Ložnice v obývacím pokoji – design Brno

Ložnice v obývacím pokoji v Brně. Někdy nastane situace, kdy máte hodně prostoru, ale málo pokojů a ne příliš ideální dispozici bytu. To bylo zřejmé i v tomto bytě, kde jsou všechny pokoje úzké dlouhé a okna jsou jenom u zadní zdi. Rodina žijící v tomto bytě potřebovala najít způsob jak do bytu přidat ještě jeden pokoj, aby děti mohli mít vlastní pokoje. Pokoje rozdělit příčkou nešlo z důvodu nedostatku oken. Nicméně stávající obývací pokoj byl dost velký na to aby se do něj vešla stávající postel. Chtělo to jen najít způsob jak dosáhnout dostatek soukromí.

Jak na to?

Pro stávající postel se vymyslelo nové čelo, které tvoří základ dělící prvku prostoru. Čelo nabízí noční stolky a čtecí osvětlení pro oba. Vedle postele je také prostor pro velkou šatní skříň a toaletní stolek. Na čelo postele se vymyslela poloprůhledná konstrukce z dřevěných latí, která propouští část přírodního světla z okna, ale také částečně blokuje výhled do ložnice. Navíc je mezi obývací části a ložnicí závěs, který si můžete kdykoliv zatáhnout pro zvýšení soukromí.

I po přidání ložnice je obývací kout pořád dost velký pro celou rodinu. Rozkládací rohová sedačka nabízí sezení pro 4-5 osob. Převážná část nábytku byla navržená nábytkem z prodejny IKEA.

Interiér Brno - ložnice v obýváku proč od nás?

  • Jsme tým designérů s 15ti letou zkušeností v oblasti interiérů. Navrhujeme jak nové interiéry, tak i příp. 
zajistíme částečné či komplexní rekonstrukce bytu 
a pokojů za rozumnou cenu.
  • Vyvarujeme Vás možných chyb, kterých se můžete 
při realizaci interiérů dopustit a zároveň Vám zajistíme 
nejoptimálnější poměr mezi cenou a kvalitou 
dodaných služeb i materiálů.
  • Vytvoříme harmonogram prací, nákresů instalací
  • Případné názory zákazníků na naši práci naleznete 
v sekci reference zákazníků