Pokoj pro hosty – Hodonín

Pokoj pro hosty v Hodoníně – domácí kanceláře a pokoje pro hosty. Máte v domě volný pokoj? Proč ho neproměnit v domácí pracovnu, nebo rovnou kancelář? Výhodou této kanceláře je ta, že má vlastní přístup z exteriéru. Takže se nemusí vodit zákazníci přes kuchyni :). Samotný pracovní kout nabízí spoustu pracovní a odkládací plochy a také dostatek úložného prostoru. Jednoduché rovné tvary dodávají prostoru čistý a moderní vzhled.

Vkusný design

Vkusnou kombinaci bílé, dekoru dřeva a antracitu doplňuje černá skleněná magnetická tabule na míru a bílá geometrická tapeta.

U dveří do kanceláře je dost prostoru pro trojmístní sedačku pro zákazníky. Tato sedačka se dá také rozložit takže kancelář může posloužit částečně i jako pokoj pro hosty.

Také se podívejte na:

dětských pokojů v Hodoníně, obývacích pokojů Hodonín, bytový designer a bytový architekt Hodonín,  interiéry kuchyní, nahlédnutí do hodonínských koupelen, hodonínská ložnic

Interiér v Hodoníně - proč od nás?

  • Jsme tým designérů s 15ti letou zkušeností v oblasti interiérů. Navrhujeme jak nové interiéry, tak i příp.zajistíme částečné či komplexní rekonstrukce bytu a pokojů za rozumnou cenu.
  • Vyvarujeme Vás možných chyb, kterých se můžete při realizaci interiérů dopustit a zároveň Vám zajistíme nejoptimálnější poměr mezi cenou a kvalitou dodaných služeb i materiálů.
  • Vytvoříme harmonogram prací, nákresů instalací
  • Případné názory zákazníků na naši práci naleznete v sekci reference zákazníků