Sauna v interiéru koupelny

Návrh sauny – koupelnu horského domu jsem pro dokonalou relaxaci a odpočinek vybavila saunou. Infrasauna pro 3 osoby vyrobena z kvalitního cedrového dřeva. Podlaha i stěny obloženy velkoformátovým matným obkladem v dekoru kamene. Kombinace světlých stěn v barvě white sand a tmavé podlahy v dekoru vulcano nám zaručí jednoduchý a nadčasový vzhled, vše ze série Hudson.

Sprchová zástěna

Návrhy koupelen – v černém matném provedení z kolekce Black Line od SanSwiss. V koupelně jsou dvě umyvadla na desku obdélníkového tvaru se zaoblenými hranami v černém matném provedení. Nábytek i dveře vyrobeny na míru z dýhovaných desek Oak Vintage Retro od výrobce Decospan. Designový radiátor Zehlender Charleston Bar je funkční a zároveň zajímavý doplněk v interiéru.

Návrh koupelny se saunou - proč od nás?

  • Jsme bytový designéři / architekti s 15ti letou zkušeností v oblasti navrhování bytových interiérů. Nabízíme návrhy, poradenství a realizace interiérů. Navrhujeme jak nové interiéry, tak i zajistíme částečné či komplexní rekonstrukce bytu, bytového jádra a domů za rozumnou cenu. Prohlédněte si naši fotogalerii obrázků.
  • Vyvarujeme Vás možných chyb, kterých se můžete  při realizaci interiérů dopustit a zároveň Vám zajistíme  nejoptimálnější poměr mezi cenou a kvalitou dodaných služeb i materiálů.
  • Vytvoříme harmonogram prací, nákresů instalací
  • Případné názory zákazníků na naši práci naleznete  v sekci reference zákazníků