovitosti a přeji jí i studiu pana Čtvrtka hodně spokojených klientů.

 • Novotná napsal:

  Děkujeme paní Schneiderové za krásné návrhy interiéru. Byli jsme velmi spokojeni.

 • Šouláková napsal:

  S prací paní Beranové jsme byli velmi spokojeni.Navrhovala nám interiér kuchyně,na naše připomínky reagolava rychle, ochotně a profesionálně.Můžeme jen vřele doporučit.Moc děkujeme Šoulákovi.

 • Roman Kronus napsal:

  Potřeboval jsem pomoci s dotažením interiéru společných prostor kuchyně a obývacího pokoje v novém bytě, kde byla již osazena kuchyň, s možností využití stávajícího nábytku.
  S návrhem jsem byl velmi spokojen a zrealizoval ho přesně i s navrženými interiérovými doplňky.

 • Dušan a Lada Marečkovi napsal:

  3D interiéry pana Čtvrtka můžeme po již druhé zkušenosti jen doporučit, obrovskou výhodou spolupráce je vstřícnost a perfektní komunikace. Další nespornou výhodou je nejen zhotovení návrhu, ale také zpracování cenové nabídky a dotažení návrhu až k vlastní realizaci. Děkujeme

 • Petra Vinikarova napsal:

  Maximální spokojenost s návrhem chlapeckého pokoje od pana Tomáše Jágera- zajímavé řešení a maximální využití prostoru.
  Výborná komunikace, okamžité odpovědi na dotazy a maximální ochota.Vše co bylo domluveno, bylo splněno.
  Trošku delší doba čekání na návrh, ale byli jsme na to upozornění předem.
  Děkuji

 • Pavol Zvanciger napsal:

  Paní Beranová, se kterou jsme tentokrát spolupracovali je velice příjemná a vstřícná. Komunikace s ní byla bezproblémová a její návrhy se nám líbí.
  V minulosti jsme spolupracovali i s panem Čtvrtkem a máme podobnou zkušenost. Tedy mohu jejich studio jenom vřele doporučit.

 • Studio pana Čtvrtka jsem našla na internetu. Zaujaly mě kladné reference na celý tým, které mohu jen potvrdit. My jednali o návrzích s panem Jiřím Čtvrtkem. Je to velmi příjemný člověk. Jeho jednání je vstřícné a profesionální. Pan Čtvrtek se trefil do našeho vkusu hned napoprvé. Hodnotím kladně dodržení termínů.
  Panu Čtvrtkovi chceme za vše poděkovat.

 • Pavel Kotajný napsal:

  Způsob komunikace i vlastní návrhy, které jsme dostali k vybavení a úpravám obývacího pokoje od paní Beranové, potvrzují její profesionalitu. Nepochybuji o tom, že i případné další obdobné potřeby bychom směřovali opět k ní.

 • Stanislav napsal:

  Naprostá spokojenost,udě laly mi návrh kuchyně a jídelny podle mých představ.Kluci sou šikovní a ví o co de takže jen samá chvála.

 • Lenka Spěváková napsal:

  Interiérové studio pana Čtvrtka jsem našla na internetu. Cena vyhotovení návrhu byla, vzhledem ke stávající nabídce, velmi lákavá. Šlo o návrh interiéru obývacího pokoje v novostavbě, kde byl návrhář limitován barvou obložení krbu a stávající barvou stěn, kterou jsem si přála zachovat. S výsledným návrhem jsem velmi spokojena a mohu jen doporučit!

 • Jurková napsal:

  Studio pana Čtvrtka jsem našla na internetu v době, kdy jsem byla před stěhováním a návrh interiéru jsem měla objednaný u jiné firmy. Tato firma ale nedodržela termín dodání návrhu interieru a když se blížil termín stěhování, zjistila jsem, že nemají nic hotového. Proto jsem potřebovala situaci vyřešit rychle a na internetu jsem našla právě studio pana Čtvrtka. Setkala jsem se s neobyčejnou vstřícností a profesionalitou . Návrhy interiérů mi zpracovával pan Tomáš Jáger. „Trefil“ se přesně do mé představy, návrhy dodal v termínu, na kterém jsme se dohodli (a byl to z mé strany dost „šibeniční“ termín)a později se mnou konzultoval mé případné dotazy. Nyní budu potřebuji poradit s úpravou kuchyně a opět jsem se na pana Jágera obrátila. Služby tohoto interiérového studia můžu všem vřele doporučit a tímto jim i děkuji za skvělou práci, která mi ve svízelné situaci velmi pomohla.

