Navrhujeme i v Ostravě

Návrh interiéru koupelny Ostrava – moderní koupelna v novostavbě působí jednoduchým a čistým dojmem. Prostor opticky zvětšuje zrcadlo, které jsem umístila po celé délce stěny a sahá až ke stropu. Minimalistické provedení nábytku se zápustými umyvadly vyniká snadnou údržbou. Vrchní a zádová deska navržena z kompaktní desky, která nesaje vodu. Kvalitní podomítkové baterie vyrábí firma Grohe, ve vizualizaci vycházíme z kolekce Essence jak u umyvadlových baterií, tak i sprchového setu.

Ostravské návrhy

Závěsná toaleta spolu se zápustnými umyvadly zastupuje značku Laufen. Atraktivní a zároveň praktické shledávám do koupelen sprchové kouty walk-in. Výrobce SanSwiss nabízí několik variant provedení skel a barevné provedení profilů. V této koupelně hraje prim obklad, vybrali jsme velkoformátové dlaždice z kolekce Rebel od Raka. Indutriální vzhled betonu s jemnými škrábanci lze použít jak do moderního interiéru, tak do tradiční chalupy.

Architektka Ostrava - proč od nás?

  • Jsme bytový designéři / architekti s 15ti letou zkušeností v oblasti bytových interiérů. Nabízíme návrhy, poradenství a realizace interiérů. Navrhujeme jak nové interiéry, tak i zajistíme částečné či komplexní rekonstrukce bytu, bytového jádra a domů za rozumnou cenu.
  • Návrh je nejlevnější způsob jak Vás vyvarujeme možných chyb, kterých se můžete při realizaci interiérů dopustit. I levně může znamenat kvalitně. Zároveň Vám zajistíme  nejoptimálnější poměr  cena a kvalita dodaných služeb i materiálů.
  • Vytvoříme harmonogram prací, nákresů instalací a okótování nábytku komerčních i soukromých interiérů
  • Případné názory zákazníků na naši práci (příp. diskuze) naleznete  v sekci reference / doporučení zákazníků
  • Dále nabízíme návrhy komerčních interiérů a firem. Vyřešíme prostory kadeřnických salónů, sladíme design jednacích místností, kanceláří, obchodů, kaváren, barů, restaurací s firemní identitou