Pokoj pro studentku – Praha 6 východ

Praha 6 / východ – rekonstrukce pokoje pro studentku v bytu 3+1. Prostor jsem řešil jako bych jej navrhoval pro svoji dceru. Maminka si přála nadčasový a praktický interiér, který by vyhovoval i slečně ve věku 10let. Standardním požadavkem byl dostatek úložných prostor. Další důležitou požadavek k nevelké místnosti, byl i kosmetický stolek. Nasvítil jsem jej led páskem a pohybovým čidlem, začleněným do sestavy šatních skříní.

Postel – snažil jsem vysvětlit zákazníkovi vhodnější dispozici postele. Každý (i dcera) by měl vidět na dveře. Nicméně zvyk je  železná košile a tak zůstala na stejném místě jako před rekonstrukcí. Čalounění na zdi prostor zútulní a zabrání odření zdi.

Design pro studentku

Hlavním designovým prvkem se stala nadčasová tapeta od firmy https://www.wall1.cz/tapety-wall1/ , v kombinaci šedé a lososové. Design interiéru zútulnily dva koberce kruhového tvaru. Rovněž jsem nesměl zapomenout ani na dostatečně velké zrcadlo. To jsem umístil (pro úsporu místa) na šatní posuvnou skříň.

Také se podívejte na návrh dětských pokojů v Prazeobývacích pokojů pražských , bytový designer a bytový architekt Praha, pražské kuchyně, nahlédnutí do pražských koupelen, pražské ložnice, rekonstrukce v Praze

Interiér - proč od nás?

  • Jsme tým designérů s 15ti letou zkušeností v oblasti interiérů. Navrhujeme jak nové interiéry, tak i příp.  zajistíme částečné či komplexní rekonstrukce bytu  a pokojů za rozumnou cenu.
  • Vyvarujeme Vás možných chyb, kterých se můžete  při realizaci interiérů dopustit a zároveň Vám zajistíme nejoptimálnější poměr mezi cenou a kvalitou  dodaných služeb i materiálů.
  • Vytvoříme harmonogram prací, nákresů instalací
  • Případné názory zákazníků na naši práci naleznete v sekci reference zákazníků