Osvětlení – rodinný dům v Praze

Vizualizace osvětlení interiéru rodinného domu na okraji Prahy –  cena zde. Oslovila nás zákaznice s požadavkem o vytvoření moderního interiéru ještě nepostaveného rodinného domu. Na první schůzce, která proběhla standartním způsobem u kávy v místě bydliště zákaznice, jsme si upřesnily základní požadavky investorky. Domluvily jsme si moderní, ale osobitý styl, který jsem měl respektovat ve všech navrhovaných místnostech.

Jak navrhnout světla v místnosti moderního interiéru

v návrhu jsem kladl velký důraz  na nasvícení celého interiéru. Jen v místnosti obývacího pokoje, jídelny a kuchyně jsem použil 14 různých efektů světla / osvětlení, které užasně dotvářely image interiéru a navzájem se nerušily. Kombinace těchto světel má navazovat při různých příležitostech příjemnou atmosféru, aniž by uživatele oslňovala nadměrnou intenzitou.

Hledáte: návrhy a vizualizace osvětlení interiéru, návrh osvětlení rodinného domu, moderní osvětlení, osvětlení bytu, návrh osvětlení obývacího pokoje

Osvětlení interiéru - proč od nás?

  • Jsme tým designérů s 15ti letou zkušeností v oblasti nasvícení a designu interiérů. Navrhujeme jak nové osvětlení, tak i příp. 
zajistíme částečné či komplexní rekonstrukce světel 
a osvětlení za rozumnou cenu.
  • Vyvarujeme Vás možných chyb, kterých se můžete 
při nasvícení interiérů dopustit a zároveň Vám zajistíme 
nejoptimálnější poměr mezi cenou a kvalitou 
dodaných služeb i světel.
  • Vytvoříme harmonogram prací, nákresů instalací osvětlení 
a celou zakázu koordinujeme
  • Případné názory zákazníků na naši práci naleznete 
v sekci reference zákazníků