 • Andrea Čáslavková napsal:

  Na studio pana Čtvrtka jsem narazila náhodou na internetu v době již probíhající rekonstrukce bytu, kdy jsem velmi pospíchala na návrh 2 menších dětských pokojíčků a obývacího pokoje. Pan Čtvrtek se mnou jednal velmi ochotně a snažil se najít řešení, jak skloubit své pracovní plány s mojí poptávkou po 3 návrzích zhotovených do 2 týdnů. Byla jsem nadšená z jednání, přístupu a spolehlivosti pana Čtvrtka a vyšší cena, která byla s mojí expresní poptávkou spojena, byla stále přijatelná. Z návrhu pokojíčků jsme všichni nadšeni a těšíme se na samotnou realizaci, která vzhledem k zaslaným kótám a odkazům, kde lze pořídit veškeré doplňky, určitě vyjde dle návrhu. Panu Čtvrtkovi velmi děkuji za ochotu a čas, který mi věnoval, děkuji mu za konzultaci týkající se rekonstrukce bytu, 100%-ní spolehlivost v komunikaci a perfektně odvedenou práci. Velmi ráda jeho studio doporučuji.

 • Michaela Mikesková napsal:

  Bydlím v Praze a dlouho jsem hledala nějaké interiérové studio, které by mi pomohlo najít funkční řešení dětského pokoje a ložnice. Náhodou jsem na internetu narazila na webové stránky pana Čtvrtka a jeho studia. Jednak mě zaujaly již zveřejněné hotové návrhy, jednak cena za zhotovení návrhů. Ceny ostatních studií se pohybují od 6 až 10 tisíc za pokoj. Bydlíme v panelákovém bytě, takže možnosti jsou dost omezené. Navíc mám velký věkový rozdíl mezi dětmi a že se dá vyhovět oběma – chlapci i dívce jsem si nedokázala představit. Pan Čtvrtek mě ale přesvědčil o opaku. Nadšená jsem byla už jednáním před samotnou návštěvou – okamžitá mailová komunikace, rychlá dohoda termínu a na minuty přesná návštěva. Návrhy, které mi pan Čtvrtek nakreslil na místě, mě nadchly. Funkční řešení, výborné vyřešení úložných prostorů a přesto vše působí vzdušně. Navíc služby jsou opravdu kompletní a to vám nenabídne jen tak někdo – maximálně pořad v televizi Jak se staví sen. A fakt jsem si tak připadala – navržení nábytku, bytového textilu, výmalby, dekorací. Vše s úžasnou ochotou. Je na první pohled vidět, že pan Čtvrtek je mistr ve svém oboru. Návrhy jsem ukázala kamarádce, ta si na toto studio okamžitě vzala kontakt. Při další návštěvě mám v plánu poprosit pana Čtvrtka o návrh obývacího pokoje. Už se moc těším na realizaci, o kterou toto studio samozřejmě také požádám. Děti už se také těší a manžel je rád, že jen přihlíží. 🙂 Moc děkuji ještě jednou za vše a těším se na další spolupráci.

 • Petrovi napsal:

  S paní Beranovou jsme řešili vše bez problémů. Dokázala odhadnout naše požadavky, vždy poradila velice ochotně. Návrhy byly zpracovány velice důkladně, včetně okótování, vzorníků, cenových nabídek i doporučení prověřených dodavatelských firem. Ještě jednou děkujeme.

 • Petra Vaverková napsal:

  Studio pana Čtvrtka jsem požádala o návrh změny dispozice našeho obývacího pokoje. Neuměla jsem vyřešit problém, jak do malého prostoru umístit více funkčních zón. Obávala jsem se, že naše zadání není ani možné splnit. Pan Čtvrtek mi nabídl řešení, které skvěle vypadá a hlavně je velmi dobře funkční a vyhovuje tak potřebám naší rodiny. Jednání pana Čtvrtka bylo profesionální, všechny termíny i dohody byly splněny. Zásadním plusem v celém provedení služby je možnost 3D náhledu. Nemuseli jsme se tak bát, jak realizace dopadne. Viděli jsme to předem!

 • Jitka napsal:

  Spolupráce s paní Beranovou je opravdu vynikající,její trpělivost a nápaditost je obdivuhodná.Vše m doporučujeme toto interiérové studio.

