Design gynekologické ordinace

Navrhli jsme gynekologickou ordinaci pro mladou paní doktorku. Návrh gynekologické ordinace naší architektkou v čistém a světlém designu. Nábytek vyroben na míru z bílého lamina doplněný přírodním dubem. Vysoce odolné třívrstvé dřevěné podlahy jsem použila jak v ordinaci, tak v přijímacím pokoji sestry. Také dveře jsem nechala vyrobit z dubové dýhy. Dominantním prvkem ordinace se stala kvalitní vliesová moderní tapeta od švédské firmy Mr Perswall z kolekce Flowers & Aquarelle v růžových barvách.

Gynekologie a design

Pohodlné designové sezení s možností výběru podnoží a potahových materiálů nabízí křesla z kolekce Nu od firmy Profim. Osvětlení ordinace podléhá hygienickým normám, svítidla jsem vybrala přisazená, kruhová, vyrobená z opálového skla a matné nerezi. Potahové materiály na křeslech a lehátku z omyvatelné světle růžové koženky vhodné do lékařských zařízení.

Návrh gynekologie - proč od nás?

  • Jsme bytový designéři / architekti s 15ti letou zkušeností v oblasti veřejných a komerčních interiérů. Nabízíme návrhy, poradenství a realizace interiérů. Navrhujeme jak nové interiéry, tak i zajistíme částečné či komplexní rekonstrukce bytu, bytového jádra a domů za rozumnou cenu.
  • Návrh je nejlevnější způsob jak Vás vyvarujeme možných chyb, kterých se můžete při realizaci interiérů dopustit. I levně může znamenat kvalitně. Zároveň Vám zajistíme  nejoptimálnější poměr  cena a kvalita dodaných služeb i materiálů.
  • Vytvoříme harmonogram prací, nákresů instalací a okótování nábytku komerčních i soukromých interiérů
  • Případné názory zákazníků na naši práci (příp. diskuze) naleznete  v sekci reference / doporučení zákazníků
  • Dále nabízíme návrhy komerčních interiérů a firem. Vyřešíme prostory kadeřnických salónů, sladíme design jednacích místností, kanceláří, obchodů, kaváren, barů, restaurací s firemní identitou