Koupelnový nábytek v černé barvě

Návrh koupelnového nábytku

Koupelnový nábytek v černé barvě může působit velmi elegantně a moderně. Černá v koupelně dodává prostoru luxusní vzhled a vytváří kontrast s běžnými bílými sanitárními zařízeními.

Aby koupelna nebyla příliš temná a nudná, můžete zvážit použití světlých, kontrastujících prvků, jako jsou bílé dlaždice, světlé stěny nebo akcentní barevné doplňky.

Osvětlení v interiéru

Při výběru černého koupelnového nábytku myslete také na osvětlení interiéru. Dobré osvětlení je klíčové pro vytvoření harmonického prostoru a zabraňuje tomu, aby koupelna působila příliš temně. Můžete zvážit použití LED osvětlení, závěsných světel nebo stolních lampiček na doplňkové osvětlení.

Pokud máte rádi moderní a luxusní vzhled, černý koupelnový nábytek je skvělým způsobem, jak tento vzhled dosáhnout. Stačí jen pamatovat na správné kombinace barev a materiálů, aby výsledný design byl harmonický a esteticky příjemný.

Majitelka si přála zachovat původní mramorový obklad, který je v kombinaci s černou a dekorem dřeva https://kronospan.com/cs_CZ/decors/view/kronodesign/standard/K020

Tento dekor dřeva se objevuje ve všech místnostech bytu. Umyvadlo na desku od firmy Ravak https://www.ravak.cz/p.keramicke-umyvadlo-ceramic-slim-r/XJX0D155001 v černé barvě spolu s černou toaletou i bidetem jsou dalším výrazným prvkem místnosti.

Návrh černé koupelny  - proč od nás?

  • Jsme bytový designéři / architekti s 15ti letou zkušeností v oblasti bytových interiérů. Nabízíme návrhy, poradenství a realizace interiérů. Navrhujeme jak nové interiéry, tak i zajistíme částečné či komplexní rekonstrukce bytu, bytového jádra a domů za rozumnou cenu.
  • Návrh je nejlevnější způsob jak Vás vyvarujeme možných chyb, kterých se můžete při realizaci interiérů dopustit. I levně může znamenat kvalitně. Zároveň Vám zajistíme  nejoptimálnější poměr  cena a kvalita dodaných služeb i materiálů.
  • Vytvoříme harmonogram prací, nákresů instalací a okótování nábytku komerčních i soukromých interiérů
  • Případné názory zákazníků na naši práci (příp. diskuze) naleznete  v sekci reference / doporučení zákazníků
  • Dále nabízíme návrhy komerčních interiérů a firem. Vyřešíme prostory kadeřnických salónů, sladíme design jednacích místností, kanceláří, obchodů, kaváren, barů, restaurací s firemní identitou