 • Marie Gruberová napsal:

  Na toto interiérové studio jsem narazila zcela náhodou, když jsem hledala pomoc s navržením pokoje, do kterého jsem potřebovala ještě umístit pracovnu. Přestože je vzdálenost studia od mého bydliště poměrně veliká, zkusila jsem poptat možnost zpracování návrhu. Dnes jsem za tuto náhodu velmi vděčná, protože spolupráce s paní Beranovou byla naprosto perfektní. Ve stručnosti: rychlost zpracování návrhů, rychlost reakcí na dodatečné úpravy a náměty, nápaditost, návrhy zpracované ve variantách, schopnost poradit a vcítit se do vkusu a potřeb zákazníka a skutečně reagovat na jeho představy(na rozdíl od jiných designérů, kteří se snaží nacpat do návrhů co nejvíce designových-ted y předražených kousků podle jejich vkusu), zprostředkování možnosti na vlastní oči vidět a vybrat si vzory, barvy apod., a to nemluvím o velmi příjemném jednání a poskytnutí cenných rad se znalostí věci. Další výhodou je zprostředkování dodávky všech vybraných věcí- od doručení vybraných tapet až po výrobu a montáž nábytku.
  Na práci tohoto studia jsem nenalezla žádnou chybičku a pokud budu ještě někdy potřebovat radu bytového architekta, zcela jednoznačně se obrátím opět sem.
  Děkuji a přeji mnoho stejně spokojených zákazníků. Marie Gruberová

 • Chládkovi napsal:

  Po předchozích špatných zkušenostech s bytovými architekty, jsme se na pan Čtvrtka obrátili plni očekávání. Příjemné vystupování, profesionalita a nápady nás po první schůzce nadchly. Nezklamaly ani včas zaslané návrhy, které naplnily naše představy. V budoucnu plánujeme kompletní zařízení podkroví, kde pan Čtvrtek dostane opět prostor :-). Děkujeme za perfektně odvedenou práci a všem doporučujeme.

 • Martina Čapková napsal:

  Pana Čtvrtka jsem požádala o pomoc s návrhem kuchyně v malém prostoru. Výsledek jeho práce předčil má očekávání. Kuchyň působí úchvatně na pohled a zároveň je plně funkční. Navíc byl návrh hotový ve velmi krátkém čase i s popisem instalací. Touto cestou bych chtěla panu Čtvrtkovi moc poděkovat a budu se těšit na další spolupráci.

 • Věra Stará napsal:

  Na doporučení jsem oslovila pana Čtvrtka a požádala ho o návrh koupelny a kuchyně s obývacím pokojem, který je plně dle mých představ.Jsem nadšena z profesionálního a vstřícného jednání. V budoucnu se určitě na pana Čtvrtka obrátím znovu. Všem ostatním můžu jeho služby jen doporučit.
  Jěště jednou moc děkuji Věra Stará.

 • Monika Haselbachová napsal:

  Pana Čtvrtka jsem požádala o pomoc s návrhem obývacího pokoje a chodby v panelovém bytě. Hned první návrh obývacího pokoje byl okouzlující ale pro nás, z mého pohledu, po praktické stránce nevyhovující, neboť máme pejska. Vznikly další dvě varianty a já byla nešťastná, že to není ono, ikdyž jsem nedokázala říci proč. A pak 🙂 paráda! Máme návrh obýváku a chodby, které jsou super. Realizovat budeme vše až po Novém roce, a tak se zatím kochám návrhy, a moc se těším, až vše budeme užívat naživo. Panu Čtvrtkovi chci touto cestou vyjádřit velký dík za trpělivost a vnímání nás, co nedokáží své přání pojmenovat a vlastně na začátku vůbec nevědí, co chtějí.

 • Jaroslava Krátká napsal:

  Velmi doporučuji nechat si udělat návrh přímo od paní Beranové. Nejen, že je to milá paní, ale je to osoba na pravém místě. Skvělá, rychlá komunikace. Možnost vlastího názoru + poradna toho co je vhodné. Pokojíček pro dcerku bude parádní a to jen díky vám:) Moc děkujeme a věřím, že to nebyla naše poslední spolupráce

 • Byrtusová napsal:

  Jsem moc ráda, že jsme se s manželem obrátili právě na paní Beranovou s prosbou o návrh obývacího pokoje. Nejdříve jsme se sice trochu obávali, jelikož jsme doposud neměli žádné zkušenosti s bytovým designérem, ale naše obavy byly naprosto zbytečné, jelikož práce paní Beranové je naprosto perfektní. Návrh obývacího pokoje se nám moc líbí a také nás velmi mile překvapilo barevné provedení (takto bychom si to sami nikdy nedokázali navrhnout), proto volba tohoto studia byla správná a určitě můžeme doporučit všem ostatním!!! Vzhledem k tomu, že jsme moc spokojení, obrátili jsme se na paní Beranovou opět a už se těšíme na další návrhy. Děkujeme za milou spolupráci a přejeme jen samé spokojené zákazníky jako jsme my!

 • Vítkovi napsal:

  Je velmi těžké vyhovět člověku, který pořádně neví co chce. Paní Beranové se to povedlo dokonale. Děkuji za trpělivost a skvělé návrhy. Vaše studio můžu vřele doporučit všem ostatním.

