Interiér panelového bytu v Brně

Interiér panelového bytu v Brně – hlavní obytný prostor v jednopokojovém panelovém bytě s trvalým spaním a minimálními kompromisy. Kuchyňská linka do tvaru L a s vyvýšenými spotřebiči splňuje všechny požadavky moderní kuchařky. Nabízí dostatek úložného prostoru, dostatek pracovní plochy a optimální ergonomii. Jediným kompromisem je absence myčky na úkor úložných prostorů, což bylo přáním zákazníka. V rohu nad dřezem je jedna řada výklopných skříněk, které nabízí kromě úložného prostoru také odkládací plochu na košíky, misky, kuchařky a jiné důležité zařizovací předměty, které jsou nedílnou součástí tohoto prostoru. Tyto skříňky je v případě přání zákazníka nahradit otevíracími, cena skříněk se pak poníží o cenu pístů, které slouží k vyklápění dvířek.

Světla a doladění interiéru v paneláku

Podsvícením těchto skříněk led pásky integrovanými nahoře i dole do materiálu skříní, nabere tento tmavý koutek příjemný nádech. Nad varnou deskou je samostatná moderní skleněná digestoř bez dalších skříněk. Díky tomu bude tato stěna u vstupních dveří do prostoru působit vzdušně a otevřeně. Odsavač par má vlastní zdroj světla, zákazník nebude mít tedy ani večer pocit nedostatku světla při vaření.
Materiály kuchyně v paneláku se volili tak, aby ladili se stávajícím jídelním stolem, židlemi a komodou. Dekory imitující přírodní materiály panelákový byt zútulní, čímž prostor nepůsobí neosobně a sterilně. Skládané dvířka a bílé kachličky dodají kuchyni jemný provensálsky nádech, ale nenaruší celkový moderní vzhled kuchyně.

Snížený strop

U balkónových dveří je stávající komoda s TV a rozkládací sedačka na každodenní spaní s lehkým snadno přemístitelným konferenčním stolkem. Sedací souprava je pro snadnější čištění ošetřena povrchovou úpravou QUACLEAN. Tato úprava čalouněných povrchů umožňuje čistit takto upravené povrhy pouze pomocí navlhčeného hadříku.
Nad kuchyní je sádrokartonový strop snížený o 5cm díky čemu se prostor lépe nasvítí a opticky se tím prostor kuchyně oddělí od obývací části. K tomuto optickému dělení prostoru přispívá i pruh tapety za sedačkou a za TV.

Interiér - Proč od nás?

  • Jsme tým designérů s 15ti letou zkušeností v oblasti interiérů. Navrhujeme jak nové interiéry, tak i příp. 
zajistíme částečné či komplexní rekonstrukce bytu 
a pokojů za rozumnou cenu.
  • Vyvarujeme Vás možných chyb, kterých se můžete 
při realizaci interiérů dopustit a zároveň Vám zajistíme 
nejoptimálnější poměr mezi cenou a kvalitou 
dodaných služeb i materiálů.
  • Vytvoříme harmonogram prací, nákresů instalací 
a celou zakázu koordinujeme
  • Případné názory zákazníků na naši práci naleznete 
v sekci reference zákazníků