Ordinace praktického lékaře od designerky

Návrh ordinace

Další z mých oblíbených projektů se stala tato ordinace, navazující na návrh recepce v historické části Prahy. Dle designového návrhu recepce jsem se držela stejných barev, tvarů a linií, abychom prostory, co nejvíce sjednotili. Proto tu nesmí chybět zlatá.

Opět tu máme firmu profim.cz, tentokrát s modelem ElliePro, jedna z nejhezčích kolekcí, která splňuje snad všechna kritéria zákazníka. Pohodlnost, estetika, funkčnost a v neposlední řadě nejdůležitější ergonomie. Design jsem doplnila rohovým křesílkem pro pacienty z kolekce SoftBox.

Opakuji zde i firmu z Varšavy – https://kaspa.com.pl/ , zde jsem využila menší model osvětlení Astra.

Designový nábytek v ordinaci

Veškerý nábytek je navrhnut tak, aby co nejvíce vyhovoval lékaři. Lékaři jsou jedni z nejdůležitějších osob vůbec, proto je potřeba dbát na jejich požadavky a přání.

Doufáme, že lékaři i pacienti se tu budou cítít, co možná nejlépe a pro sterilitu a studené pohledy tu nebude místo. 🙂

Ordinaci - proč od naší designérky?

  • Jsme bytový designéři / architekti s 15ti letou zkušeností v oblasti bytových interiérů. Nabízíme návrhy, poradenství a realizace interiérů. Navrhujeme jak nové interiéry, tak i zajistíme částečné či komplexní rekonstrukce bytu, bytového jádra a domů za rozumnou cenu.
  • Návrh je nejlevnější způsob jak Vás vyvarujeme možných chyb, kterých se můžete při realizaci interiérů dopustit. I levně může znamenat kvalitně. Zároveň Vám zajistíme  nejoptimálnější poměr  cena a kvalita dodaných služeb i materiálů.
  • Vytvoříme harmonogram prací, nákresů instalací a okótování nábytku komerčních i soukromých interiérů
  • Případné názory zákazníků na naši práci (příp. diskuze) naleznete  v sekci reference / doporučení zákazníků
  • Dále nabízíme návrhy komerčních interiérů a firem. Vyřešíme prostory kadeřnických salónů, sladíme design jednacích místností, kanceláří, obchodů, kaváren, barů, restaurací s firemní identitou