 • Kalousovi napsal:

  Pana Čtvrtka jsme oslovili aby, nám navrhl pokoj pro naši dceru (studentka). Sami jsme si s prostorem moc nevěděli rady (netypický půdorys). Během první návštěvy jsme sdělili naše přibližné představy, dcera co má ráda, jaké barvy se jí líbí, jaký styl. Pak už jsme jen čekali na návrh a vizualizaci. Zůstali jsme hned u prvního návrhu, který všechny naše představy splňoval. Pak už proběhla návštěva se zaměřením na výrobu nábytku a doladění textilíí. Celkově se nám práce a následná realizace velmi líbila. Drobné změny jsme jen řešili při instalaci nábytku. Myslím, že největším oceněním je názor naší dcery, že vizualice se jí sice líbila, ale že realita předčila její očekávání. Časově jsme se vešli do cca 5 měsíců od první návštěvy, ale stálo to za to.
  Můžeme jen doporučit.

  • Čtvrtek Jiří napsal:

   velmi mne těší, že se studentský pokoj dceři i Vám líbí 🙂 . Ano, 31.1.2013 jsme byli kontaktováni o zpracování návrhu. Pro tehdy obsazené termíny na zpracování návrhu, jsme se domluvili na zhotovení 3D návrhu na cca 7.5.2013. Následně do cca 4-5 ti týdnů od podepsání smlouvy, byla provedena montaž nábytku a dekorací. Některé měsíce, pro velký zájem o zpracování návrhu interiéru, máme termíny obsazené 2-3 měsíce do předu. To byl i případ p.Pechy z Prahy viz. reference níže. Omlouváme, se předem za takto námi nabízené dlouhé termíny. Děkujeme všem za pochopení. Čtvrtek J

 • Pecha napsal:

  Pan Čtvrtek mi zpracoval návrh interiéru ložnice a obýváku v paneláku v Praze. Návrhem ložnice včetně barevných kombinací se p. Čtvrtek trefil do mého vkusu napoprvé, návrh obýváku prošel několika drobnými změnami. Na všechny požadavky a připomínky na změny reagoval p. Čtvrtek opravdu bleskově, úpravy návrhu během několika hodin. Schválený návrh obou pokojů jsem si nechal následně p. Čtvrtkem i realizovat. Výsledek zcela odpovídá návrhům a i výsledná cena souhlasí se schváleným rozpočtem. V průběhu vlastní realizace se sice objevily drobné nedostatky (např. chyby v zaměření), avšak vždy byly řešeny profesionálně a k mé spokojenosti. Práci p. Čtvrtka mohu jednoznačně doporučit, je však nutné si uvědomit, že (po takřka okamžité reakci na poptávku služeb) může trvat vlastní zpracování návrhu několik týdnů a výroba navrženého nábytku rovněž. Celková doba od prvotního kontaktu do skončení realizace může tak přesáhnout i půl roku.

 • Jitka Petrášková napsal:

  Pana Čtvrtka jsme oslovili s poptávkou na návrh kuchyně a obývacího pokoje. Hned po první schůzce nás pan Čtvrtek oslovil svým vstřícným jednáním a profesionalitou. S návrhem jsme byli opravdu spokojeni. Můžeme jen doporučit. Děkujeme Petráškovi

 • Hana Janů napsal:

  Pokoušela jsem se navrhnout pokojík sama, ale nikam to nevedlo. Rozhodla jsem se oslovit paní Beranovou. Přiznám se, že jsem se trochu bála. Můj výběr byl náhodný. Obavy se rozplynuly po první schůzce. Jednání bylo velice vstřícné a profesionální. Zpracovala velice pěkný návrh dětského pokoje, který nepotřeboval žádné změny. Určitě se někdy příště na paní Beranovou obrátíme znovu. Moje dcera by oznámkovala známkou 1,což je podle ní nejlepší známka. Jsme maximálně spokojeni. Děkujeme Hana Janů

 • Coufalová Gabriela napsal:

  Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat panu Čtvrtkovi za pěkný návrh a za velikou ochotu a trpělivost. Spolupráci hodnotím na výbornou a doporučuji děkuji Coufalová Gabriela

 • Petrtýlová napsal:

  Děkuji paní Beranové za krásný návrh dětského pokoje pro šetiletého syna. Byla jsem nadšená z profesionálního a vstřícného jednání. Ještě jednou díky!
  Petrtýlová

 • Milan Kordas napsal:

