Showroom – Velké Meziříčí

Showroom Velké Meziříčí – v nově postaveném objektu na okraji Velkého Meziříčí u dálnice si firma u nás objednala návrh showroomu pro své zákazníky. Velkorysý prostor určený k tomuto účelu má zahrnovat recepční pult, malou kuchyňku se dřezem, samoobslužný automat na nápoje, zákoutí pro čekající zákazníky na odtah či servis s dostatečným množstvím sezení + televizní obrazovka. Současně vznikl prostor pro prezentaci nového vozu či motocyklu.

Nábytek do Showroom

Nábytek jsme volili kombinaci lamina dekor dřeva a uni dekor, u recepčního pultu jsme pracovali také se sklem. Minimalistická kuchyňka se v případě potřeby skryje za posuvné dveře do nábytku. V druhé variantě je návrh doplněný o vertikální květinovou stěnu. Jedná se o designový prvek vhodný do moderního interiéru. Realizaci těchto květinových stěn pro nás zajišťuje firma Jungle Interiors.
Velkoformátové obkladové desky v dekoru dřeva a uni barvě jsou vhodné do velkých prostor. Spolu s podsvícením vytvoří luxusní akcent, který bude přitahovat vaši pozornost.
Důležitou úlohu v celém prostoru hraje podlaha. Zvolili jsme formátovanou glazovanou slinutou dlaždici z kolekce

Random https://www.rako.cz/cs/inspirace/podlahy/random od českého výrobce Rako v odstínu tmavě šedá. Na podlaze v showroomu jsme použili jak dlaždice 60 x 60 tak mozaiku 20 x 20.
U křesla z kolekce Nu od firmy Profim je možný výběr nohou i široký výběr potahových materiálů. Ke křeslům výrobce nabízí kávové stoly se skleněnou deskou. V moderním kancelářském prostoru nechybí křesla s pohovkou z kolekce Vancouver Lite také od firmy Profim.

Interiér - Proč od nás?

  • Jsme tým designérů s 15ti letou zkušeností v oblasti interiérů. Navrhujeme jak nové interiéry, tak i příp. 
zajistíme částečné či komplexní rekonstrukce bytu 
a pokojů za rozumnou cenu.
  • Vyvarujeme Vás možných chyb, kterých se můžete 
při realizaci interiérů dopustit a zároveň Vám zajistíme 
nejoptimálnější poměr mezi cenou a kvalitou 
dodaných služeb i materiálů.
  • Vytvoříme harmonogram prací, nákresů instalací 
a celou zakázu koordinujeme
  • Případné názory zákazníků na naši práci naleznete 
v sekci reference zákazníků