Interier kuchyně

Design interieru kuchyně a obýváku v rodinném domě – původní strop vysoký 260cm jsem nad kuchyňským koutem snížil. Čímž se kuchyň od zbytku prostoru opticky víc oddělí. Podhled podsvícený LED páskem jsem pak protáhl kolem zdi nad velkými okny a pokračuje až nad TV stěnu. Členitost stropu v tak velkém prostoru není na škodu. 

Kuchyňský ostrůvek

Samotná kuchyně se skládá z kuchyňské stěny a velkého ostrůvku. Hned vedle dveří do ložnice je lednice. Je dobré, když je lednice hned po ruce a nemusíte do ní chodit přes celou kuchyni. Vedle lednice je vyvýšená myčka a skříně na potraviny atd. Myčka ubere z pracovní plochy a trochu naruší rovné linky moderní kuchyně. Nutný kompromis, když ji chcete mít vyvýšenou. Dále je v kuchyňské stěně výřez s pracovní plochou se dřezem. Na druhé straně stěny je vyvýšená trouba s mikrovlnkou. Aby trouba nebyla hned u zdi přidal jsem ještě 30cm výsuvnou spížku. Ostrůvek s varnou deskou je velký 220x80cm.

Designový interiér od kuchyně po obývák

V obývacím koutě je velká sedačka do U Polstrin Ikarus. Jednoduchá TV skříňka s knihovničkou je více než dostačující. Stěna za TV je kombinovaná lamelovým obkladem, mechovým obkladem a tmavší výmalbou.
 V předsíni jsou nábytkové sestavy nabízející velké množství úložných prostorů, posezení, místo na boty a niku na dekorace. Vedle velké rohové skříně je nika na dřevo, která poslouží jako ideální dělící prvek mezi nábytkem a krbovou vložkou.

Design interiérů kuchyní - proč od nás?

  • Jsme bytový designéři / architekti s 15ti letou zkušeností v oblasti bytových interiérů. Nabízíme návrhy, poradenství a realizace interiérů. Navrhujeme jak nové interiéry, tak i zajistíme částečné či komplexní rekonstrukce bytu, bytového jádra a domů za rozumnou cenu.
  • Návrh je nejlevnější způsob jak Vás vyvarujeme možných chyb, kterých se můžete při realizaci interiérů dopustit. I levně může znamenat kvalitně. Zároveň Vám zajistíme  nejoptimálnější poměr  cena a kvalita dodaných služeb i materiálů.
  • Vytvoříme harmonogram prací, nákresů instalací a okótování nábytku komerčních i soukromých interiérů
  • Případné názory zákazníků na naši práci (příp. diskuze) naleznete  v sekci reference / doporučení zákazníků
  • Dále nabízíme návrhy komerčních interiérů a firem. Vyřešíme prostory kadeřnických salónů, sladíme design jednacích místností, kanceláří, obchodů, kaváren, barů, restaurací s firemní identitou