Nadčasová kuchyně a obývací pokoj – Pohořelice

Prostorná nadčasová kuchyně a obývací pokoj s pracovnou v Pohořelicích. Hlavní obytný prostor této novostavby nabízí štědré rozměry a nevyžadoval žádné kompromisy. Kuchyňská linka ve tvaru U nabízí dostatek úložného prostoru a pracovní plochy na každodenní vaření pro celou rodinu. Kombinace bílé, šedé, dekoru dřeva a kamene se jen tak neokouká. Barový pult podsvícený LED páskem…nejen praktický, ale také příjemný na pohled.

Jídelní židle

Mezi bílé jídelní židle se přimíchali dvě žluté kvůli mírnému barevnému kontrastu. Obývací části dominuje velká sedačka ve tvar U, která nabízí dost prostoru pro celou rodinu i hosty. Nábytek navržen ze starého dekoru dřeva, který je v kuchyni doplněný o antracitovou barvu. Sedačka umístěná tak aby nebyla moc daleko od optimální sledovací vzdálenosti TV. Za sedačkou tak vznikl ještě prostor pro prostorný pracovní kout pro dva. Cena nejen tohoto návrhu je zde.

Také hledáte: dětské pokoje v Pohořelicíchobývací pokoje Pohořelicebytový designer z Pohořelicnávrhy kuchyní Pohořelice nahlédnutí do pohořelických koupelenpohořelická ložnice, kanceláře v Pohořelici , cena návrhu

Interiér Pohořelice - Proč od nás?

  • Jsme tým designérů s 15ti letou zkušeností v oblasti interiérů. Navrhujeme jak nové interiéry, tak i příp. 
zajistíme částečné či komplexní rekonstrukce bytu 
a pokojů za rozumnou cenu.
  • Vyvarujeme Vás možných chyb, kterých se můžete 
při realizaci interiérů dopustit a zároveň Vám zajistíme 
nejoptimálnější poměr mezi cenou a kvalitou 
dodaných služeb i materiálů.
  • Vytvoříme harmonogram prací, nákresů instalací
  • Případné názory zákazníků na naši práci naleznete 
v sekci reference zákazníků