Návrh šedých obkladů a koupelna s dvěmi umyvadly

Design šedé koupelny v Mladé Boleslavi zpracovala kolegyně Beranová.

V domě navrženém podle přání mladé rodiny převládal minimalisnus a nadčasovost. S touto myšlenkou koresponduje i interiér koupelny Mladá Boleslav.

Keramická dlažba z kolekce Betonico od Raka prochází každou koupelnou, toaletou či zádveřím domu. Tento sjednotící prvek nám propojí a ucelí celkový koncept.

Velkoformátový koupelnový obklad

Stěny koupelny jsou obloženy do stropu velkoformátovaným obkladem v hladkém matném provedení. V návrhu kombinujeme šedé a bílošedé obkladačky v netypickém rozměru 40 x 120 cm. Slinutá glazovaná rektifikovaná dlažba s velkorysým rozměrem 80×80 cm sluší i malým prostorům. Místnost opticky zvětší a eliminuje množství spár.

Dvě umyvadla

V koupelně jsem použila minimum nábytku a dvě umyvadla. Zásuvková skříňka pod umyvadlem vyrobena v lamina v koňakovém odstínu dubového dřeva https://www.egger.com/cs/interior/decor-detail/H1344_32?country=CZ
Širokou škálu topných designových radiátorů nabízí Zehnder, do návrhu jsme sáhli po modelu Zeta v elektrickém provedení. Skvělou funkční věcí v koupelnách jsou světlíky. Do místnosti dostamene pomocí fixního okna přísun denního světla, které nám může suplovat umělé osvětlení.
Sanitou od firmy Laufen řešíme jak umyvadla tak závěsné toalety. Elegantní tvar a dvě umyvadlové mísy s rozměrem 50 x 36 cm vychází ze série INO.

Šedé koupelny - proč od nás?

  • Jsme bytový designéři / architekti s 15ti letou zkušeností v oblasti bytových interiérů. Nabízíme návrhy, poradenství a realizace interiérů. Navrhujeme jak nové interiéry, tak i zajistíme částečné či komplexní rekonstrukce bytu, bytového jádra a domů za rozumnou cenu.
  • Návrh je nejlevnější způsob jak Vás vyvarujeme možných chyb, kterých se můžete při realizaci interiérů dopustit. I levně může znamenat kvalitně. Zároveň Vám zajistíme  nejoptimálnější poměr  cena a kvalita dodaných služeb i materiálů.
  • Vytvoříme harmonogram prací, nákresů instalací a okótování nábytku komerčních i soukromých interiérů
  • Případné názory zákazníků na naši práci (příp. diskuze) naleznete  v sekci reference / doporučení zákazníků
  • Dále nabízíme návrhy komerčních interiérů a firem. Vyřešíme prostory kadeřnických salónů, sladíme design jednacích místností, kanceláří, obchodů, kaváren, barů, restaurací s firemní identitou