Ve skandinávském stylu – Kladno

Skandinávský styl Kladno – ložnice je místo kde především odpočíváme a relaxujeme. K tomu potřebujeme útulné prostředí, ve kterém se cítíme uvolněně a klidně. Postele značky Hastens jsou jedny z nejluxusnějších postelí na světe. Vyrábí se na míru, ručně a výhradně z přírodních materiálů. Také u ložního povlečení vsaďte na kvalitu materiálu – nežehlivý satén, hřejivý flanel nebo tradiční damašek. Stěny ložnice můžeme vytapetovat oblíbenými vliesovými tapetami. Decentní geometrický vzorek v šedo-modré barvě z kolekce Finesse je příjemný i na dotek.

Doplňky

Do ložnice v horské chatě jsme vybrali závěsné svítidlo Galileo z mosazi od italské značky Il Fanale. Nástěnné svítidla Reporter s nastavitelným ramenem se také vyrábí ručně firmou https://www.ilfanale.com/. Nástěnné obrazy v modrých odstínech a s tématikou lesa, Moderní koberec Theko Heritage Cloude má jemný a lesklý povrch, je vhodný pro podlahové vytápění, které je rozvedeno v celém domě včetně ložnice.

Interiér v Kladnu - Skandinávský styl, proč od nás?

  • Jsme tým designérů s 15ti letou zkušeností v oblasti interiérů. Navrhujeme jak nové interiéry, tak i příp. zajistíme částečné či komplexní rekonstrukce bytu a pokojů za rozumnou cenu.
  • Vyvarujeme Vás možných chyb, kterých se můžete  při realizaci interiérů dopustit a zároveň Vám zajistíme nejoptimálnější poměr mezi cenou a kvalitou dodaných služeb i materiálů.
  • Vytvoříme harmonogram prací, nákresů instalací
  • Případné názory zákazníků na naši práci naleznete v sekci reference zákazníků