  Potřeboval jsem pomoci se zařízením pokoje v malém bytě 1+kk. Spolupráce s paní Beranovou byla skvělá, rychlá. Mě samotného jako laika by spoustu věcí takto nenapadlo a díky profesionalitě paní Beranové se to myslím podařilo, rovněž jsem spokojen i se zhotovením nábytku od doporučené firmy. Určitě mohu toto designérské studio doporučit – kvalita za dobrou cenu. Moc děkuji, Milan K., Praha

 • Michal Prokop napsal:

  Paní Beranová nám zpracovala návrh kuchyně,jídelny a obýváku. Trefila se přesně do našeho vkusu a z návrhem jsme byli velice spokojeni.Pár detailů k doladění se našlo, ale do druhého dne jsme obdrželi opraveny návrh. Takže musim pochválit jak dodržení termínu dodání, tak rychlost zpracováni připomínek. Jsme rádi, že jsme se obrátili na pana Čtvrtka a paní Beranovou,můžeme je jen doporučit a popřát jim spoustu dalších spokojených zákazníků jako jsme byli my. Moc se těšíme, až se nám podaří návrh zrealizovat. S pozdravem Prokopovi

 • Tereza Moravčíková napsal:

  Pana Čtvrtka jsem poprosila o pomoc při výběru barev do obýváku v RD, spojeného s kuchyní a chodbou se schodištěm. Velmi mile mě překvapil rychlostí své návštěvy, i když jsem z Prahy, což není zrovna blízko. Během hodinové konzultace, která pro mě byla opravdu velmi přínosná vyřešil barvy stěn, tapety, doplňky na stěny, lepší rozmístění nábytku i mi pomohl s výběrem vhodného obrazu. Pan Čtvrtek je velmi příjemný a milý profesionál a jsem ráda, že jsem při výběru designéra mezi nepřeberným množstvím firem zvolila jeho. Ještě jednou mockrát děkuji! T. Moravčíková

 • L. Smutná Polachová napsal:

  Paní Beranová zpracovala pro naši novostavbu RD návrh spojené kuchyně s obývacím pokojem a návrh koupelny. Reakce na naše požadavky byla vždy rychlá, výsledek odpovídá našim představám, které měly v počátcích příjemné spolupráce jen hrubé rysy. Ocenili jsme také profesionalitu designérky.

 • Zuzana Glogarová napsal:

  Využila jsem služeb bytové architekta vůbec poprvé a musím říct, že jsem byla mile překvapena.Pan Čtvrtek mě překvapil rychlou reakcí a brzkou prohlídkou mého interiéru. Zatím jsem využila pouze poradenství,kdy jsem dostala spoustu rad a nápadů ohledně barev,materiálů ,koncepce řešení nábytku,které by mě zdaleka samotnou nenapadly a to jak z estetického tak i praktického hlediska. Udělala jsem si základní představu, jak vůbec nový byt koncipovat a kde vlastně se zařizováním začít a za to moc děkuji. Z. Glogarová

 • Gabriela Hrbková napsal:

  S prací pana Čtvrtka jsem byla velice spokojená. Svým milým vystupováním si mě získal při prvním telefonu a s jeho ochotou jsme dali dohromady moc hezký návrh dětského pokoje. Děkuji mockrát a budu se těšit na další dětský pokoj.
  Gabriela Hrbková

 • Lenka Bradáčová napsal:

  Na základě doporučení jsme kontaktovali pana Čtvrtka a požádali ho o návrh obývacího pokoje. V některých detailech jsme sami neměli úplně jasnou představu. Pan Čtvrtek se však zcela trefil do našeho vkusu a vytvořil návrh, který nás nadchl. Všechny naše dotazy vždy ochotně a rychle zodpověděl. Touto cestou bychom mu rádi poděkovali a těšíme se na další spolupráci.
  manželé Bradáčovi, Měřín

 • Kateřina Kotajná napsal:

  Moc děkujeme paní Beranové, která nám navrhovala dětský pokoj pro dvě děti (chlapce a děvče). Jednání bylo velice vstřícné a návrh je opravdu krásně do detailů zpracován. Už se těšíme na realizaci!

 • J Škochová napsal:

  S prací pana Čtvrtka jsem byla velmi spokojená. Nábytek se zatím vyrábí, ale podle návrhů to vypadá na povedenou proměnu starého zařízení obývacího a studentského pokoje. Rodina je spokojená a nemůže se dočkat až to uvidí v reálu. Doporučuji pana Čtvrtka každému, kdo chce profesionální služby za dobrou cenu. Navíc mně poslal webové odkazy na zařízení, hodiny, židle, atd., které jsem chtěla koupit.
  Děkuji a přeji hodně dalších spokojených zákazníků.
  J. Škochová, Hlinsko

 • Tomáš Tyl napsal:

