Bytový dům Benešov

Návrh bytového domu s rekonstrukcí

Starší manželský pár z Benešova nás oslovil ohledně návrhu rekonstrukce spodního patra domu. V celém patře se použila nová vinylová podlaha a vyrovnal se strop. V chodbě a předsíni se použila neutrální šedá výmalba doplněná bílou tapetou s motivem listů. Použili se i nové bílé dveře s texturou dřeva. Stávající schodiště se doplnilo o bílou zástěnu z dřevěných sloupků a přidalo se nové zábradlí podsvícené LED páskem.

Rozdělení obytné části

Hlavní obytná část se pomocí nábytkové stěny rozdělila na kuchyni s jídelním stolem a obývací část. Nicméně díly otevřeným policím se jedná pouze o optický předěl díky kterému mají obyvatelé přehled o celém prostoru. Hlavním požadavkem kuchyně byl dřez pod oknem a dostatek pracovní plochy. Do prostoru kuchyně se vešel jídelní stůl z IKEA pro 6 – 8 osob. Strop nad kuchyní se dále snížil o 15cm díky čemu vznikla rampa podsvícená LED páskem.

Rekonstrukce koupelny

Upravila se také koupelna kde se použil hnědo-béžový obklad doplněný bílým lesklým vroubkovaným obkladem. Umyvadlo se skříňkou z IKEA se doplnila o dřevěné laťové poličky na ručníky. V nové sprše vznikla zděná lavice pro starší členy rodiny.

Také si prohlédněte:

dětské pokoje v Benešověobývací pokoje Benešovbytový designer z Benešovabenešovské kuchyněnahlédnutí do benešovských koupelenbenešovská ložnice

Interiér bytového domu v Benešově - proč od nás?

  • Jsme tým designérů s 15ti letou zkušeností v oblasti interiérů. Navrhujeme jak nové interiéry, tak i příp. 
zajistíme částečné či komplexní rekonstrukce bytu 
a pokojů za rozumnou cenu.
  • Vyvarujeme Vás možných chyb, kterých se můžete 
při realizaci interiérů dopustit a zároveň Vám zajistíme 
nejoptimálnější poměr mezi cenou a kvalitou 
dodaných služeb i materiálů.
  • Vytvoříme harmonogram prací, nákresů instalací 
a celou zakázu koordinujeme
  • Případné názory zákazníků na naši práci naleznete 
v sekci reference zákazníků