Návrh kuchyňky plné inspirací

Tato kuchyně plná inspirace je výsledkem práce naší designérky – prohlédněte si naše kuchyňské linky plné nápadu a nevšedního designu. Míříme kupředu, neustále se pro vás vzděláváme v designu a poznáváme nové materiály i techniky.

Máme tvořivé nadšení

Jsme plni nápadů, který vkládáme do našich prací. Naši architekti nabízí své tvořivé nadšení a nával kreativity usměrněný stylem zákazníka. Nabízíme pomocnou ruku po náročné cestě k vaší vysněné kuchyni.

Inspirace rustikální kuchyně
Návrh skandinávská kuchyň
inspirace a návrh moderní kuchyň

Inspirativní kuchyň - proč od nás?

  • Jsme bytový designéři / architekti s 15ti letou zkušeností v oblasti bytových interiérů. Nabízíme návrhy, poradenství a realizace interiérů. Navrhujeme jak nové interiéry, tak i zajistíme částečné či komplexní rekonstrukce bytu, bytového jádra a domů za rozumnou cenu.
  • Návrh je nejlevnější způsob jak Vás vyvarujeme možných chyb, kterých se můžete při realizaci interiérů dopustit. I levně může znamenat kvalitně. Zároveň Vám zajistíme  nejoptimálnější poměr  cena a kvalita dodaných služeb i materiálů.
  • Vytvoříme harmonogram prací, nákresů instalací a okótování nábytku komerčních i soukromých interiérů
  • Případné názory zákazníků na naši práci (příp. diskuze) naleznete  v sekci reference / doporučení zákazníků
  • Dále nabízíme návrhy komerčních interiérů a firem. Vyřešíme prostory kadeřnických salónů, sladíme design jednacích místností, kanceláří, obchodů, kaváren, barů, restaurací s firemní identitou