  Na základě doporučení jsem kontaktoval paní Beranovou s poptávkou na návrh dětského pokoje pro syna. Na základě informací které jsem paní Beranové předal mi vytvořila několik verzí návrhu, ze kterého jsme nakonec jeden, který jsme doladili do finální podoby. Vše bylo vyřízeno během velice krátké doby včetně úprav na základě připomínek a požadavků na úpravu. Velice oceňuji profesionální přístup a zpracování návrhu. Dále oceňuji nabídku a kontakty na realizační firmy, se kterými jsem mohl dořešit cenovou nabídku na výrobu a montáž navržené dětského pokoje. Věřím, že syn i rodina bude velice spokojena a mohu všem doporučit kontaktovat tuto firmu. Děkuji za spolupráci a v budoucnosti pokud budu potřebovat další návrhy interiéru jak domů nebo na firmu, určitě se opět obrátím na paní Beranovou. TT

 • Pavlenko napsal:

  Objednali jsme návrhy rekonstrukce celého bytu . Designer projevil velkou profesionalitu při tvorbě 3D návrhu, jednání bylo rychlé a výstižné, práce pak přesně odpovídala zadání. Konečný výsledek je plně dle našich představ. Doporučujeme. Ochota a dobrá spolupráce – jsme velice spokojeny s prací i profesionálním přístupem pana Čtvrtka.
  Pavlenko Praha

 • Jiří Divoký napsal:

  Na základě doporučení jsem oslovil paní beranovou, aby mi pomohla s návrhem kuchyně do nového RD. Musím říci, že to byla správná volba, kde s výsledkem jsme nakonec všichni velice spokojeni. sám bych nebyl schopen celou kuchyń takto poskládát. Velké množství grafických návrhů, které paní beranová precizne zpracovala, nám pomohlo při rozhodování. Rovněž jsem velice ocenil dostupnost vzorků jednotlivých materiálů a barev, které jsme použili. Proto bych chtěl touto cestou paní beranové ještě jednou poděkovat za její profesionální přístup.
  Jirka, Žďár nad Sázavou.

 • Martin Jaroš napsal:

  Touto cestou bych chtěl poděkovat panu Čtvrtkovi za dobrou práci, kterou odvedl při realizaci návrhů našeho podkrovního bytu. Dosud jsem s návrháři interiérů neměl žádnou zkušenost a neuměl jsem si představit, jak bude navrhování probíhat. Po zkušenostech s prací pana Čtvrtka ve mně převládají jen pozitivní pocity. Martin, Havlíčkův Brod

 • Veronika Sklenářová napsal:

  Pana Čtvrtka jsem požádala o konzultaci, když jsem si nevěděla rady, jak zařídit dětský pokoj pro 20ti měsíční dceru. Moc mu děkuji za jeho nápady a ochotu vyjít mi vstříc i finančně. Do budoucna určitě využiji jeho rady pro další návrhy a budu ho ráda doporučovat dalším lidem.Ještě jednou moc děkuji za skvělé nápady.
  V.Sklenářová, Havlíčkův Brod

 • Gabriela Jandová napsal:

  Děkuji panu Čtvrtkovi za návrh kuchyně (před 3mi lety) a nyní návrhu pracovny. Zcela vystihl moji představu. Jeho profesionální přístup, ochotu, originalitu a nápaditost všem vřele doporučuji.
  Gabriela Jandová, Nové Město na Moravě.

 • Olga Janů napsal:

  Ráda bych touto cestou poděkovala panu Čtvrtkovi, za návrh obývacího pokoje. Přesně pochopil mé požadavky a vystihl moji představu. Pan Čtvrtek je profesionální vstřícný a ochotný. Pokud bych se v budoucnu rozhodla pro další návrh s důvěrou se na něj obrátím a ráda ho doporučím dalším potencionálním zákazníkům.
  Ještě jednou moc děkuji.
  O. Janů Praha

 • Patrik Vagel napsal:

  Pana Čtvrtka jsme s partnerkou požádali o návrh kuchyně, obývacího pokoje a jídelny. S jeho přístupem, rychlostí a ochotou jsme byli velmi spokojeni,
  perfektně se dokázal vcítit do našich přání a zrealizovat návrhy tak, že prakticky nebylo na nich co připomínkovat. Spolupráci s ním vřele doporučujeme.

