Praktická koupelna

Sníte o praktické a útulné koupelně? Máte rádi teplé odstíny barev? Toužíte po velké vaně? Nenechte se omezovat a nechte si zpracovat návrh koupelny právě u nás.

V naší koupelně můžete nerušeně relaxovat ve vaně City Slim od firmy Ravak. Keramické umyvadlo Comfort 600 je částečně zapuštěné do nábytku a pyšní se velkou užitnou plochou. Také baterie kolekce Flat najdete pod značkou Ravak, v nabídce jsou umyvadlové, bidetové, sprchové, podomítkové a vanové.

Koupelnový nábytek

Koupelnový nábytek je zavěšený a vyrobený na míru z lamina od Eggeru v dekoru dub arizona hnědý, který vyniká přírodním až country vzhledem.

Co nám, ale v této koupelně hraje prim, je keramická dlažba z kolekce Clays od Marazzi. Na stěnách převládá velkoformátová kachle rozměr 120 x 60 cm v barvě cotton, na podlaze dlažba 60 x 60 cm v také v odstínu cotton. Návrh koupelny zvýrazněn o dominantní prvek obkladu za vanou ve formátu hexagonu v barvě earth. Celá kolekce je v matném provedení a propojení betonu a terracotty jí dodává punc nadčasovosti.

Praktické koupelny - proč od nás?

  • Jsme bytový designéři / architekti s 15ti letou zkušeností v oblasti bytových interiérů. Nabízíme návrhy, poradenství a realizace interiérů. Navrhujeme jak nové interiéry, tak i zajistíme částečné či komplexní rekonstrukce bytu, bytového jádra a domů za rozumnou cenu.
  • Návrh je nejlevnější způsob jak Vás vyvarujeme možných chyb, kterých se můžete při realizaci interiérů dopustit. I levně může znamenat kvalitně. Zároveň Vám zajistíme  nejoptimálnější poměr  cena a kvalita dodaných služeb i materiálů.
  • Vytvoříme harmonogram prací, nákresů instalací a okótování nábytku komerčních i soukromých interiérů
  • Případné názory zákazníků na naši práci (příp. diskuze) naleznete  v sekci reference / doporučení zákazníků
  • Dále nabízíme návrhy komerčních interiérů a firem. Vyřešíme prostory kadeřnických salónů, sladíme design jednacích místností, kanceláří, obchodů, kaváren, barů, restaurací s firemní identitou