Anhydritové podlahy

Anhydrit patří mezi materiál, který vytváří dokonale rovnou plochu pod nášlapnou vrstvou. Na anhydritovou podlahu lze položit celou řadu běžně používaných podlahových krytin, včetně tuhých. Mezi tuhé podlahové krytiny patří například: keramická dlažba, obklady z přírodního kamene, laminát, parkety, palubky a dřevěné podlahy. Aplikace probíhá jednoduše a rychle díky tekutému potěru, jehož správnou míru je potřeba znát, aby nedocházelo ke zbytečným problémům a tedy k nespokojenosti. Vlastnímu lití anhydritových podlah předchází pečlivé přípravy. Proto se nedoporučuje pokoušet se o realizaci anhydritové podlahy sám, ale kontaktovat kvalifikované odborníky.

Anhydritové podlahy

od firmy Madag, s.r.o.

Mezi kvalifikované odborníky se řadí i firma Madag, s.r.o., která na své internetové prezentaci uvádí kromě jiného také svoje bohaté zkušenosti datující se od roku 2006. V současné době se specializují především na lité anhydritové podlahy pro průmyslovou i privátní sféru.

Stručný výčet předností

Samovolné rozlití směsi odpovídá na otázku složitosti: jednoduchost. Pro dosažení ideální rovinatosti je dostačující nenáročné natřásání směsi speciální latí. Anhydritové podlahy disponují výbornými tepelně-izolačními vlastnostmi.

Anhydritové podlahy ocení i ženy

Pro hospodyňky máme jistě dobrou zprávu: realizace anhydritových podlah na rozdíl od betonové stěrky přináší daleko méně prachu. Dalším kladem, které ocení také zejména ženy, je možnost výběru z palety barev. Jestliže tedy nemáte zájem na vytvořenou podlahu pokládat podlahové krytiny, jistě anhydritové podlahy najdou Vaši přízeň. Nyní, pro pečlivě starající se hospodyňky uvádíme důležitou roli dodatečných ošetření. Dva dny od vylití tekutého potěru je podstatná ochrana před průvanem a přímým slunečním zářením. Závěrem další potěšující informace: anhydritové podlahy mají vysokou odolnost vůči nechtěné vlhkosti, škodlivým plísním a také dotěrným škůdcům.

Návrhy a realizace interiérů doporučuje našich zákazníků.