 • Zvancigerovi napsal:

  Děkujeme za návrh interiéru dětských pokojů. S návrhy jsme velice spokojení, líbí se nám. Velice se nám zamlouvá přístup pana Črvtrka, jeho vstřícnost a veliká snaha vyhovět jak po stránce časové, tak při úpravách návrhů dle našich představ..
  Ještě jednou děkujeme. Spokojenost. Doporučujeme.
  MUDr. Zvancigerovi

 • F. Dobrovolný napsal:

  Po stavebních úpravách bytu jsme měli potřebu konzultovat zařízení kuchyně s bytovým architektem. Nejjednodušší, ale také nejrizikovější, bylo hledat naslepo na internetu. Když jsem narazila na stránky pana Čtvrtka, uvědomila jsem si, že je to ten pán, kterého mi opakovaně doporučovaly kolegyně z práce a dále jsem neváhala. Velmi nám vyhovovala vstřícnost a ochota naslouchat našim představám. Stačilo říci pár vět a reakce pana Čtvrtka:“Dobře, tak já už mám představu, co asi očekáváte.“ mě uklidnila. Musím říci, že i když jsme po prvním zaslání návrhu měli ještě dodatečné připomínky, stejně se nakonec jako „nejlepší“ ukázal prvotní návrh, ve kterém se projevil architektův cit pro náš nevelký prostor, už vybraný materiál pro kuchyňskou linku a dané barvy obkladů. Tím měl vlastně dosti svázané ruce. Určitě se na pana Čtvrtka obrátíme i se zadáním návrhu na obývací prostor, který volně navazuje na kuchyň. Klidné a vstřícné vystupování, rychlé zpracování návrhu a příjemná cena jsou určitě jeho velkou devizou. Můžeme jen doporučit a těšíme se na další spolupráci.
  Marie a František Dobrovolný Havlíčkův Brod

 • Katka Nováková napsal:

  Dobrý den pane Čtvrtku,
  děkuji Vám za spolupráci. Především oceňuji, že jste si na mě našel čas i v sobotu. Obdivuji, jak jste se zorientoval v mých námětech a požadavcích. Naprosto přesně jste vystihl můj vkus, co se týká barev! Dětský pokoj pro 2 kluky jste vymyslel naprosto geniálně, přestože to byla místnost velmi nepoddajná 🙂 Přeji Vám do budoucna mnoho stejně spokojených zákazníků jako jsem já.
  Hodně zdaru ve Vaší další práci
  Katka Nováková Tábor

 • Anna Koubková napsal:

  Dobrý den pane Čtvrtek,
  děkuji Vám za rychlé zpracování návrhu a za to, jak jste mi vyšel ve všem vstříc. Jsem s řešením velmi spokojená a rozhodně bych Vás doporučila svým známým. Jsem ráda že jsem se na Vás obrátila, pomohla mi i konzultace ohledně řešení ostatních prostor bytu. Vždycky bylo všechno jak jsme se domluvili, opravdu mám pro Vás jen slova chvály. Budu čekat na zaslání odkazů, fakturu včas uhradím.
  Ještě jsem se chtěla zeptat, nábytek je asi vyroben na míru, že? U varianty A u čeho jsou vyrobeny dveře, je to lesklé dřevo nebo sklo?
  Dveře se mi líbí v obýváku tmavé, ale ostatní bych tak tmavé nechtěla. Co byste mi poradil, šlo by udělat v obýváku tmavé a z chodby světlé?
  Říkám si že bych dveře vyřešila v odstínu podlahy, v této věci bych stála o Váš názor. Ta tmavá podlaha – je to odstín boston cherry? Nevím proč, ale připomíná mi to ořech, vím že to klame. Ještě jednou Vám mockrát děkuji za rychlé a kvalitní zpracování návrhu. Kéž by byla se všemi firmami taková spolupráce jako s Vámi. Přeju Vám hodně úspěchů ve Vaší práci.
  Zdraví Anna Koubková

  • Čtvrtek Jiří napsal:

   Dobrý večer paní Koubková,
   ano, nábytek je vyráběn na míru. Odpovědi na Vaše dotazy Vám zasílám emailem.
   Všem děkujeme že jste si udělali čas, a vyjádřily zde svou (ne) spokojenost s naší prací.

 • Ing. Jiří Buriánek napsal:

  S přítelkyní jsme se rozhodli provést rekonstrukci rodinného domu s tím, že začneme propojenou kuchyní s obývacím prostorem a sousedícím balkónem. Vnitřní osazení se zprvu zdálo být jednoduché – tam bude kuchyň, jídelní stůl, třeba příčka, sedačka, krb, dveře na balkón…. Jenže daný prostor nebyl zase tak velký jak se nejdříve zdálo, takže po delší době amatérských návrhů jsem se rozhodl svěřit uvažovaný záměr vnitřního osazení profesionálovi a tím byl pan Čtvrtek.

