Toaleta v rodinném domě

Toalety do rodinných domů obvykle plánují architekti odděleně a nejlépe do každého patra jednu. Jak mi řekl jeden zákazník: „zárukou spokojeného rodinného života ….jedna toaleta (koupelna) pro každého člena rodiny.

Základní typické rysy a prvky, které můžete najít v návrhu toalety rodinného domu:

 1. Umístění: Toaletu umisťujeme v samostatném prostoru, který nazýváme koupelna nebo toaletní místnost. V menších domech toaletu začleňujeme jako součást koupelny.
 2. WC mísa: V rodinném domě můžete mít různé typy WC mís. Nejčastěji ( z důvodu snažší údržby) nabízíme zavěsné modely.
 3. Sedátko: Sedátko doporučujeme z odolných myteriálů, nejlépe s tlumícím mechanismem zpomalující pád.
 4. Systém splachování: Moderní toalety v rodinných domech vybavujeme efektivním splachovacím systémem s možností volby mezi menším a větším spláchnutím.
 5. Nádrž na vodu: Do domů instalujeme úsporné modely toalet, které minimalizují spotřebu vody.
 6. Osvětlení a ventilace: Do koupelny obvykle plánujeme osvětlení a ventilaci, důležitou pro pohodlí a prevenci plísní a vlhkosti.
 7. Prádelník nebo policový prostor: Mimo základních prvků může být toaletní místnost vybavena prádelníkem nebo policovým prostorem na hygienické potřeby.
 8. Zrcadlo: Důležitou součástí toalety pro osobní hygienu a odbourání make-upu nebo holení.
 9. Doplněk: Do některých toalet umisťujeme i další doplňky, jako jsou držáky na toaletní papír, ručníky, nebo na vůně.

Návrh toalety - proč od nás?

 • Jsme bytový designéři / architekti s 15ti letou zkušeností v oblasti bytových interiérů. Nabízíme návrhy, poradenství a realizace interiérů. Navrhujeme jak nové interiéry, tak i zajistíme částečné či komplexní rekonstrukce bytu, bytového jádra a domů za rozumnou cenu.
 • Návrh je nejlevnější způsob jak Vás vyvarujeme možných chyb, kterých se můžete při realizaci interiérů dopustit. I levně může znamenat kvalitně. Zároveň Vám zajistíme  nejoptimálnější poměr  cena a kvalita dodaných služeb i materiálů.
 • Vytvoříme harmonogram prací, nákresů instalací a okótování nábytku komerčních i soukromých interiérů
 • Případné názory zákazníků na naši práci (příp. diskuze) naleznete  v sekci reference / doporučení zákazníků
 • Dále nabízíme návrhy komerčních interiérů a firem. Vyřešíme prostory kadeřnických salónů, sladíme design jednacích místností, kanceláří, obchodů, kaváren, barů, restaurací s firemní identitou