Návrh dětského pokoje pro dvě děti – Čestlice

Dětský pokoj pro dvě děti – design, zaměřený na útulnost a dostatek úložného prostoru se zdařil na výbornou. Návrh dětského pokoje pro dvě děti přinesl dvojnásobnou radost. Obsahuje dvakrát pracovní místo, dvě židle, dvě postele s úložným prostorem a dva sourozence  🙂

Dvě dětské židle

Při výběru židle, je třeba aby se zákazníci nezaměřovali pouze na cenu, ale a to především na kvalitu a ergonomii. Pokud má židle kolečka, ochráníte dřevěnou nebo laminátovou podlahu pomocí podložky pod židli. Pokud z estetického či jiného důvodu podložku není možné použít, doporučujeme zakoupit pogumovaná kolečka.

Dvojnásobná radost

S velkou radostí se setkal interiér nejen u dětí, ale i u rodičů, kteří si nedokázali pokoj představit. Vešlo se vše co rodiče požadovali a děti potřebovali.

Prohlédněte si také:

obývací pokoje Čestlicebytový designer z Čestlicnávrhy kuchyní Čestlice nahlédnutí do čestlických koupelenčestlická ložnicekanceláře v Čestlicích

Pokoj pro dvě děti - proč od nás?

  • Jsme tým designérů s 15ti letou zkušeností v oblasti interiérů. Navrhujeme jak nové interiéry, tak i příp.  zajistíme částečné či komplexní rekonstrukce bytu a pokojů za rozumnou cenu.
  • Vyvarujeme Vás možných chyb, kterých se můžete při realizaci interiérů dopustit a zároveň Vám zajistíme nejoptimálnější poměr mezi cenou a kvalitou dodaných služeb i materiálů.
  • Vytvoříme harmonogram prací, nákresů instalací
  • Případné názory zákazníků na naši práci naleznete v sekci reference zákazníků