2 koupelny v rodinném domku – návrh

Navrhování koupelny v rodinném domku – horský dům navržený z přírodních materiálů a barev


1. Koupelna v patře navazuje na ložnici rodičů a na toaletu, která je přístupná jak z koupelny, tak z chodby pro potřeby návštěvy. Sprchová zástěna z nové série Black Line od švýcarské firmy SanSwiss vyniká dokonalou kombinací minimalismu a plnohodnotné funkčnosti. Koupelnový radiátor Zehnder Charleston Bar v černé barvě jsem opatřila variabilním držákem na ručníky. U velkoformátové dlažby Interno 9 v imitaci betonu nebo zoxidovaného kovu lze vybírat z matného nebo lapovaného povrchu. Kamenné umyvadlo z šedé žuly je ruční výroby a má leštěný povrch. Velice živě působí nábytek v dekoru kartáčovaného dubu – vyrobený na míru.

2. Návrh koupelny – prarodičům

V přízemí domu slouží koupelna prarodičům a synovi, proto je navržena elegantně a nadčasově. Obklad i dlažba imitace kamene v kombinaci hladká pololesklá šedá v odstínech Necar a Gris dodává Los Kachlos. Sprchová zástěna ze série Black Line v provedení Walk In se vyznačuje dokonalým minimalismem. Také podomítkové baterie v černém matném provedení vynikají čistým designem. Závěsné svítidlo Minimal Nero od Ideal Lux dodává https://www.palnas.cz/

Interiér koupelny - návrhy proč od nás?

  • Jsme tým designérů s 15ti letou zkušeností v oblasti interiérů. Navrhujeme jak nové interiéry, tak i příp.  zajistíme částečné či komplexní rekonstrukce bytu  a pokojů za rozumnou cenu.
  • Vyvarujeme Vás možných chyb, kterých se můžete  při realizaci interiérů dopustit a zároveň Vám zajistíme  nejoptimálnější poměr mezi cenou a kvalitou  dodaných služeb i materiálů.
  • Vytvoříme harmonogram prací, nákresů instalací a celou zakázu koordinujeme
  • Případné názory zákazníků na naši práci naleznete  v sekci reference zákazníků