Koupelna s industrialními prvky – designer Slavkov u Brna

Koupelnový designer ve Slavkově u Brna – další povedená koupelna v které převládá jednoduchost. Světle šedý obklad kombinovaný tmavě šedým obkladem je oživený světlým dřevem a černými kovovými prvky, které dodávají prostoru industriální nádech.

Sprchový kout bez dveří

Atypické je především řešení sprchového koutu s betonovou vaničkou, který nemá dveře. Místo dveří jsem použil zástěna sprchového koutu, která je zatahovatelná. Koupelna je tak variabilnější. Díky zatahovací zástěně bude koupelna vzdušnější a nabídne větší volnost v pohybu. Při sprchování se zástěna roztáhne, aby voda zůstala tam kde má 🙂

Vana se zvolila asymetrická (se skosenou stranou) díky čemu tak nepřekáží a koupelna je ještě průchodnější. Za vanou a vedle sprchy jsou niky z obkladu imitujícího světlé dřevo, podsvícené LED pásky.

Designér koupelen Slavkov u Brna - proč od nás?

  • Jsme tým designérů s 15ti letou zkušeností v oblasti interiérů. Navrhujeme jak nové bytové interiéry, tak i příp.  zajistíme částečné či komplexní rekonstrukce bytu, domu   a pokojů za rozumnou cenu.
  • Vyvarujeme Vás možných chyb, kterých se můžete  při realizaci interiérů dopustit a zároveň Vám zajistíme nejoptimálnější poměr mezi cenou a kvalitou  dodaných služeb i materiálů.
  • Vytvoříme harmonogram prací, nákresů instalací
  • Případné názory zákazníků na naši práci naleznete  v sekci reference zákazníků