Luxusní kuchyňské linky – Beroun

Luxusní kuchyňská linka v Berouně….byla navržená do novostavby rodinného bungalovu cca 50km od Prahy Beroun… ve třetím nejlidnatějším městě v Hořovicích. Kuchyňské linky Beroun – tato v provedení lak vysoký lesk, s kombinací přírodní dýhy je vhodnou volbou pro dosažení luxusu v interiéru. Dalším prvkem, který přidal na luxusu kuchyňské linky byl vhodný výběr spotřebičů. Zvolili jsme spotřebiče navržené světoznámým designerem Français Ora-ïto , který navrhl designovou řadu pro výrobce spotřebičů Gorenje.

Luxus, který v Berouně neodradí

Návrh kuchyně v přírodních tónech zaručuje interiéru jak nadčasovost tak i jeho neokázalost. Celkový luxus dodává prostoru vinylová podlaha v dekoru dřeva, doplněná o krémově-meruňkové závěsy na oknech.

Také se inspirujte:

design studentského pokoje ,

Interiér Beroun - proč od nás?

  • Jsme tým designérů s 15ti letou zkušeností v oblasti interiérů. Navrhujeme jak nové interiéry, tak i příp.  zajistíme částečné či komplexní rekonstrukce bytu  a pokojů za rozumnou cenu.
  • Vyvarujeme Vás možných chyb, kterých se můžete  při realizaci interiérů dopustit a zároveň Vám zajistíme  nejoptimálnější poměr mezi cenou a kvalitou  dodaných služeb i materiálů.
  • Vytvoříme harmonogram prací, nákresů instalací
  • Případné názory zákazníků na naši práci naleznete v sekci reference zákazníků