Industriální obývací pokoj – Praha 5

Industriální styl obývacího pokoje – návrh zpracoval bytový designer Tomáš Jáger v Praze 5. Nadčasový byt navržen pro mladého cestovatele / muže bez závazků. Převládají v něm antracitové kovové prvky a antracitový nábytek v kombinaci s bambusovou deskou. V interiéru jsme ponechali dřevěnou parketovou podlahu, která se pouze zrenovovala. Kovové osvětlení a bambusové dekorace zdůraznily osobitý styl celého prostoru.

Cihlový obklad

Stěny obložené bílým cihlovým obkladem, který je v kombinaci s černými/antracitovými kovovými prvky typickými pro industriální lofty. Za televizí je okénko s poloprůhledným potiskem staré cestovatelské mapy světa, která s bambusovými prvky dodává pokoji orientální nádech, který se přenesl také do ložnice, kde převládá orientální styl. 

Schodiště

Navrhování schodiště je vždy oříšek, který v tomto případě kolega stylově rozlouskl. Černá kovová konstrukce doplněná o masivní dubové nášlapy do interiéru pražského bytu skvěle zapadají. Design schodů jde ruku v ruce s praktičností. Úložný prostor pod schodištěm navrhl kolega stylově a prakticky.

Také si prohlédněte: dětské pokoje Praha, bytový architekt Praha, obývací pokoje Praha , kuchyně Praha , ložnice Praha, koupelny Praha

Interiér obýváku v Praze 5 - proč od nás?

  • Jsme tým architektů s 15ti letou zkušeností v oblasti interiéru. Navrhujeme jak nové interiéry, tak i příp.  zajistíme částečné či komplexní rekonstrukce bytu a pokojů za rozumnou cenu.
  • Vyvarujeme Vás možných chyb, kterých se můžete při realizaci interiérů dopustit a zároveň Vám zajistíme nejoptimálnější poměr mezi cenou a kvalitou dodaných služeb i materiálů.
  • Vytvoříme nákresy rozměrů nábytku a instalací
  • Případné názory zákazníků na naši práci naleznete  v sekci reference zákazníků