Velmi malý obývák s ložnicí

Do malého obýváku s ložničkou jsme vměstnali i pracovnu s knihovnou a přesto působí stále vzdušně. Malý obývák s ložnicí byl pro bytového designéra výzvou. Zákazník požadoval do malého prostoru umístit nejen obývácí pokoj, ale i ložnici, kuchyň a pracovnu s knihovnou.

Malé obýváky s ložnicemi

Interiéry malých obývacích pokojů jsou vždy oříškem pro každého bytového architekta. U nás se můžete přesvědčit o nemalých zkušenostech a fantazii našich architektů, kteří pracují nejen v Praze, Brně ale i v Ostravě a okolí.

Také si prohlédněte:

Malé obýváky s ložnicí - proč od nás?

  • Jsme bytový designéři / architekti s 15ti letou zkušeností v oblasti bytových interiérů. Nabízíme návrhy, poradenství a realizace interiérů. Navrhujeme jak nové interiéry, tak i zajistíme částečné či komplexní rekonstrukce bytu, bytového jádra a domů za rozumnou cenu.
  • Návrh je nejlevnější způsob jak Vás vyvarujeme možných chyb, kterých se můžete při realizaci interiérů dopustit. I levně může znamenat kvalitně. Zároveň Vám zajistíme  nejoptimálnější poměr  cena a kvalita dodaných služeb i materiálů.
  • Vytvoříme harmonogram prací, nákresů instalací a okótování nábytku komerčních i soukromých interiérů
  • Případné názory zákazníků na naši práci (příp. diskuze) naleznete  v sekci reference / doporučení zákazníků
  • Dále nabízíme návrhy komerčních interiérů a firem. Vyřešíme prostory kadeřnických salónů, sladíme design jednacích místností, kanceláří, obchodů, kaváren, barů, restaurací s firemní identitou