I pracovna může být útulná – Praha 8

Pražský interiér pracovny v přírodních barvách, který paní domu poskytne i možnost odpočinku na pohodlné rozkládací pohovce. Pokoj má zároveň posloužit i jako dočasný azyl pro návštěvy. Prostoru jsme zachovali vzdušnost i přes požadavek na dostatek úložného prostoru.

Tapeta – design v interiéru

Tapetu, kterou naleznete zde https://www.biano.cz/produkt/28164375-vliesova-tapeta-mr-perswall-magnolia-180-x-265-cm jsem použil jako klíčový prvek designu pracovny. Tapetu nalepenou na sádrokarton oživil led pásek, který interiér příjemně nasvítí. Tapeta mne inspirovala k výběru barvy nábytku, kterou jsem doplnil o dekor dřeva. Benátský štuk použitý na stěně za tapetou prostor útulní a dodá mu nadčasovost. O hlavní nasvícení interiéru se postaralo stropní čtvercové světlo, které prostor dostatečné nasvítí.

Nábytek od architekta

Nábytek navržený od architekta – vyrobený z lamina a MDF desek, rozměrově odpovídal kancelářským potřebám jako šanon a tiskárny. Rozměr tiskárny byl v zachování designu oříškem. Nicméně jsem se nesnažil tyto zařízení nijak maskovat a začlenil jsem je v sestavě skříní.

Interiér kanceláře v Praze 8 - od bytového designera?

  • Jsme tým designérů s 15ti letou zkušeností v oblasti interiérů. Navrhujeme jak nové interiéry, tak i příp.  zajistíme částečné či komplexní rekonstrukce bytu  a pokojů za rozumnou cenu.
  • Vyvarujeme Vás možných chyb, kterých se můžete při realizaci interiérů dopustit a zároveň Vám zajistíme nejoptimálnější poměr mezi cenou a kvalitou  dodaných služeb i materiálů.
  • Vytvoříme nákresy instalací a okótování nábytku
  • Případné názory zákazníků na naši práci naleznete v sekci reference zákazníků