Dívčí studentský pokoj – Moravský Krumlov

Dívčí studentský pokoj v Moravském Krumlově. Tento moderní/skandinávsky pokoj byl navržen tak, aby splňoval všechny požadavky mladé studentky. Pokoj nabízel dostatek prostoru na umístění velké postele, pracovního koutku pod oknem, kosmetického koutku. Velký důraz jsem kladl i na dostatek úložného prostoru (kterého v dívčím pokoji není nikdy dost 🙂 ) a také se nabídl výklenek s oknem ideální pro vytvoření čtecího koutku použitím úložné lavice s čalouněným sedákem a zády.

Barvy v návrhu studentského pokoje

Převažující neutrální barvy, bílá a šedá jsou doplněné o staro-růžové prvky na nábytku a tapetě. Ovčí kožešiny na podlaze u čtecího koutku a vedle postele, dodávájí pokoji patřičnou útulnost. Originální motiv výrobce dvířek Trachea dodal spolu s osvětlením , interiéru na originalitě a moderním stylu.

Také si prohlédněte:

dětské pokoje v Moravském Krumlově, obývací pokoje Moravský Krumlov, bytový designer z Krumlova,  kuchyně, nahlédnutí do moravskokrumlovských koupelen, krumlovská ložnice

Interiér dívčího studentského pokoje - proč od nás?

  • Jsme tým designérů s 15ti letou zkušeností v oblasti studentských interiérů. Navrhujeme jak nové interiéry, tak i příp. 
zajistíme částečné či komplexní rekonstrukce bytu 
a pokojů za rozumnou cenu.
  • Vyvarujeme Vás možných chyb, kterých se můžete 
při realizaci interiérů dopustit a zároveň Vám zajistíme 
nejoptimálnější poměr mezi cenou a kvalitou 
dodaných služeb i materiálů.
  • Vytvoříme harmonogram prací, nákresů instalací 
a celou zakázu koordinujeme
  • Případné názory zákazníků na naši práci naleznete 
v sekci reference zákazníků