Interiéry studentské

Interiér pro pilnou studentku u Prahy – masivní postel jsem doplnila o zajímavý čalouněný nástěný panel ve tvaru lichoběžínku. Interiéry studentské určují právě tyto dekorace – v tomto případě panel, který lze tvarovat a lepit dle libosti. Oživý interiér a vyplní prostor mezi zdí a postelí, což každý ocení. Stejný tvar lichoběžníku jsme zvolili do polic na dekorace. V celém interieru tak vidíme rukopis architekta.

Pohodlné měkkoučké křesílko od https://www.profim.cz/produkty/kolekce/elliepro , splňuje jak ergonomii tak funkčnost i krásně a elegantně působí.

Interiérový design studentů

Dostatečný úložný prostor jsem stanovila jako nezbytnou součást každého dívčího pokoje. Nesmí proto chybět ani v tomto označeném jako interiérový design. Pro větší prostor pro průchod jsem zvolila skříň s posuvnými dveřmi a s otevřenou částí na oblečení denního nošení. Přiznejme si, toto oblečení se nikomu z nás nechce dávat zpět do skříně,…. vlastně plní stejnou funkci jako němý sluha, jen je větší a praktičtější.

Interiéry studentské – studentka má ráda přírodu a vše s ní spojené, proto jsme zeď oživili jemným květinovým vzorem kopřičkami, fenyklovými květinami a listy od https://pixers.cz/tapety/kvety-kvetiny-vektor-bezesve-vzor-kvetinove-opakovani-s-jemnymi-rucne-tazenymi-kopricky-nebo-fenyklovymi-kvetinami-a-listy-172050204#samolepici-tapety

Studentský interiér – podlaha

Interiérové podlahy je možné přizpůsobit buďto stylu interieru, nebo zachovat stávající a začlenit ji do daného prostoru při navrhování nábytku. Podlaha v interiéru má nejen funkci estetickou, ale praktickou. Jejímu výběru je vhodné věnovat dostatek pozornosti.

  • dřevěné podlahy – doporučujeme spíše u starších dětí či studentů, je tzv zdravá, ale náročná na údržbu a citlivá na mech.poškození. Je proto vhodné použít gumová kolečka na židlích a kusový koberec pro komfort dětí.
  • vinylové podlahy – jsou odolné proti mechanickému opotřebení. Zdravotní nezávadnost je vždy s ? Je vhodné se zaměřit buďto na české výrobce, kteří mají atesty na jejich zdravotní nezávadnost.
  • marmoleum – tyto podlahy patří designovým prvkům v interiérech tak i zdraví prospěšným, obsahují 97% přírodních surovin. Je ideální pro děti, které trpí alergiemi nebo astmatem, má totiž antibakteriální vlastnosti.

Interiéry - proč od nás?

  • Jsme bytový designéři / architekti s 15ti letou zkušeností v oblasti bytových interiérů. Nabízíme návrhy, poradenství a realizace interiérů. Navrhujeme jak nové interiéry, tak i zajistíme částečné či komplexní rekonstrukce bytu, bytového jádra a domů za rozumnou cenu.
  • Návrh je nejlevnější způsob jak Vás vyvarujeme možných chyb, kterých se můžete při realizaci interiérů dopustit. I levně může znamenat kvalitně. Zároveň Vám zajistíme  nejoptimálnější poměr  cena a kvalita dodaných služeb i materiálů.
  • Vytvoříme harmonogram prací, nákresů instalací a okótování nábytku komerčních i soukromých interiérů
  • Případné názory zákazníků na naši práci (příp. diskuze) naleznete  v sekci reference / doporučení zákazníků
  • Dále nabízíme návrhy komerčních interiérů a firem. Vyřešíme prostory kadeřnických salónů, sladíme design jednacích místností, kanceláří, obchodů, kaváren, barů, restaurací s firemní identitou