Návrh vinotéky – prodejna vína

Návrh vinotéky/prodejna vína – zadavatelé projektu si pronajali komerční prostor v historickém domě. Vše po celkové rekonstrukci. Místnost s klenutými stropy v gotickém stylu si říkala o něco výjimečného, a proto navrhnout zde vinotéku bylo pro mě výzvou.
V prodejně chtěli majitelé umístit regály na lahvové víno, prodejní pult, police pro přenosné lednice na víno v bagu. Tento blok měl dělit prodejní část/prostor pro zákazníky od zázemí prodejny/prostor pro zaměstnance vinotéky. Nutnou součástí vinotéky byl kout se dřezem a myčkou. Tato část je od prodejny oddělena menším barem. Výklenek ve zdi jsme vymalovali bordó červenou, opatřili policemi s podsvícením a vznikl prostor pro luxusní šumivá vína.

Nábytek do prodejny s vínem

V hlavní části prodejny jsou rozmístěny kulaté barové stolky – dřevěná deska s kovovými nohami, které slouží k degustaci vína. Nábytek je vyrobený truhlářskou firmou s dlouholetou tradicí. Také jsme se při realizaci neobešli bez zkušeného zámečníka. V návrhu jsem zvolila prvky tmavého dubového dřeva a tepaného kovu.
Podtrhnout elegantní šarm francouzkých vín se nám podařilo díky vlisové tapetě s damaškovým vzorem z kolekce Elegance od výrobce Graham&Brown v béžové, metalické barvě.
Výjimečnost prostoru zaručují dva závěsné lustry, které doplňují poziční svítidla a náladové osvětlení v podobě led pásků.
Přáním majitelky bylo umístit do výlohy rostlinu např. olivovník v květináči. Na podlahu investor zvolil keramickou dlažbu s mozaikovými prvky v barvě pálené cihly.

Interiér - Proč od nás?

  • Jsme tým designérů s 15ti letou zkušeností v oblasti interiérů. Navrhujeme jak nové interiéry, tak i příp. 
zajistíme částečné či komplexní rekonstrukce bytu 
a pokojů za rozumnou cenu.
  • Vyvarujeme Vás možných chyb, kterých se můžete 
při realizaci interiérů dopustit a zároveň Vám zajistíme 
nejoptimálnější poměr mezi cenou a kvalitou 
dodaných služeb i materiálů.
  • Vytvoříme harmonogram prací, nákresů instalací 
a celou zakázu koordinujeme
  • Případné názory zákazníků na naši práci naleznete 
v sekci reference zákazníků