Online – architekt interiérů v Praze 11

Interiérového architekta pro online návrhy bytů a domů. K rekonstrukci bytu 3+1 v části Praha 11, se rozhodla mladá rodina. Na nově zakoupeném bytě, bylo již hodně znát, že nepatří k nejnovějším, proto se rekonstrukce vzala z gruntu. V on-line návrhu jsme řešily jak design podlah, dveří a nábytku, tak i rozmístění světel, zásuvek a vypínačů.

11 dnů pro návrh

Zákazníci neměli moc času, proto jsme museli všechny návrhy dodat do 11 dnů od předání podkladů. Pracovali jsme ve dne v noci, aby na designu a celkovém vzhledu bytu, nebyla krátká 11ti denní lhůta znát. Vše se nakonec podařilo zrealizovat na 1čku a realizace na klíč se zdařila do posledního detailu.

Architekt online - interiéry  proč od nás?

  • Jsme bytoví designéři / architekti s 15ti letou zkušeností v oblasti bytových interiérů. Nabízíme návrhy a poradenství kuchyní, vyřešíme dispozici jak obývacího pokoje, tak kanceláře, ale i  studentského pokoje, ložnice a předsíně. Navrhujeme jak nové interiéry, tak i příp.  zajistíme částečné či komplexní rekonstrukce bytu, bytového jádra a domů za rozumnou cenu.
  • Vyvarujeme Vás možných chyb, kterých se můžete  při realizaci interiérů dopustit a zároveň Vám zajistíme  nejoptimálnější poměr mezi cenou a kvalitou dodaných služeb i materiálů.
  • Vytvoříme harmonogram prací, nákresů instalací a okótování nábytku
  • Případné názory zákazníků na naši práci (příp. diskuze) naleznete  v sekci reference / doporučení zákazníků
  • Dále nabízíme návrhy komerčních interiérů a firem. Vyřešíme prostory kadeřnických salónů, sladíme design jednacích místností, kanceláří, obchodů, kaváren, barů, restaurací s firemní identitou