  Ve sjednaném termínu jsme si společně prohlédli stávající prostory, pan Čvrtek měl velice konkrétní dotazy či možné návrhy na zařizovaný interiér, což nás mile překvapilo. Už po odjezdu pan Čtvrka jsem měl dojem, že návrh bude zdařilý. Asi po týdnu nám byl zaslán předběžný návrh a musím přiznat, že moje představy o praktickém zařizování místností byly opravdu amatérské. Společně s přítelkyní jsme si návrhy důkladně prohledli, zaslali připomínky a požádali ještě o barevné variace námi vybraného řešení. Připomínkované návrhy přišli ještě tentýž den. Přítelkyně je spokojena – má svoji vysněnou kuchyni a já zase svůj krb. Nyní už konečně můžeme začít zařizovat, což nebude problém, protože součástí návrhů byli také cenové nabídky firem na provedení prací. Jelikož jsem byl s přístupem pana Čtvrka nadmíru spokojen, domluvili jsme se na návrhu dalších vnitřních prostor domu. Ještě jednou děkuji !

 • Lenka Jonáková napsal:

  S prací návrhářů pana Čtvrka a paní Beranové jsme byli maximálně spokojeni. Jejich návrhy předčily naše představy, mohu jen doporučit. Bude-li třeba, rádi využijeme jejich služeb i v budoucnu. L. a M. Jonákovi

 • Marie Řeháková napsal:

  Děkuji paní Beranové za krásný a perfektně udělaný návrh obývacího pokoje. Dlouho jsem se rozmýšlela,z da to zvládnu sama, nebo požádám o pomoc. Nakonec jsem se rozhodla pro toto studio a jsem velmi spokojená. Paní Beranová naprosto respektovala moje požadavky a navrhla mi pokoj maximálně vyhovující mým potřebám a představám. Děkuji a určitě všem vřele doporučím tuto spolupráci. Řeháková

 • P. Stejskal + J. Koubová napsal:

  Děkujeme za skvělou spolupráci, profesionalitu, výsledkem byl nadčasový design se kterým jsme byli moc spokojeni. Doporučuji!!
  P. Stejskal a J. Koubová

 • Kučerovi napsal:

  Vážená paní Beranová, vážený pane Čtvrtek,
  tímto Vám velmi děkujeme za velmi kvalitní a výborně odvedenou práci. Návrhy jednotlivých našich pokojů jsou nádherné a jedinečné. Maximálně jste se trefili do našeho vkusu. Opravdu byla provedena precizní práce. Setkali jsme se s velkou profesionalitou a velmi vstřícným přístupem. Paní Beranová nám osobně věnovala dostatek času, aby zjistila naše přání a preference. Také nám vždy velmi mile odpověděla na všechny naše dotazy a přání, okamžitě reagovala na veškeré naše připomínky a dala nám možnost výběru.
  Přejeme hodně úspěchů nejen ve Vaší další práci. Také přejeme nespočet stejně spokojených zákazníků. Budeme Vás určitě doporučovat všem našim známým a určitě se na Vás ještě obrátíme. Děkujeme.
  Rodina Kučerova, Brno

 • Sedláčková napsal:

  Po dlouhých úvahách zda si při přestavbě pokoje pro 12-ti letou dceru vystačit s vlastní fantazií, nebo požádat o pomoc profesionálního designera, mě oslovily internetové stránky p.Čtvrtka. Již po prvním tel.s pí. Beranovou jsem byla přesvědčená, že to nebyl špatný krok. Příjemné vystupování, profesionální přístup a notná dávka empatie se schopností vcítit se do požadavků a představ zákazníka je těmto designerům vlastní. Služby obou designerů mohu jen doporučit!
  Mgr. Edita Sedláčková
  Třebíč

 • Šebelovi napsal:

  Vážení designéři, paní Beranová, pane Čtvrtek,

  děkujeme mnoho za finální podobu návrhů obou dětských pokojů včetně šaten.

  Vaše práce je velmi zdařilá, návrhy plně vystihly naši představu jak po stránce praktické, tak estetické. Po předešlé nezdařilé spolupráci s nejmenovanou bytovou designerkou jsme přestávali věřit tomu, že z našich představ dokáže ještě někdo jiný vyčíst to, jaké máme přání a představy. Vám se to povedlo a za to ještě jednou moc děkujeme. Zároveň musíme pochválit velice dobrou spolupráci od samého začátku až do úplného konce. Byli jste spolehliví, dodrželi jste vše, na čem jsme se dohodli. Vzhledem k tomu, že náš dům nemáme ještě úplně dodělaný podle našich představ, věřím tomu, že naše spolupráce zdaleka tímto nekončí a v blízké době Vás opět oslovíme. Všem, kteří hledají ty správné designery, můžeme Vaše studio vřele doporučit. Až budeme mít pokojíčky podle návrhů zrealizované, určitě Vám zašleme foto.

  Přejeme Vám mnoho dobrých nápadů,spokojen ých klientů.

  Rodina Šebelova