Kuchyňská linka s obývákem

Hlavní myšlenka pro vytvoření interiéru byla vzdušnost, nadčasovost a moderní pojetí. Mladá rodina si do nového domu přebrala pár nadčasových prvků z původního bydlení. Modulární pohovka od chorvatské firmy Prostoria z kolekce Match. Charakteristická nízkým sedem a vysokou loketní opěrkou. Jídelní sestava složená ze stolu Fawn a židlí Ena pochází z dílen mladé dynamické firmy Gazzda. Konferenční stolek Ena club a televizní stolek Ena od stejné firmy lze nakoupit u Lino Design.

Linka kuchyně

Návrh kuchyně s obývákem – kuchyňská linka zhotovena profesionální truhlářskou dílnou. Dvířka jsou z MDF desky v provedení matný lak kombinace bílošedé a antracitově šedé. Metal Rock antracit …název dekoru, u kterého výrobce propojil charakter kamene a kovu, materiál jsme použili na pracovní a obkladovou desku. Stěnu za televizí jsme doplnili 3d dekorativním panelem z polyuretanové pěny, sladěnou s dekorem kuchyňských dvířek. Minimalistické závěsné svítidlo After 8 PDI dodává rakouská značka Molto Luce.

Kuchyňská linka v obýváku - proč od nás?

  • Jsme bytový designéři / architekti s 15ti letou zkušeností v oblasti bytových interiérů. Nabízíme návrhy, poradenství a realizace interiérů. Navrhujeme jak nové interiéry, tak i zajistíme částečné či komplexní rekonstrukce bytu, bytového jádra a domů za rozumnou cenu.
  • Návrh je nejlevnější způsob jak Vás vyvarujeme možných chyb, kterých se můžete při realizaci interiérů dopustit. I levně může znamenat kvalitně. Zároveň Vám zajistíme  nejoptimálnější poměr  cena a kvalita dodaných služeb i materiálů.
  • Vytvoříme harmonogram prací, nákresů instalací a okótování nábytku komerčních i soukromých interiérů
  • Případné názory zákazníků na naši práci (příp. diskuze) naleznete  v sekci reference / doporučení zákazníků
  • Dále nabízíme návrhy komerčních interiérů a firem. Vyřešíme prostory kadeřnických salónů, sladíme design jednacích místností, kanceláří, obchodů, kaváren, barů, restaurací s firemní identitou