Malý dětský pokoj – Hradec Králové

Malý pokoj pro dívku

Tento pokojík o rozměru 2,24m x 3,54m může být samotnou definicí kompaktního pokoje. Návrh malého dětského pokoje – a přeci v něm najdete rohový psací stůl, kosmetický stolek, šatní skříň a postel s matrací 200x100cm. Barva, která v pokojíku vládne je barva roku 2019 Living Coral. Ta je doplněná jemnou pastelovou zelenou barvou na některých dvířkách a stejným dekorem dřeva Javor, který je na stávajících dveřích do pokoje.

Předěl malého pokoje

Psací stůl s policemi po strop, tvoří optický předěl malého pokoje. Za ním se schovává metrová postel s čalouněným obkladem a několika malými úložnými prostory. Ideální odpočinkový koutek nabízející pohodlí a soukromí. Samozřejmě, v dnešní době zde nemůže chybět čtecí lampička s bezdrátovou nabíječkou 🙂 Protější stěna je zdobená foto-tapetou znázorňující kresbu s motivem Paříž.

Také si prohlédněte:

Malé interiéry - proč od nás?

  • Jsme tým designérů s 15ti letou zkušeností v oblasti interiérů. Navrhujeme jak nové interiéry, tak i příp. zajistíme částečné či komplexní rekonstrukce bytu a pokojů za rozumnou cenu.
  • Vyvarujeme Vás možných chyb, kterých se můžete při realizaci interiérů dopustit a zároveň Vám zajistíme nejoptimálnější poměr mezi cenou a kvalitou dodaných služeb i materiálů.
  • Vytvoříme harmonogram prací, nákresů instalací  a celou zakázku koordinujeme
  • Případné názory zákazníků na naši práci naleznete v sekci reference zákazníků