Dívčí pokoj s fototapetou

Design dívčího pokoje pro mladou umělkyni oživila barevná fototapeta

Návrh zpracovala naše designérka pro mladou slečnu. Pokoj plný barev, nápadů a inspirace podněcuje zájmy mladé umělkyně – je to malířka a sportovkyně. Proto tíhne k výrazným barvám, které kolegyně použila jak v dekoračních prvcích, tak (a to především) ve fototapetě, která je jako stvořená právě pro ni.

Fototapety jako design prvek interiéru

Fototapeta – Vintage – louka https://www.tapety-mia.cz/p/fototapeta-vintage-louka
V pokoji designéři umístili dostatečně velký pracovní stůl na tvoření i dostatek úložných prostor, realizovaných na míru. Zadní stěna pokoje odděluje koupelnu od pokoje, proto jsme použili akustické panely.

Postel v šířce 140 dodala firma https://www.expedo.cz/ Čalouněná postel LAKE 2 i tato postel má další úložný prostor.

Designové návrhy - proč od nás?

  • Jsme bytový designéři / architekti s 15ti letou zkušeností v oblasti bytových interiérů. Nabízíme návrhy, poradenství a realizace interiérů. Navrhujeme jak nové interiéry, tak i zajistíme částečné či komplexní rekonstrukce bytu, bytového jádra a domů za rozumnou cenu.
  • Návrh je nejlevnější způsob jak Vás vyvarujeme možných chyb, kterých se můžete při realizaci interiérů dopustit. I levně může znamenat kvalitně. Zároveň Vám zajistíme  nejoptimálnější poměr  cena a kvalita dodaných služeb i materiálů.
  • Vytvoříme harmonogram prací, nákresů instalací a okótování nábytku komerčních i soukromých interiérů
  • Případné názory zákazníků na naši práci (příp. diskuze) naleznete  v sekci reference / doporučení zákazníků
  • Dále nabízíme návrhy komerčních interiérů a firem. Vyřešíme prostory kadeřnických salónů, sladíme design jednacích místností, kanceláří, obchodů, kaváren, barů, restaurací s firemní identitou