Interiér domu – architektka Vysočina

Architektka Vysočina – obytná část interiéru na Vysočině zahrnuje kuchyň, jídelnu a obývací pokoj s relaxačním koutem. Součástí prostoru je otevřené schodiště do patra domu. I když je dům patrový, nad jídelní částí chybí strop, tudíž do místností proudí světlo jak ze střešních oken, tak z francouzkým oken v prvním patře. V prostoru jídelny a obývací zóny jsou velká portálová okna, které nabízí přímý výhled do zahrady a propojují tak interiér s exteriérem domu.


Čistá a jednoduchá linie se prolíná celým interiérem. Bezfalcové dveře Harmonie Komfort od českého výrobce Sapeli jsou pojaty minimalisticky v barvě bílá nebo černá grafit. Ve stejných odstínech je veškerý nábytek doplněný o přírodní dubovou dýhu ošetřenou olejem pro zachování autentičnosti vzhledu dřeva. Kuchyň vyrobena z kvalitních materiálů – laková dvířka bez úchytů a tenká pracovní deska z kompaktních laminátů splňuje veškeré požadavky moderního, funkčního a nadčasového designu.

Židle Ton od architektky

Dominantou jídelny je nábytek od značky Ton. Design židle Leaf navrženou architekty a vyrobené z lisované překližky jsou lehké a stabilní, s možností výběru čalounění. Prostorný stůl Trapez díky tenkému plátu je optický lehký, přesto stabilní. Prostor nad jídelním stolem patří závěsnému osvětlení v přírodní variantě – 5  kusů lamp vyrobených z lýka.

Útulnou atmosféru dotváří plynový krb Kalfire s trojstranným prosklením. Relaxační zóně nechybí velká vestavná knihovna s pracovním koutem a pohodlným křeslem, které lze vyrobit z látky či z kůže.

Přání klienta bylo použití mramorované pohledové stěrky. Luxusní vzhled, příjemný povrch stěny a odolnost vůči mechanickému poškození zaručují stěrky Pandoma. Broušením a lakováním lze dosáhnout různých efektů. Cena nejen tohoto návrhu je zde.

Také hledáte: dětských pokojů Vysočinaobývacích pokojů Vysočinabytový designer a bytový architekt VysočinaVysočina kuchynínahlédnutí do koupelen VysočinaVysočina ložnice

Interiér Vysočina - proč od nás?

  • Jsme tým designérů s 15ti letou zkušeností v oblasti interiérů. Navrhujeme jak nové interiéry, tak i příp.  zajistíme částečné či komplexní rekonstrukce bytu a pokojů za rozumnou cenu.
  • Vyvarujeme Vás možných chyb, kterých se můžete při realizaci interiérů dopustit a zároveň Vám zajistíme nejoptimálnější poměr mezi cenou a kvalitou dodaných služeb i materiálů.
  • Vytvoříme harmonogram prací, nákresů instalací
  • Případné názory zákazníků na naši práci naleznete v sekci reference zákazníků