Pěkně a levně – architekt Praha 12

I levný nábytek může z rukou architekta působit pěkně.

Né vždy bývá pravidlem, že vše co je levné je i pěkné. Zákaznice z Prahy 12 nám zadala projekt na zařízení celého interiéru rodinného domu. Na základě upřesnění požadavků jednotlivých pokojů jsme započali práci na projektu. Dětský pokoj měl sloužit jako dočasné útočiště pro děti, do budoucna se počítalo s novým nábytkem na míru. Z tohoto důvodu jsme sáhli po nábytku z Ikea.

Důležitou a dominantní roli v celém interiéru rodinného domu hrála podlaha. Vybraný dekor podlahy sjednocuje designově celý dům a udává styl celého prostoru. Se zákazníkem si náš architekt upřesnil materiál a barvu, jednalo se o vinylovou podlahu dub bělený číslo vzoru: 10123-2 od firmy Floorwood. Našim prvním úkolem bylo vybrat k podlaze dveře. Doporučily jsme dveře v běleném dubu nebo bílé. Zvítězily dveře bílé od firmy http://www.mandelli.cz/index.php/interierove-dvere-pardubice/prum/prum-royal-1d

Šatna to vyřeší

Při návrhu dětského pokoje jsme již měli volné ruce. Barvy pro dětský/studentský pokoj jsme zvolili modré a lososové, tak, aby byl pokoj vhodný jak pro kluka tak i pro holku. Snažili jsme se najít nejoptimálnější dispozici pro jednotlivé zóny a s tím související umístění nábytku. Vzhledem k tomu, že měl být pokoj využíván příležitostně, stačil pracovní stůl pro jedno dítě. Vzhledem k tomu, že byl pokoj nevelký, nám v rozmisťování nábytku ulehčil fakt, že dětský pokoj měl svoji vlastní šatnu.

TV i z postele

Další přání zákazníka, které jsme respektovali byl požadavek na možnost sledování TV z obou postelí. Na základě tohoto požadavku jsme rozmístili postele tak, že děti mohou při použití polohovatelných roštů v posteli, pohodlně sledovat televizi.

Důležitost nasvícení

Interiér vždy ožije zvolením vhodného nasvícení. V dětském pokoji se vždy snažíme prostor nasvítit rovnoměrně pomocí hlavního stropního osvětlení. Zde jsme použili led pásek integrovaný do sádrokartonového stropu. Doplňková světla v podobě lampiček u postele a integrovaného led pásku v čele postelí se postarala o příjemné nasvícení zón při čtení, nebo při večerním slézání z horní postele.

Levné a pěkné - interiéry  proč od nás?

  • Jsme bytoví designéři / architekti s 15ti letou zkušeností v oblasti bytových interiérů. Nabízíme návrhy a poradenství kuchyní, vyřešíme dispozici jak obývacího pokoje, tak kanceláře, ale i  studentského pokoje, ložnice a předsíně. Navrhujeme jak nové interiéry, tak i příp.  zajistíme částečné či komplexní rekonstrukce bytu, bytového jádra a domů za rozumnou cenu.
  • Vyvarujeme Vás možných chyb, kterých se můžete  při realizaci interiérů dopustit a zároveň Vám zajistíme  nejoptimálnější poměr mezi cenou a kvalitou dodaných služeb i materiálů.
  • Vytvoříme harmonogram prací, nákresů instalací a okótování nábytku
  • Případné názory zákazníků na naši práci (příp. diskuze) naleznete  v sekci reference / doporučení zákazníků
  • Dále nabízíme návrhy komerčních interiérů a firem. Vyřešíme prostory kadeřnických salónů, sladíme design jednacích místností, kanceláří, obchodů, kaváren, barů, restaurací s firemní identitou