Elegantní interiér – Karlovy Vary

Tvorba elegantního interiéru ložnice s moderními prvky vyžaduje cit pro design a správnou kombinaci prvků. Tímto vším disponuje naše architektka Pavla Beranová, která vám poradí jak na to:

Vytvořit elegantní a moderní ložnici, která bude zároveň vkusná a pohodlná, může být opravdový oříšek. Proto se nebojte experimentovat a přizpůsobte design svému vlastnímu vkusu a preferencím.

Začněte s neutrální paletou, jako jsou šedá, béžová nebo krémová, pro klidný základ. Toto poskytne elegantní atmosféru. Následně přidejte do designu kontrastní akcenty, například odstín šampaňské nebo zlaté barvy, aby se dosáhlo atraktivnosti prostoru.

Nábytek s moderním nádechem

Vyberte nábytek s čistými liniemi a jednoduchým designem. Manželská postel s vyšším čelním panelem nebo bez nohou může působit moderně a elegantně. Moderní vzhled pak dodají obkladové desky s prvky zlata a interiér následně ucelí citlivě zvolená tapeta s jemným vzorem.

Architekt ložnic v Karlových Varech - proč od nás?

  • Jsme bytový designéři / architekti s 15ti letou zkušeností v oblasti bytových interiérů. Nabízíme návrhy, poradenství a realizace interiérů. Navrhujeme jak nové interiéry, tak i zajistíme částečné či komplexní rekonstrukce bytu, bytového jádra a domů za rozumnou cenu.
  • Návrh je nejlevnější způsob jak Vás vyvarujeme možných chyb, kterých se můžete při realizaci interiérů dopustit. I levně může znamenat kvalitně. Zároveň Vám zajistíme  nejoptimálnější poměr  cena a kvalita dodaných služeb i materiálů.
  • Vytvoříme harmonogram prací, nákresů instalací a okótování nábytku komerčních i soukromých interiérů
  • Případné názory zákazníků na naši práci (příp. diskuze) naleznete  v sekci reference / doporučení zákazníků
  • Dále nabízíme návrhy komerčních interiérů a firem. Vyřešíme prostory kadeřnických salónů, sladíme design jednacích místností, kanceláří, obchodů, kaváren, barů, restaurací s firemní identitou