Interiér dvou prostorných koupelen v mezonetovém pražském bytě

Návrh koupelny v bytě

Interiér bytu s dvěmi nevšedními koupelnami v Praze. Návrh mezonetového prostoru v pražském bytě pro manželé s dvěma dcerami nabízí mnoho možností pro vytvoření útulné a funkční koupelny. Naše designérka navrhla dvě prostorné a elegantní koupelny, které splňují potřeby celé rodiny. Tato je v přízemí.

Prostorný byt

Né každý se může pyšnit takovýmto prostorným bytem. Interiér nabízí velikostně rozměry rodinného domu. Vzdušnost a styl dýchají z každého koutu tohoto luxusního interiéru.

Jak vypadá druhá koupelna v patře?

Na to se můžete podívat v následujícím odkazu zde.

Odkazy použitých materiálů a dekorů:

koupelna v přízemí

– dlažba – https://www.siko.cz/dlazba-porcelaingres-royal-stone-noble-beige-60×120-cm-mat-x126383x8/p/X126383X8
– obklad – https://www.siko.cz/obklad-argenta-marlen-oak-slat-40×120-cm-mat-dmarlen412oak/p/DMARLEN412OAK

– umyvadlo – https://www.ravak.cz/p.umyvadlo-natural-500/XJO01250000

– topení – https://absulo.cz/p/oltens-benk-koupelnovy-radiator-designove-91×50-cm-cerna-55004300?gad_source=1&gclid=CjwKCAjw_e2wBhAEEiwAyFFFoxSTetcPb_OxR9-U5a0_6Y0xkfPjzxtl_vmU-hSYrAQgT1E9NmHJwBoCH7IQAvD_BwE                 
– závěsné osvětlení – https://www.rendl.cz/belenos-zavesna/

Koupelna v bytě - proč od nás?

  • Jsme bytový designéři / architekti s 15ti letou zkušeností v oblasti bytových interiérů. Nabízíme návrhy, poradenství a realizace interiérů. Navrhujeme jak nové interiéry, tak i zajistíme částečné či komplexní rekonstrukce bytu, bytového jádra a domů za rozumnou cenu.
  • Návrh je nejlevnější způsob jak Vás vyvarujeme možných chyb, kterých se můžete při realizaci interiérů dopustit. I levně může znamenat kvalitně. Zároveň Vám zajistíme  nejoptimálnější poměr  cena a kvalita dodaných služeb i materiálů.
  • Vytvoříme harmonogram prací, nákresů instalací a okótování nábytku komerčních i soukromých interiérů
  • Případné názory zákazníků na naši práci (příp. diskuze) naleznete  v sekci reference / doporučení zákazníků
  • Dále nabízíme návrhy komerčních interiérů a firem. Vyřešíme prostory kadeřnických salónů, sladíme design jednacích místností, kanceláří, obchodů, kaváren, barů, restaurací s firemní identitou