Návrh interiéru dětského pokoje – Praha

Návrh interiéru dětského pokoje – Praha

Návrhy interiérů dětských pokojů v Praze. Dětský pokoj v bytovém domě pro dvě slečny navržen v bílých barvách. Doplňkové barvy – starorůžová a šedá se objevují na látkách, koberci a sezení. Nábytek v pokoji nadčasový a jednoduše kombinovatelný. Úměrně věku a potřebám uživatele se snadno přizpůsobí. V dětských a studentských pokojích klademe důraz na správné nasvícení jednotlivých zón.

Navrhnutí světla pro interiér v dětském pokoji

Centrální osvětlení zde řešeno stropním přisazeným led svítidlem kruhového tvaru v elegatní bílé barvě model Larisa R30. U postele na stěnách jsem zavěsila čtecí lampy s možností naklápění. Nad toaletním stolkem jsme do nábytku zafrézovali led pásek a možností regulace intenziti svítivosti. Návrh interiéru dětského pokoje – také pracovní stůl je osvětlem zabudovaným led svítidlem v nástěnné polici. Nechybí ani náladové svítidlo v podobě světelného řetězu ve tvaru koulí. Do růžova jsou laděny zarámované ilustrace rose skirt, rose dress a rose hairbun, které navodí klidnou atmosféru.

Také se podívejte na obývacích pokojů pražských , bytový designer a bytový architekt Praha, pražské kuchyně, nahlédnutí do pražských koupelen, pražské ložnice, rekonstrukce v Praze

Architekt Praha - proč od nás?

  • Jsme bytový designéři / architekti s 15ti letou zkušeností v oblasti bytových interiérů. Nabízíme návrhy, poradenství a realizace interiérů. Navrhujeme jak nové interiéry, tak i zajistíme částečné či komplexní rekonstrukce bytu, bytového jádra a domů za rozumnou cenu.
  • Návrh je nejlevnější způsob jak Vás vyvarujeme možných chyb, kterých se můžete při realizaci interiérů dopustit. I levně může znamenat kvalitně. Zároveň Vám zajistíme  nejoptimálnější poměr  cena a kvalita dodaných služeb i materiálů.
  • Vytvoříme harmonogram prací, nákresů instalací a okótování nábytku komerčních i soukromých interiérů
  • Případné názory zákazníků na naši práci (příp. diskuze) naleznete  v sekci reference / doporučení zákazníků
  • Dále nabízíme návrhy komerčních interiérů a firem. Vyřešíme prostory kadeřnických salónů, sladíme design jednacích místností, kanceláří, obchodů, kaváren, barů, restaurací s firemní identitou