Kinosál v domě – Praha 2

Interiér domu s vlastním kinosálem toť splněný sen mladíka v Praze 2. Dominantou prostoru je 7 pohodlných kinových křesel s držáky na pití. Z těchto křesel je skvělý výhled na takřka 4 metrové plátno s nastavitelným podsvícením. Toto plátno je na zdi, které je obložené černým kamenem.

Násvícení kinosálu

Kámen se použil i na zadní stěně a je rovněž nasvícený LED páskem s nastavitelnou intenzitou a barevností. Na stropě je po obvodě snížená sádrokartonová rampa, také podsvícená LED páskem s nastavitelnou intenzitou a barevností. Samotný strop je černá deska s LED světýlky imitující hvězdné nebe.

 dětských pokojů v Praze 2obývacích pokojů Praha 2bytový designer a bytový architekt Praha 2 pražské kuchyněnahlédnutí do pražských koupelenpražská ložnice

Interiér kinosálu v Praze 2 - proč od designera?

  • Jsme tým designérů s 15ti letou zkušeností v oblasti interiérů. Navrhujeme jak nové interiéry, tak i příp. zajistíme částečné či komplexní rekonstrukce bytu a pokojů za rozumnou cenu.
  • Vyvarujeme Vás možných chyb, kterých se můžete při realizaci interiérů dopustit a zároveň Vám zajistíme nejoptimálnější poměr mezi cenou a kvalitou dodaných služeb i materiálů.
  • Vytvoříme harmonogram prací, nákresů instalací a celou zakázu koordinujeme
  • Případné názory zákazníků na naši práci naleznete v sekci reference zákazníků